Ladye
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 24 paź 2013, 21:49

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

26 paź 2015, 15:47

Pies na pewno jest fajnym uzupełnieniem rodziny. Trzeba tylko pamiętać, że bierzemy za niego odpowiedzialność na lata.

Karola76
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2015, 16:27

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

26 paź 2015, 16:33

Oczywiście że dobry, trzeba tylko upewnić się że masz wystarczająco dużo czasu aby się nim zajmować, ja też maiłam taki dylemat ale teraz nie żałuje :) mój pies stał się dla mnie motywatorem do częstszego ruszania się :), teraz codziennie spaceruję a wcześnie zawsze coś mi wypadło. Jak zdecydujesz się na psiak to na tej stronie http://www.kochampsy.org/znajdziesz dużo informacji na temat żywienia i całej reszty ja dużo się nauczyłam :)

malami21
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 10 gru 2014, 14:24

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

24 gru 2015, 21:49

Tylko również należy wiedzieć jaka karma będzie odpowiednia dla pasa. Bo np. inna dla małego, a jeszcze inną należy podawać psu w starszym wieku. Pies, tak jak człowiek na każdym etapie życia potrzebuje trochę innych składników, szczególnie w młodości. Tutaj np. można o tym poczytać http://www.krakvet.pl/artykuly/jaka-kar ... czy-mokra/

jeanine
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 25 cze 2013, 22:26

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

31 gru 2015, 17:42

Tylko również należy wiedzieć jaka karma będzie odpowiednia dla pasa. Bo np. inna dla małego, a jeszcze inną należy podawać psu w starszym wieku. Pies, tak jak człowiek na każdym etapie życia potrzebuje trochę innych składników, szczególnie w młodości.
W zupełności się zgadzam. Nalezy zwracać na to uwagę, a wiele osób nie ma o tym pojęcia i kuje karmy nie odpowiednie, nie zdrowe przede wszystkim, na bazie zbóż których psy nie powinny jadać. Tylko jak to zmienić?

rksie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2015, 17:23

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

01 sty 2016, 13:08

Pies to wysoka odpowiedzialność, warto się zastanowić nad tym czy jesteśmy zapewnić mu wszystko do końca jego zycia.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

21 mar 2016, 22:18

Jeśli tylko ma się warunki, to na pewno jest to dorby pomysł.

Awatar użytkownika
blisky30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2016, 18:52

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

22 mar 2016, 09:21

Ja uważam, że pies to znakomity pomysł. Tylko trzeba mieć odpowiednie dla niego warunki.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

06 kwie 2016, 20:58

Pies to świetny pomysł - jest wierny, przyjemny, kochany. Ważne jest tylko, żeby mu zapewnić odpowiednie warunki i mieć dla niego czas. Bo o inne sprawy już nie az tak bardzo trzeba się martwić. Teraz już nawet pielęgnacja psów jest ułatwiona, bo wystarczy wybrać porządnego fryzjera psiego, np. www.vadera.com.pl/fryzjer-dla-psow-poznan i nie ma problemu. Również wszelkie akcesoria potrzebne dla psiaka sa ogólnie dostępne.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

09 kwie 2016, 13:36

psy są super,ja bym bardzo chciała psa ale mąż mówi że nie mamy warunków na psa no i mamy już dwa koty

annika27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 24 cze 2015, 21:14

Re: Pies- czy to dobry pomysł?

11 maja 2016, 12:53

Pies jest zawsze bardzo dobrym pomysłem. Niesamowicie umila czas i jest takim dobrym duchem rodziny. A tak przy okazji, gdyby ktoś miał potrzebę wyjazdu i nie mógł ze sobą wziąć pupila, to warto go zostawić w dobrych rękach. np. pani Magda, która jest psią psycholożką prowadzi też ze swoim mężem przemiły hotelik dla psów http://www.psipensjonat.com.pl/o-nas/ gdzie pieski mają zapewnione naprawdę bardzo dobre warunki - duży wybieg i klimatyzowane boksy.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość