aviola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2018, 16:16

Re: okropne stopy!

07 lip 2020, 17:59

Są preparaty chroniące przed grzybicą stóp. Jak ktoś a skłonności do grzybicy, to warto używać np. exciloru. A na suche i popękane pięty jest tylko jeden dobry sposób, czyli smarowanie i nawilżanie. Dobrze też regularnie chodzić na pedicure, bo potem długo stopy wyglądają świetnie:)

Awatar użytkownika
YUMMY
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lip 2020, 14:38

Re: okropne stopy!

30 lip 2020, 14:56

Nie znam tego... myslałam, że będzie konkretnie tutaj o domowych sposobach na suche stópki, a tutaj o grzybicy :<

Papaya
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2020, 12:40

Re: okropne stopy!

20 sie 2020, 13:16

A co masz dokładnie ze stopami??? Może jakoś będę w stanie ci pomóc jakąś poradą :D Suche to możesz spróbować maścią tranową.

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: okropne stopy!

14 wrz 2020, 18:41

Maść tranowa super jest. Kiedyś używałam. Ale lubię też kosmetyki dedykowane do stóp. Najbardziej jest chyba znana firma Scholl. Kilka rzeczy testowałam, super jest tez ta tarka i wkładki do butów na obcasie. Na każde wesele kupuję. Zresztą mają wiele dobrych rzeczy.Kupuję w drogerii horex.pl, o maści nie pamiętam, szybko mi sie przeterminowała i nie pamiętam o niej gdy jestem w aptece.

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: okropne stopy!

21 wrz 2020, 09:12

Ja polecam regularnie nacieranie stóp kremem i po prostu spanie wówczas w skarpetkach, aby wszystko dobrze się wchłonęło, a skóra w cieple uległa zmiękczeniu :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość