klina123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2013, 16:51

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

25 lis 2013, 16:55

Ja jakoś nie ufam tym chemikaliom ale mam znajomych którzy twierdzą że im to pomogło. Może placebo zadziałało...

Moniczka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2013, 11:35

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 lis 2013, 11:53

może i placebo, ja sie nie znam, ale też słyszalam że ten detocel działa jak powinien. oczywiście w połączeniu z zestawem ćwiczeń i pewnymi wyrzeczeniami

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

27 lis 2013, 12:50

W zasadzie to mało który środek rzeczywiście pomaga, zdecydowana większość nie daje kompletnie nic. Znacie foreverslim? W moim przypadku efekty stosowania tabletek były szokująco dobre, straciłam całą nadwagę, trwale, ale wiem również, że np. w sieci można kupić mnóstwo produktów, które szkodzą, a nie odchudzają, i właśnie na takie, trzeba uważać...

makatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2013, 16:09

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

28 lis 2013, 17:28

Oczywiście nie twierdzę, że schudne i pozbędę się cellulitu tylko łykając tabletki. Stosuję dietę, ćwiczę, dbam o skórę, a to wszystko w połączeniu z suplementem przynosi efekty. Zwróciłam uwagę na skład tabletek i nie ma w nich żadnej chemii dlatego się zdecydowałam.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

03 gru 2013, 23:01

Oczywiście nie twierdzę, że schudne i pozbędę się cellulitu tylko łykając tabletki. Stosuję dietę, ćwiczę, dbam o skórę, a to wszystko w połączeniu z suplementem przynosi efekty
Mądrze. A jakie bierzesz i od jak dawna ?
Ja kończę kolejne opakowanie detocellu aqua. Pomału zacznę przechodzić już chyba na picie podobnych ziół które są w składzie preparatu.

ForPro
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 13 gru 2013, 16:50

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

13 gru 2013, 17:11

Zgadzam się,to zdrowe i zarazem rozsądne podejście do sprawy. Nie można liczyć na same suplementy bo po przez ich spożywanie nie stracimy ana wadze. Mogą być ewentualnie tylko dodatkiem do całości diety oraz treningu,z tym się jak najbardziej zgadzam.

makatka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2013, 16:09

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

29 sty 2014, 17:54

Otóż to, a jeśli ktoś twierdzi, że tabletki mu pomagają w jakiś sposób (np. ja :) ) to nie widzę problemu. Oczywiście jeśli nie chodzi o jakies nieznane substancje kupowane w internecie, które wyniszczają organizm. No ale do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

06 lut 2014, 10:43

Otóż to, rozsądek to podstawa, a zwłaszcza jeśli chodzi o odchudzanie. Jestem za wspomagaczami ale tylko takimi, które wykorzystują naturalną temogenezę i spalają tłuszcz zamieniając go na energię cieplną. Miałam już kilka podejść do odchudzania to jestem w tym doświadczona i wiem co działa, przynajmniej na mnie, najlepiej.

GoldClinicpl
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2013, 11:13

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

10 lut 2014, 17:52

Same suplementy to jeszcze nic,polecam też oczywiście zacząć od diety bez której ani rusz i na pewno nie osiągniemy efektu.

dominika66
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:56

Re: Suplement diety wspomagający odchudzanie

11 lut 2014, 16:00

Ja mogę polecić Figurin Slim. Pomaga on zredukować tkankę tłuszczową powstającą w wyniku spowalnijącego się metabolizmu w dojrzałym już wieku. Schudłam około 2 kg od miesiąca jak go biorę. Uważałam na dietę, ale bez przesady - szczególnie o niej nie myślałam, po prostu starałam się nie jeść słodyczy. Naprawdę fajny środek. Wcześniej stosowałam też inne produkty, więc mam porównanie, ale po wielu bolał mnie żołądek lub wątroba. Przy tym tego problemu nie ma. Tym bardziej go polecam:)

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość