nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

12 wrz 2017, 12:40

też polecam azjatyckie kremy przeciwstarzeniowe, to są prawdziwe cuda :-)!!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

04 paź 2017, 12:10

A jakie konkretnie azjatyckie i dlaczego akurat te kremy? Podaj skład abyśmy mogły go sprawdzić poza tym nic nie działa tak pozytywnie na suchą skórę jak naturany kolagen i kosmetyki oparte na jego bazie.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

30 paź 2017, 19:23

A próbowałyście Kremy przeciwzmarszczkowe Farmona? Ja używałam innych ich kosmetyków jednak dopiero od niedawna zaczęłam używać tych na zmarszczki i jestem bardzo zadowolona, skład naprawdę przyjazny dla skóry, mimo iż wiele kremów mnie uczula, to te absolutnie sprawdzają się na mojej skórze i naprawdę sprawiają, że jest wygładzona, a one zmarszczki tak szybko się nie pojawiają.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

30 paź 2017, 22:20

Dal mnie Eveline ma niezłą linię dla dojrzałych kobiet - zerknijcie na https://sklep.eveline.eu/body-care-med-l40735%20botanic%20expert - można za niewielkie pieniądze właściwie odżywić skórę po 50 czy 60 roku życia, zadbać o powieki i skórę pod oczami a hitem okazał się gruboziarnisty peeling - do tego pięknie pachnie :)

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

10 lis 2017, 16:51

Na pewno warto wypróbować balsam do ciała i twarzy marki Cetaphil. To dermokosmetyk o świetnym składzie. Działanie tego kosmetyku zostało udowodnione badaniami klinicznymi - jest on przebadany dermatologicznie, nie zatyka porów, nie powoduje niedoskonałości. Warto używać go codziennie w celu uzyskania najlepszych efektów.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 lis 2017, 12:03 przez szczypior, łącznie zmieniany 1 raz.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

11 lis 2017, 19:18

Nie wiem czy wpadła Wam w oko seria Lift Bielendy. Najbardziej przydaje mi się ekspresowy korektor zmarszczek, nanoszony punktowo w szybki i wygodny sposób liftinguje skórę, wygładza i spłyca zmarszczki, poprawia sprężystość i napięcie. Natychmiast wypełnia zmarszczki pod oczami, „kurze łapki”, bruzdy i linie mimiczne na czole i wokół ust oraz na innych wybranych obszarach twarzy.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

06 sty 2018, 18:15

ja mam bardzo suchą skórę twarzy nawilżam ja naturalnie -olejem kokosowym. no i straszne cienie mam pod oczami, których nie umiem się pozbyć, ostatnio Pani w aptece poleciła mi krem Remescar, który jest przeznaczony na cienie i worki od oczami. On naprawdę działa, jest szybki wydajny i w dobrej cenie, nie spodziewałam się,że coś jeszcze zniweluje moje cienie, no i co najważniejsze, jest przeznaczony dla każdego typu skóry :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

08 sty 2018, 14:24

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się zmarszczek oraz nawilżyć, ujędrnić skórę to polecam kosmetyki z naturalnym kolagenem, który posiada takie właściwości. Zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

07 lip 2019, 10:56

jeśli chodzi o działanie przseciwzmarszczkowe to koniecznie zerknijcie sobie na nowość z eveline z serii Laser Theraphy ( do kupienia w drogeriach Hebe). Moja mama używa tego 60+ od kilku tygodni i bardzo sobie chwali. Nawilża, regeneruje, ueslastycznia. efekty są a to najwazniejsze :)

Awatar użytkownika
DioDio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:26

Re: Kosmetyki dla suchej skóry twarzy i na zmarszczki

26 lip 2019, 13:35

może coś z ruszczykiem, lawenda i topolą czarną?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość