ModnaMarta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2015, 10:28

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

07 wrz 2015, 16:19

Jeżeli widzimy, że fryzjer jest pasjonatem tego rzemiosła, to mamy szanse, że trafimy na solidnego fachowca. W Warszawie jest fajna sieć salonów Gnatyshyn. Warto się wybrać do któregoś z nich i samemu doświadczyć jak fryzjerzy mogą być pasjonatami swego zawodu.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

08 wrz 2015, 09:17

Moim zdaniem warto bazować tutaj na opinii osób które korzystają z usług danego fryzjera i są zadowolone,wcześniej nawet przyjść i zobaczyć jak wygląda cały warsztat,zaplecze jego pracy. To takie główne wytyczne podczas wyboru dobrego fryzjera.

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

16 wrz 2015, 16:40

.


Zapraszam do polubienia fanpage na fb

-najnowsze metody przedłużania włosów,

najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich

i najlepszej jakości naturalne pasma włosów

oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

https://www.facebook.com/pages/Klinika- ... 5411585206

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

16 wrz 2015, 16:44

.


Zapraszam do polubienia fanpage na fb

-najnowsze metody przedłużania włosów,

najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich

i najlepszej jakości naturalne pasma włosów

oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

https://www.facebook.com/pages/Klinika- ... 5411585206

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

28 wrz 2015, 15:30

opinie na necie stosunek ceny do jakosci glownie sprawdzam po kolezankacj jesli fryz mi sie podoba to tam ide

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

28 wrz 2015, 16:01

Cieżko jest znaleźć dobrego fryzjera. Mi się to udało przypadkiem i teraz jestem częstą klientką tego salonu :) Dobry fryzjer na pewno wie jakie są trendy, jak przebiega wszawica zapobieganie - w dzisiejszych czasach mało który ma taką wiedzę a sporo dzieci ma wszy :/Poza tym powinien wiedzieć o co dokładnie chodzi klientce i mieć przystępne ceny. Ja chodzę do fryzjera od 25 lat i rok temu znalazłam takiego jak chciałam.

Awatar użytkownika
suzanne29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 13:50

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

22 paź 2015, 14:51

Na pewno - trudno.
Dobry fryzjer powinien przede wszystkim szkolić warsztat. Spotkałam się z sytuacją, w której pan prosił o obcięcie, które znalazł w salonie w katalogu, a pani fryzjerka nie potrafiła go wykonać, bo jak stwierdziła: "my strzyżemy tylko to, co popularne". Czyli jedzie taśmowo, a tu nie oto chodzi. Dobry fryzjer powinien też słuchać klienta. Może (i powinien) doradzać, ale to klient ma ostatnie zdanie odnośnie tego, co ma na głowie powstać. Mi nikt nie potrafi obciąć grzywki tak jak ja chcę :/

ModnaMarta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2015, 10:28

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

02 lis 2015, 19:14

Dobry fryzjer powinien przede wszystkim w umiejętny sposób podkreślić fryzurą piękno kobiety. Sama przez dłuższy czas nie mogłam trafić na fryzjera, który by w pełni zadowolił moje oczekiwania. Od jakiegoś czasu chodzę do salonu Gnatyshyn przy al. KAN 36A w Warszawie. Pracuje tam bardzo utalentowany i kreatywny stylista Mateusz, który dzięki swojej pomysłowości sprawił, że moje włosy zaczęły wyglądać świetnie.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

09 lis 2015, 14:55

Moim zdaniem dobry fryzjer to taki który ma pasje i wizje tego co robi,jest na tyle kreatywny,że potrafi dopasować fryzurę do każdej okazji oraz sprostać naszym wymaganiom. Trzeba liczyć się także z tym,że dobry fryzjer ma też droższy cennik.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Jak rozpozać dobrego fryzjera?

27 lis 2015, 07:29

Warto jest sobie poczytać opinie o salonach fryzjerskich przed ścięciem. Na przykład na stronie:
https://www.dobryfryzjer.pl/

Zanim wybiorę się do gabinetu lubię sobie poczytać co o danym specjaliście piszą inni. I nie mam chyba obecnie swojego ulubionego fryzjera. Ciągle jestem na etapie poszukiwania tak więc odwiedzam coraz to nowe salony. Mieszkam w Warszawie tak wiec mam dość spory wybor bo ciągle powstają nowe miejsca.

Powiem Wam,że nie zawsze ten droższy salon jest lepszy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość