veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Gotowe diety - odchudzają?

31 maja 2014, 20:29

Na stronie diety cambridge masz historie ludzi, którzy schudli. Możesz sobie tam zajrzeć w ramach podkręcania motywacji też. :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Gotowe diety - odchudzają?

20 cze 2014, 16:21

Uważam że każdy powinien mieć dostosowaną dietę ułożoną tylko pod siebie gotowce tego nie zagwarantują na jedną osobę podziałają na inną już nie. Jeśli samemu nie chcemy się "bawić" albo nie mamy czasu na rozpisanie diety to polecam zgłoszenie się do sprawdzonego dietetyka najlepiej z polecenia znajomych albo o którym są pozytywne opinie :)

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Gotowe diety - odchudzają?

18 sie 2014, 08:32

Wydaje mi się, że dieta zawsze powinna być dostosowana do indywidualnych preferencji. Dlatego właśnie o wiele lepszym rozwiązaniem jest udanie się do dietetyka, który pomoże skonsultować zasady odżywiania, zobaczy na jakich celach należy się skupić oraz będzie pomagał przez cały proces odchudzania. Każda z nas jest inna, na jedną podziała taka dieta, na inną coś całkowicie innego. Dlatego pomoc specjalisty jest tutaj naprawdę wskazana.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Gotowe diety - odchudzają?

22 sie 2014, 11:08

A co sądzicie o diecie baletnicy? Chciałabym szybko schudnąć i ta podobno daje efekty.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Gotowe diety - odchudzają?

23 sie 2014, 18:02

Szybko schudnąć ? wiesz że takie rzeczy są super niezdrowe + wyniszczają organizm + można nabawić się anoreksji ? :) osobiście tak jak wspominałam wcześniej nie wierze w gotowe diety ale poleciłabym Dietę Cambridge. Naprawdę ich program jest w porządku , produkty i przepisy bardzo smaczne a efekty gwarantowane :) poza tym jest ona dopasowana do indywidualnych potrzeb danej osoby więc nie wrzucą cię do jednego wora z każdym innym. Wiem to wszystko bo koleżanka jest już na 3 stopniu i idzie jej świetnie :) sama jak przestanę schodzić z wagą i centymetrami mam zamiar się do nich uśmiechnąć.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Gotowe diety - odchudzają?

31 sie 2014, 15:11

Trzeci stopień to już nieźle. Dużo schudła?

Malin - Ty się zastanów czy chcesz chudnąć szybko czy mądrze i skutecznie, serio. :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Gotowe diety - odchudzają?

27 wrz 2014, 12:46

Tzn moja koleżanka nie miała AŻ tak dużo do zrzucenia :) bo zaledwie 15 kg ale z tego co mówi to niedługo osiągnie wymarzony pułap swojej wagi :) tak do końca nie chce zdradzić ile już poszło w dół ale po jej ubraniach i ogólnie sylwetce widać poprawę. Dlatego jestem skora uwierzyć że ta dieta jest naprawdę skuteczna gdyż Kasie znam od małego i naprawdę nie raz już w swojej karierze próbowała schudnąć i jedyne czego się nabawiła to efektu jojo a portfel wypłukał się do cna na jakieś "cudowne" suplementy które to mały jej pomoc schudnąć. A teraz proszę :) nie dość że stała się pewniejsza siebie to jeszcze waga spadła , sylwetka się wysmukliła a ona dzięki temu częściej się uśmiecha :D

KatarzynkazTorunia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2014, 15:44

Re: Gotowe diety - odchudzają?

10 paź 2014, 16:08

Osobiście, jestem fanką stopniowego wprowadzania i utrwalania zdrowych nawyków żywieniowych, aniżeli stosowania gotowców. te wszystkie suplementy działają na krótką metę (o ile w ogóle działają), a rezygnacja z nich może zakończyć się efektem jojo.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Gotowe diety - odchudzają?

10 paź 2014, 20:25

Co do szybkiego chudnięcia to najcześciej wygląda to tak, że pozbywamy się z organizmu wody, a głodzeniem się wykańczamy komówrki każdą od środka. Organizm po czyms takim nie ma siły na nic. Cambridge o której dziewczyny pisały właśnie opiera się na odpowiednim żywieniu. Produkty ich są jako wsparcie jedynie, aby efekty wzmocnić.

nesca198
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2014, 15:38

Re: Gotowe diety - odchudzają?

21 paź 2014, 18:01

Osobiście, jestem fanką stopniowego wprowadzania i utrwalania zdrowych nawyków żywieniowych, aniżeli stosowania gotowców. te wszystkie suplementy działają na krótką metę (o ile w ogóle działają), a rezygnacja z nich może zakończyć się efektem jojo.
Zgadzam się z Tobą Katarzyno w stu procentach! Nie ma cudownych diet, które pomogą nam schudnąć bardzo dużo, bardzo szybko, będą zdrowe i w dodatku nie przytyjemy po nich już nigdy. Zaczynając odchudzanie bardzo ważna jest świadomość, że sukcesem będzie tak naprawdę wprowadzenie i utrwalenie poprawnych nawyków żywieniowych. Na początku niestety musimy jeść mniej, ale za to mamy gwarancję, że jak już schudniemy i zwiększymy racje żywieniowe, to na pewno nie przytrafi nam się efekt jo-jo.

Bardzo ważne jest w tym momencie, aby stosowana przez nas dieta była prawidłowo zbilansowana, czyli dostarczała naszemu organizmowi wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Najlepiej w takim wypadku iść do dietetyka, który ułoży nam plan takiej diety. Jeżeli ktoś nie chce iść do dietetyka, albo szkoda mu kasy, może sobie kupić gotowy, zbilansowany plan żywieniowy w necie. Ja na przykład stosowałam tę dietę z portalu dietmap.pl - http://dietmap.pl/pl/diety/zbilansowana-dieta-dietmap . Jest całkiem spoko. Dodatkowo do diety dostajesz apkę na komórkę, z przypomnieniami o posiłkach, listą zakupów itd.

Osoby, które nie chcą same gotować, mogą oczywiście zamówić sobie katering dietetyczny. Jest to opcja bardzo wygodna, niestety dosyć droga. No i ciężko się później jednak z powrotem przestawić na gotowanie. Grunt, żeby stosowana przez nas dieta była zbilansowana. W połączeniu, z obniżonymi porcjami, czasem i ruchem, nie ma opcji, żebyśmy nie schudli. Dodatkową korzyścią jest w tym momencie zdrowie i kondycja organizmu, jakią osiągniemy stosując tego typu dietę.

Podsumowując, jestem przeciwniczką wszystkich diet cud, suplementów, diet w proszku i tego typu rzeczy! Jedzcie mniej i zdrowo, ruszajcie się, a efekty będą dobre i przede wszystkim trwałe!

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość