obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: dom czy mieszkanie?

23 kwie 2015, 22:10

Taki plac zabaw to rzeczywiście fajny pomysł.. Dzieci będą miały jak spędzać czas:) My zamówiliśmy domki drewniane z Drewnolandii. To okazało się naprawdę doskonałym pomysłem.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: dom czy mieszkanie?

24 kwie 2015, 22:40

To zależy co kto lubi :)

fjanina1979
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 17 mar 2015, 19:18

Re: dom czy mieszkanie?

26 kwie 2015, 09:44

Ja marzę o tym by mieć dom, z dużym, pięknym ogrodem ale to bardzo duża inwestycja. Obecnie zastanawiamy się z narzeczonym nad kupnem mieszkania. Ciekawe oferty znalazłam na http://www.vivainvest.pl/, ale zanim coś obejrzę i się zdecyduję muszę iść do banku zapytać o kredyt, bo nie wiem ile dostanę.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: dom czy mieszkanie?

26 kwie 2015, 21:14

Teraz wiele mieszkań deweloperskich jest z ogródkiem. Można mieć więc i ogródek. ;-) Trzymam kciuki za kredyt!

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: dom czy mieszkanie?

11 maja 2015, 11:07

Ja uważam, że i tak każdą ofertę banku warto skonsultować na takim forum gdzie są opinie o kredytach. Dlatego że wysokość oprocentowania ma duże znaczenie na nasz budżet i wysokość rat.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: dom czy mieszkanie?

11 maja 2015, 12:53

Przy zaciąganiu większej sumy Ja i tak bym skorzystała z porady u radcy prawnego, ale przy mniejszych kwotach takie forum jak np. to- http://forum-kredyty.pl czy wyżej wymienione- w zupełności mi wystarczy. Znajdują się tam rankingi kredytów i porady innych użytkowników!
Warto sprawdzić za nim udacie się do konkretnego banku, by wam ciemnoty nie wciskali!

andrzejkoziol11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2014, 18:08

Re: dom czy mieszkanie?

15 maja 2015, 11:56

Taki wybór zależy od wielu rzeczy. Na pewno żeby kupić dom trzeba mieć więcej środków, niż kupując mieszkanie. Jeśli mieszkasz sama to lepsze będzie mieszkanie, a jeśli z rodziną to dom. Przy własnym domu jest dużo więcej pracy niż przy mieszkaniu. Dodatkowo jeśli jesteś osobą młodą możesz skorzystać z programu mieszkanie dla młodych, warto się zapoznać z tym programem.

zuzanna55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:05

Re: dom czy mieszkanie?

25 maja 2015, 13:13

Osobiście uważam, że znacznie wygodniejszą opcją jest mieszkanie. W domu jest znacznie więcej obowiązków - wiem, ponieważ mieszkałam w dzieciństwie w domu. Na mieszkaniu nie trzeba się martwić o ogrzewanie i inne tego typu sprawy. Jakbym miała kupować mieszkanie, to na obrzeżach miasta - w spokojnej okolicy z przyjaznymi widokami. Z tego co się orientuje, Apartamenty w Zwierzyńcu http://www.rezydencjafocha.pl/lokalizacja w Krakowie to ciekawa oferta. Nie tylko fajna okolica, ale i dogodne warunki.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: dom czy mieszkanie?

01 cze 2015, 14:10

Ja jestem zdecydowanie za domem. Mieszkanie w bloku to dla mnie najgorsza z opcji. Słychać każdy szelest, krzyk sąsiadów. A jak ma się własny domek i to w dość spokojnej dzielnicy to można bez problemu odpocząć po ciężkim dniu pracy. Nikt ci nie zagląda z bloku na przeciwko do pokoju. Nigdy nie zamienię życia w domku na mieszkanie w bloku.


---
http://polny-krzew.pl/pokoje-szklarska-poreba
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 12:50 przez weronikawroblewska, łącznie zmieniany 1 raz.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: dom czy mieszkanie?

29 cze 2015, 16:25

Moim zdaniem dom daje nam większą swobodę ruchu oraz przestrzeń,a mieszkanie ogranicza -chociaż to pewnie też kwestia przyzwyczajenia... Majac taki wybór to jednak mimo wszystko zdecydowałabym się na dom.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość