Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 lip 2007, 11:41

pestka, piękna foteczka w poscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

01 wrz 2007, 22:44

Pesteczko trzymam kciuki zeby operacja powiodla sie :ico_oczko: trzymaj sie!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 wrz 2007, 16:34

pestka to straszne ze tak dlugo zwlekają z tą operacją. Moze rzeczywiscie przeniescie do krakowa przynajmniej bedzie rzeczowo.

Trzymam kciuki za szybką i szczesliwą operacje

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

29 lis 2007, 14:51

dawno mnie nie było na TT bo cały czas poświęcam wyłącznie chłopcom
miałam informować co i jak z Tomkiem...no więc, jeżdzimy do Krakowa, na razie nie wyznaczono terminu operacji ale wszystko jest na dobrej drodze. Po badaniach okazało się, że nasz synek ma to szczęście , że czaszka nie zrasta się tak na amen, są prześwity co powoduje, że jednak cały czas rośnie. Zagrożenie jakichś powikłań zawsze istnieje ale to jest dobry znak. Po konsultacji z neurochirurgiem dostaliśmy skierowanie na rezonas magnetyczny, żeby wukluczuć kub potwierdzić podejrzenia lekarza, że to nie tylko zespół crouzona ale jesteśmy dobrej myśli. Czeka nas jeszcze konsultacja z okulistą i badanie neuropsychologiczne a potem lekarz prowadzący podejmie decyzję kiedy operuje. Dr Skirpan chce wykonać, oprócz rozcięcia szwów czaszki, plastykę czoła. Naszego maluszka czeka jeszcze długa droga ale mam przeczucie, pierwszy raz od dawna, że wszystko będzie dobrze :-) :-)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 lis 2007, 16:04

Pestka :ico_haha_02: dobre wiesci
najwazniejsze, jak piszesz, ze masz przeczucia ze bedzie wszystko dobrze.
Naprawde dluga droga przed Wami, ale wierze ze wszystko bedzie dobrze, macie dobrego lekarza, no i bedziecie miec tą dlugooczekiwanż operacje

lilo

29 lis 2007, 16:30

pestka no to trzymamy kciuki :ico_brawa_01: Bardzo pozytywnie Twój post brzmi a to bardzo ważne!!!!!! Ściskam Was mocno!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2007, 16:39

cieszę sie bardzo że takie masz przeczucie. A intuicja matki to bardzo ważna rzecz.
Trzymam kciuki za operację. Napewno wszystko bedzie dobrze.

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

30 lis 2007, 09:49

pestka, ja również trzymam kciuki ...

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

07 wrz 2008, 12:22

Ostatni rok był pełen stresów, nieprzespanych nocy, niekończących się wizyt u lekarzy, kolejnych badań, konsultacji i czekania ale to już przeszłość :-) jeszcze w maju myśleliśmy że operacja odbędzie się lada chwila i w IMiD a nie w Prokocimiu. Niestety po raz kolejny Instytut nas zawiódł. A kontakt z p. profesor Dudkiewicz był nie możliwy mimo moich usilnych starań. Dla mnie była niedostępna :ico_zly: Na szczęście trafiliśmy do dr Eibla w szpitalu przy ul. Niekłańskiej :ico_sorki: To dzięki Niemu i lekarzom z oddziału neurochirurgii nasz synek jest już po pierwszej operacji. Nie było żadnych komplikacji a Tomcio szybko wracał do siebie ku naszej radości. Jesteśmy dopiero na początku długiej drogi ale teraz mam pewność, że dotrzemy do celu.

lilo

07 wrz 2008, 16:16

pestka trzymam kciuki za Tomcia i za Was!!!!!! Najważniejsze że wreszcie ruszyliście z miejsca i Tomek dobrze zniósł operację :ico_sorki: Zaglądaj częściej!!!

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość