marilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2015, 09:51

Re: Bieganie czy jeżdżenie

05 sie 2015, 09:59

Jeśli chodzi o zdrowy tryb życia, to obie formy: bieganie czy jeżdżenie na rowerze są doskonałe. Warto np rano biegać a wieczorem pojeździć na rowerze :-)

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Bieganie czy jeżdżenie

21 sie 2015, 07:03

Ja starałam się utrzymywać bardzo wiele różnych aktywności bo chcialam jak najszybciej wrócić do formy po ciąży. Tak naprawdę nie jest to takie trudne jeśli będziemy konsekwentni oraz będziemy ćwiczyli codziennie. Ja zapisałam sie na basen, chodziłam na długie spacery oraz starałam się biegac.

Na stronie znajduje się obecnie ciekawy wpis na blogu:
http://www.kochamydzieci.pl/jak-wrocic- ... -po-ciazy/

Sa tam opisane sposoby na to jak zrzucić zbędne kilogramy. Warto jest również zadbać o skórę i jej nawilżanie.

Awatar użytkownika
betty
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:24

Re: Bieganie czy jeżdżenie

24 sie 2015, 14:59

Ja biegam dosyć intensywnie, dlatego ostatnio zakupiłam sobie takie urządzenie: http://geratherm.pl/produkt/geratherm-oxy-control-4c/ Dzięki niemu mogę kontrolować nie tylko swoje tętno, ale również nasycenie krwi tlenem. Dzięki temu mogę odpowiednio rozplanowanować swoje treningi, tak by nie obciążać zbytnio swojego organizmu.

MariaEscriva
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:07

Re: Bieganie czy jeżdżenie

28 sie 2015, 13:58

Ani bieganie, ani jeżdżenie, a windsurfing. Polecam się zapoznać: http://www.surfshop.pl/sprzet-windsurfingowy , spróbować i działać! <3

Marciula87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 wrz 2015, 20:52

Re: Bieganie czy jeżdżenie

02 wrz 2015, 20:56

Ja od pewnego czasu jeżdżę rowerem codziennie od 6 rano godzinkę przed pracą, bo do pracy jeżdżę ale motocyklem.

adka09
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2015, 10:52

Re: Bieganie czy jeżdżenie

07 wrz 2015, 11:00

bieganie nie dla każdego, np. dla mnie totalnie odpada, nie cierpię tego, wolę rower, przerzuciłam się na niego jak jeżdżę do pracy i jest super:)

Awatar użytkownika
RexMedica
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, 15:23

Re: Bieganie czy jeżdżenie

21 wrz 2015, 14:05

Warto uprawiać obydwa sporty, gdyż podczas nich pracują mięśnie brzucha i przykręgosłupowe, które wspierają kręgosłup. Niestety do jego przeciążeń przyczynia się niska aktywność fizyczna, która pociąga za sobą niedostateczną siłę i wytrzymałość tych partii mięśni. Dlatego zarówno bieganie, jak i jazda na rowerze, są odpowiednie dla osób dbających o prawidłową postawę.

huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Bieganie czy jeżdżenie

22 wrz 2015, 16:48

ja postawiłam na więcej ruchu i kupiłam damski rower trekkingowy . Fajna sprawa , od razu lepiej sie czuję odkąd jeżdzę i lepsza mam kondycję zdecydowanie :)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Bieganie czy jeżdżenie

24 wrz 2015, 19:13

Ja postawiłam na bieganie. Boli mnie kręgosłup i rower póki co nie jest dla mnie. Chociaż nie wiem nawet czy powinnam biegać. Być może sprzęt rehabilitacyjny i pomoc specjalisty byłby bardziej wskazany w moim przypadku. Chciałabym w przyszłym roku kupić sobie rower, może się uda.

kotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, 13:25

Re: Bieganie czy jeżdżenie

21 lis 2015, 23:31

Witam serdecznie. Z tego co mi wiadomo to oczywiście nie każdy powinien biegać, ponieważ nie każdemu to służy. Z tego co się orientuję osoby w dużą nadwagą właśnie nie powinny biegać bo mogą nabawić się tylko kontuzji i nie tylko . Łatwo sprawdzić sobie czy akurat my możemy biegać?! po przez przeliczenie sobie kilogramów, ponieważ osoby które nie mają o tym pojęcia mogą sobie tylko zaszkodzić. Natomiast jeśli chodzi o rolki to jak najbardziej. Jest to świetna zabawa a przy okazji możemy zrzucić zbędne kilogramy:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość