Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

29 gru 2016, 03:47

Klasyczne nie są złe, ale wolę hybrydy. A wracając do pokazów jak najbardziej warto. Już nie mogę się doczekaę w Nowym Roku chętnie pojde raz jeszcze. Działo sie tam oj działo :D

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

30 gru 2016, 22:02

Właśnie siedzę i zachwycam się świeżutkim, sylwestrowym semilac'em. Idealnie będę wyglądała jako blond wampirzyca z czerwonymi pazurkami. ^^

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

11 sty 2017, 22:04

Ja na Sylwestra miałam Semilac canary green - neonowy zółty <3 Ale mają tez trochę innych neonowych dla osób lubiących tak jak ja kiedy paznokcie przyciągają wzrok https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe?grupa_charakterystyczna=162

Celinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, 20:50

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

12 sty 2017, 20:52

Lakiery hybrydowe są super :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

13 sty 2017, 21:26

Lakiery hybrydowe są super :)
Stanowczo każda kobieta powinna mieć możliwość sprawdzić jak to jest mieć nieskazitelnie zrobiene paznokcie przez 2-3 tygodnie ;) Hybrydy są dość wygodne, a nie trzeba na nie uważać jak przy zwykłych lakierach. Ja polubiłam się z Semilac od pierwszego nałożenia.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

14 sty 2017, 22:20

A ja stosunkowo niedawno jeszcze się zachwycałam nad nimi, zwłaszcza semilackiem i nie wiem czy przypadkiem nie na tym forum nawet. I efekt teraz mam taki, że moje paznokcie są w opłakanym stanie. Od dwóch miesięcy tylko manicure w paradizzo, odżywka czarna z golden rose i pilniczek papierowy z najdrobniejszym szumem. Więcej się nie dam wkręcić, jednak trzeba się pogodzić z faktem, że wszystko co jest nienaturalne - wcześniej czy później mści się na zdrowiu.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

15 sty 2017, 12:28

A ja stosunkowo niedawno jeszcze się zachwycałam nad nimi, zwłaszcza semilackiem i nie wiem czy przypadkiem nie na tym forum nawet. I efekt teraz mam taki, że moje paznokcie są w opłakanym stanie.
Nie może to być wina hybryd. Stosuję od dawna i w czasie przerw, po zdjęciu lakieru stosuję odżywki. Moje paznokcie są mocne, długie i nie mam z nimi problemów. Może to kwestia problemów z witaminami w Twoim przypadku. Ja używam Semilac i jestem zadowolona.

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

16 sty 2017, 16:10

A ja bardzo chwalę sobie Opi - na moich paznokciach trzymają się zdecydowanie najdłużej!

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

16 sty 2017, 20:32

A ja stosunkowo niedawno jeszcze się zachwycałam nad nimi, zwłaszcza semilackiem i nie wiem czy przypadkiem nie na tym forum nawet. I efekt teraz mam taki, że moje paznokcie są w opłakanym stanie.
Nie może to być wina hybryd. Stosuję od dawna i w czasie przerw, po zdjęciu lakieru stosuję odżywki. Moje paznokcie są mocne, długie i nie mam z nimi problemów. Może to kwestia problemów z witaminami w Twoim przypadku. Ja używam Semilac i jestem zadowolona.
Też mi się tak wydaje. Paradizzo spoko, Golden spoko ale nie można jechac po Semilacu tylko dlatego, ze jednej osobie na tysiąc przeszkadza. Jednej z nas na tysiąc to nawet i się uczulenie np na coś takiego zdarzyć może. To nie wina marki. Nie dogodzi się wszystkim.

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

17 sty 2017, 20:28

Można malować zwykłym ale po co? To już lepiej pójść w jedno z powyższych miejsc na zwykły dobry manicure niż kłaść hybrydę i później zwykły lakier na to?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość