iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: oczyszczanie organizmu

11 lut 2015, 18:47

Ja ograniczyłam jakiś czas temu słodycze i fast foody. Dzięki temu zeszło ze mnie 5 kg w dwa tygodnie. Musiałam być strasznie zaśmiecona:/ Teraz zdrowo się odżywiam, omijam śmieciowe jedzenie szerokim łukiem i piję wodę oraz ten sok z aloesu http://www.laboratorianatury.pl/pl/prod ... e-bio.html Jest smaczny i przyspiesza metabolizm:) Poza tym ćwiczę i spaceruję codziennie przez godzinę. Widzę bardzo dużą zmianę w samopoczuciu i ciele. Mam nadzieję, że do wakacji osiągnę cel.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: oczyszczanie organizmu

28 lut 2015, 18:29

Ja pije od dawna zielona i czerwona herbate - polubilam ich smak i wypijam z 4-5 kubkow dziennie:) Dodatkowo biore Therm line Fast - takze zawiera wlasnie extrakt z zielonej kawy i zielonej herbaty - dziala oczyszczajaco, usuwa wode z organizmu i jakos dodaje mi energii:)

emma100
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2014, 19:10

Re: oczyszczanie organizmu

01 mar 2015, 13:53

Grejfruty szczerze polecam, są fantastyczne. Ale wracajac do tematu to woda, woda i jeszcze raz woda. uwielbiam z cytryna pychotka! Każdy oczyszcza jak mu najbardziej pasuje, ja jednak dużo pije i jem tylko salatki na bazie mix sałat, chociaż tak ciezko bez slodyczy :ico_placzek: chlor zabija sak cytryny i i dlatego kupilam dzbanek Dafi, ze wzgledu na chlor , kurcze u was tez taka biała woda jest? teraz filtr na magnezowy zamienila, ale chyba nie przeszkadza ze wode z cytryna bede pila z nieprzegotowanej? a wlasnie jak to jest, czy najpierw przegotowac i dopiero przefiltrowac czy wcale nie gotowac?

Majkaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:27

Re: oczyszczanie organizmu

09 mar 2015, 13:40

Aby oczyścić organizm, warto przynajmniej raz w miesiącu robić sobie dzień tylko na wodzie z cytryną :)

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: oczyszczanie organizmu

12 mar 2015, 12:19

Ja codziennie piję wodę z cytryną :) Jeszcze słodzę ją sobie miodem i potwierdzam. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, jestem bardzo zadowolona z efektów ponieważ czuję się lepiej, zdrowiej.
Przestawiłam się również na zdrowsze odżywianie się. Lubię jeść zdrowe, ekologiczne produkty. Zagladam do sklepów z eko jedzeniem . Na pewno macie takie w swoim mieście.
Ewentualnie możecie zajrzeć sobie do internetu, tutaj:
http://www.smakiziemi.eu/
Można sobie zamówić takie produkty w dobrych cenach.

aga840
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2015, 10:40

Re: oczyszczanie organizmu

17 mar 2015, 10:41

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o diecie oczyszczającej carpatia http://villacarpatia.com/glodowka-lecznicza/ Czy ktoś był na niej, jak się czuł i ile mu się udało schudnąć?

Lenusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2014, 15:04

Re: oczyszczanie organizmu

20 mar 2015, 11:05

Ja tam preferuje naturalne sposoby oczyszczania organizmu np. cały dzień tylko pić wodę - słyszałam, ze daje to bardzo dużo korzyści. A inna sprawa to np picie herbaty Czystek ;)

Awatar użytkownika
makarska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 04 lut 2015, 12:57

Re: oczyszczanie organizmu

14 kwie 2015, 11:22

Ja nie jestem do końca przekonana co to tych wszystkich preparatów chemicznych. Wolę naturalne metody - zwiększenie spożywanych warzyw, ograniczenie pieczywa jasnego na korzyść tego ciemnego, wypiekanego tradycyjnie na zakwasie, tylko trzeba znaleźć dobrą piekarnię. Po za tym pić dużo wody z cytryną, i wody w ogóle.

kordula864
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2015, 08:56

Re: oczyszczanie organizmu

16 kwie 2015, 09:18

Ja mam pytanie dotyczące picia herbatek ziołowych, czy one też oczyszczają organizm? Na przykład taki czystek.

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: oczyszczanie organizmu

24 kwie 2015, 02:14

Herbatki ziołowe - jak najbardziej, tylko zależy z jakich ziół. Ja np. wole soki naturalne. Aktualnie oczyszczam organizm sokiem aloesowym AloLive Detox. Aktywne składniki AloeLive Detox to aż 6 substancji działających kompleksowo i uzupełniających się wzajemnie.
Sok z aloesu wpływa korzystnie na pracę układu żołądkowo-jelitowego i wspomaga trawienie.
Wyciąg z karczocha wspomaga prawidłową pracę wątroby oraz funkcję wydalniczą nerek dzięki czemu pomaga w naturalnym oczyszczaniu organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.
Wyciągi z zielonej herbaty i pokrzywy wspomagają usuwanie nadmiaru wody z organizmu. Dodatkowo wyciąg z zielonej herbaty wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów co jest pomocne w regulacji masy ciała.
Wyciąg z mniszka lekarskiego wspomaga pracę wątroby i układu trawiennego oraz wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy poprzez korzystny wpływ na metabolizm kwasów tłuszczowych wspomaga odchudzanie.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość