Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Dobry podkład

09 sie 2016, 04:07

też bym raczej postawiła na podkład bb garniera http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/kremy-bb delikatne kremy, nie obciążają cery a bardzo ładnie kryją.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Dobry podkład

17 sie 2016, 09:45

Nigdy nie stosowałam koreańskich kremów bb, ale generalnie bardzo lubię kremy bb a w szczególności ten http://www.lirene.pl/kosmetyki/fluidy/m ... naturalny- . Jest to bardzo naturalny i dość dobrze matujący krem bb, który odpowiada mojej skórze. Co prawda nie jest to bardzo kryjący produkt, ale kremy bb zawsze mniej kryją od zwykłych podkładów. Nie stosuje go cały rok, bo jesienią i zimą potrzebuje trochę mocniejszego krycia, ale stosuje go codziennie w okresie wiosennym i letnim i jestem z niego bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
chodzeNApalcach
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2016, 11:47

Re: Dobry podkład

19 sie 2016, 16:30

U mnie sprawdza się Dior forever, Guerlain czy Estee Lauder Double wear (ale tylko na specjalne okazje). Są świetne jak dla mnie :)

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Dobry podkład

23 sie 2016, 12:43

U mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki firmy MAC podkłady szczególnie bo świetnie kryją, a nie tworzą sztucznej maski. W salonie bez problemu pani pomoże Tobie dobrać odpowiedni odcień.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Dobry podkład

25 sie 2016, 14:50

Dla mnie te kosmetyki są za drogie. Ja stosuję dr Irenę Eris.

Kardamon22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2016, 19:49

Re: Dobry podkład

02 wrz 2016, 19:52

Jeśli chodzi o dobry podkład warto spróbować z mineralnymi. Są w podobnej cenie co normalne podkłady, a twarz wygląda dużo bardziej naturalnie. Dodatkowo mają dużo lepszy skład. Ja od długiego czasu używam tego z Annabelle Minerlas i muszę przyznać ,że chyba już się z nim nie rozstanę. :-D

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Dobry podkład

16 wrz 2016, 08:57

jeśli ma dobrze kryć to może ten się sprawdzi u ciebie http://www.female.pl/artykul/17517-prod ... cy-podklad łatwo się go rozprowadza, nie robi plam, świetnie kryje a przy tym daje efekt naturalny i nie wygląda się z nim jak małe dzieciko które dobrało się do kosmetyków mamy ;)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Dobry podkład

27 paź 2016, 22:38

Mnie przyjaciółka sprezentowała nowość z drogerii Natura jeśli chodzi o podklady - KOBO smoothing. Ma w skladzie oliwe z oliwek i kwas hialuronowy. Wygładza, uelastycznia i sprawia, ze skóra jest dużo delikatniejsza. Świetnie się dostosowuje do odcieniu skóry, a nałożony nawet w pelnym makijazu pozwala skórze oddychać, więc nie zapycha porów.

Obrazek

kasia12345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 04 lis 2016, 16:51

Re: Dobry podkład

04 lis 2016, 17:28

Witam. Ja polecam podklad estee lauder ...drogi jest ,ale wart swojej ceny jesli macie skóre z tradzikiem,zaczerwieniami czy też macie suchą skóre . Naprawde polecam . Ja kupuje go wtedy kiedy dają jakies super rabaty w douglas.

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: Dobry podkład

08 lis 2016, 14:10

oooo podkład to temat rzeka jak dla mnie i ja przetestowałam tyle że w pewnym momencie to chyba straciłam rachubę, świetny jest moim zdaniem z pierre rene ten dokładnie http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/t ... ofessional bardzo ładnie się trzyma i nie ściera się, nie ciemnieje co ważne jak dla mnie bo mam jasną karnację, a do tego faktycznie ukrywanie niedoskonałości i nawet jak skóra ma gorszy dzień to spokojnie wszystko z jego pomocą udaje mi się zakamuflować

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość