dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 maja 2007, 14:57

ania24, dziekujemy :ico_wstydzioch: mi tez sie podoba jego imie :ico_oczko:
trzeba cos pokombinowac z tym kubkiem...na razie piersia 'poje' :-D

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

23 maja 2007, 17:21

Ja mam pytanie....co dajecie dzieciom pić w te upały ?? Zastanawiam się czy mogę dać Ani domowy kompot i czy może być zeszłoroczny ze słoika,bo jak tak dalej będziemy kupowali tylko te soczki to zbankrutujemy.... :ico_olaboga:
A wszędzie zaglądam i po trochu codziennie głosuję i także proszę o głosy dla Ani :ico_haha_02:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 maja 2007, 19:20

Margot, z tego co wiem to niebardzo...juz lepsza bedzie zwykla woda mineralna np Żywca tylko przegotowana. a jak karmisz piersia to podawaj czesciej.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 maja 2007, 20:33

Margot jeżeli karmisz piersia to kompociki nie bardzo, natomiast jeżeli nie to mozesz zrobić z jabłuszka. Nam tak polecił pediatra. Soczki faktycznie są drogie, ale moze np. herbatki z Hippa kosztuja ok 10 zł i wystarczaja na miesiąc, a dobrze gasi pragnienie.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 maja 2007, 09:47

hej dziewczyny mam pytanie jak ugotowac taka zupke dla dzidzi?? Julcia juz na dniach bedzie wcinala jedzonko zaczynamy od kartofelek i marcheweczki z brukula za rada pediatry ale wspomnial tez o zupkach jesli Julcia polubi warzywka tylko wlasnie sie zastanwaiam jak to ugotowac taka zupke bo chyba nie tak jak prawdziwy rosolek?? czy mozna??

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

25 maja 2007, 09:50

MamciaKochana, po prostu gotuje sie warzywka same,uciera czy miksuje i dodaje maslo lub olej.potem mozna dac zoltko albo miesko ale gotowane osobno!nie wolno dziecku gotowac na wywarze!! :ico_nienie:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

25 maja 2007, 11:57

Ja gotuję Ani warzywka a osobno kawałek piersi z kurczaka to miksuję a z wywaru robię jej misiowy ogródek i dodaję te przetarte warzywka.Bardzo to lubi a poza tym jest na piersi.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 maja 2007, 22:32

Hmm tak sie zastanawiam nad tym brokułem. Nie chce wprowadzic w błąd ale chyba Julia jest za mała na niego. Może inne dziewczyny się wypowiedzą, ale gdzieś czytałam ze tego typu warzywa podajemy w póżniejszych miesiacach.
Muszę poczytać i sie dokształcić :)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

27 maja 2007, 08:44

moni26, brokuly sa od 4mca.pomylilo ci sie chyba z brukselka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 maja 2007, 21:51

hej dziewczyny, a powiedzcie mi jak to jest jesli sie karmi tylko piersią i bede wprowadzac nowe pokarmy np. zaczne od marchewki to juz nic innego w tym samym dniu nie podawac tak?
Synka nie karmiłam piersia wiec to troszke inaczej było, mogłam mu kaszki czy kleik na modyfikowanym przygotowac i fonisz a teraz nie weim jak to sie robi wszystko?????
I zastanawia mnie ile razy dziecko ma byc karmione piersia a ile ma dostawac innych posiłkow? czy np. jesli podam zupke to potem podac piers do napicia sie czy jak? no nie mam pojęcia jak i co z tym ze karmic piersią i jeszcze inne rzeczy wprowadzachhhmmmm napiszcie jak to robic,jeszcze podpytam pediatre ale was takze proszę o rady
Teraz jest super mamy stałe pory jedzenia np. na wieczór Amelcia je o 20.00 potem o 1.00 dalej o 4.00 i o 7.00 nastepnie zaczyna nowy dzoinek a jak to bedzie tzn. ile razy mam jej podawac moje mleko jak bede wprowadzac inne dania? chce zaczać w lipcu jak mała skonczy 5 miesięcy bo w sierpniu idziemy na wesele i bede musiała ja zostawic u mojej mamy to chce juz mniej wiecej wiedziec czy bede mogła mamie zostawic odciągniete moje mleko i mama na wieczor dajej np jak polubi kaszkę mna moim mleku mozna? albo kleik? no i w ogóle,piszcie kazda rada sie przyda pozdrawiam

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość