kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

23 maja 2007, 12:00

cześć dziewczynki.
nie ma co patrzeć na termin z usg bo i tak lekarz głównie kieruje się tym ,który wynika z daty ostatniej @.a rozbierzności w terminach wynikają z tego ,któremu tygodniowi odpowiadają wymiary dziecka.jak byłam w ciąży z Bartkiem to lekarz po usg mi powiedział,że przewiduje poród ok.10 pażdziernika (a licząc od ostatniej @ termin miałam na 27 października).Bartek i tak najlepiej wiedział,który to tydzień ciąży i urodził się 4 listopada.także nie ma co się sugerować wynikiem z usg bo przy kolejnych badaniach może się on jeszcze zmienić.

a ja się trochę denerwuję bo od wczoraj boli mnie trochę prwy jajnik i jakiś taki dziwny śluz mam,tzn.nie cały czas ale rano jak wstałam to było go dużo i jakiś taki ciemno żółty a nawet powiedziałabym ,że zielonkawy :ico_noniewiem: jest bez zapachu.miałam wizytę zapisaną dopiero na 22 czerwca ale dzisiaj się przepisałam na 6.zobaczymy co to będzie.zrobiłabym sobie posiew z szyjki macicy przed tą wizytą żeby pójść już z wynikiem ale bez skierowania to tylko prywatnie.i nie mam pojęcia ile to może kosztować.chyba zadzwonię do przychodni i zapytam.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

23 maja 2007, 12:11

Dobrze zrobilaś kasiulinka. W takim przypadku lepiej niech lekarz obejrzy Cię wczesniej. A ile kosztuje takie badanie nie mam pojęcia.

Niunia23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:07

25 maja 2007, 10:18

Witam wszystkie kobietki oczekujace na swoje malenstwo.

Chcialabym do Was dolaczyc. Wstepny termin mam na 26 stycznia.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 maja 2007, 11:15

Witaj Niunia. Byłaś juz u gina? Robił Ci usg?
Mamy taki sam suwaczek :-D

Niunia23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2007, 12:07

25 maja 2007, 11:55

Kasiu bylam juz u gina poniewaz od dwoch lat staralam sie o malenstwo, mam endometrioze 2 stopnia wiec moja ciaza to ciaza wysokiego ryzyka i juz biore tabletki dopochwowe na podtrzymanie. Widzialam juz malenka kropeczke teraz mam wizyte na 5 czerwca i gin powiedzial, ze juz bedzie widac wieksze malenstwo. Najprawdopodobniej bede miala bliznieta poniewaz kiedy mialam monitorowany cykl mialam 2 jajeczka. Ale bede sie cieszyla.

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

25 maja 2007, 16:41

hej nie jestem styczniową mam..nawet nie jestem w ciąży..ale chcę Wam przekazać smutną informację K@tk@ leży na ginekologii,grozi jej poronienie...na 9 miesiącach jest wątek wsparcia zajżyjcie tam...

Awatar użytkownika
izus85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:35

26 maja 2007, 15:45

Hejka styczniówki...jak ten czas leci :ico_olaboga:
Ja już jestem na końcówce ale miło poczytać Wasze szczęśliwe posty że się wkońcu udało :-D Nie zdążycie się obejrzeć a już będziecie rodzić ;-) Tak jest ze mna,wydaje mi sie jakbym niedawno zobaczyła 2 kreseczki na teście ciążowym :-D
:-D Życze wam spokojnej i bezproblemowej ciąży :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 maja 2007, 20:55

gratuluje z calego serca wszystkim nowiutkim mamusiom :ico_brawa_01: czasem czytalam was na watku oczekujacych na dwie kreseczki i teraz tak milo przeczytac o tym ze sie udalo :ico_brawa_01: zyczymy wraz z Kacperkiem spokojnych bezproblemowych ciaz :-D jeszcze raz gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

28 maja 2007, 12:44

jestem nareszcie,ale niestety komp mi jednak dalej szwankuje.

u mnie wszystko dobrze tylko niestety pogłębiła się moja choroba lokomocyjna i wczoraj zaliczyłam przymusowy postój na hawcik.

K@tk@ trzymaj się i czekamy na was.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 maja 2007, 10:09

Cześć kochane :-)
Cio tam słychowac u Was?

Ja się czuję w miarę dobrze,tylko te upały strasznie mnie męczą :ico_olaboga: ,ale ma przyjść ochłodzenie :ico_sorki:

Ciekawe jak tam nasza K@tk@ i jej maleństwo,oby szybko wróciły do Nas na TT :ico_brawa_01:

Buziole dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość