Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

02 lis 2017, 12:21

Nie jest to dobry pomysł. Bardziej taki kierunek - https://prezentmarzen.com/lot-szybowcem/
Prezent powinien być ciekawy i praktyczny. Dawanie czegokolwiek mija sie z celem.
Tutaj dajesz emocje, a koszulki ten ktoś może nawet nigdy nie założyć. Mylę się?

Awatar użytkownika
Kasiulka30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 12 lis 2017, 18:25

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

21 lis 2017, 23:31

zależy co na tej koszulce ma sie znaleźć. Nie każdy lubi śmieszne koszulki lub takie z napisani. Ale skoro to siostra to na pewno znasz jej gust

DanusiaAW
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2017, 10:24

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

23 lis 2017, 15:32

Ja swojemu chłopakowi kupuję często takie koszulki na prezent, zazwyczaj w sklepie Falzar, który sprzedaje męskie ubrania. Uważam, że fajny nadruk niektórym pasuje, o ile mają taki styl.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

11 gru 2017, 12:15

Na pewno jest to ciekawy pomysł na prezent, natomiast też z drugiej strony musimy trafić z samym nadrukiem na koszulkę może lepiej postawić na coś bardziej uniwersalnego ci praktycznego co też się przyda i sprawdzi ?

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

12 gru 2017, 11:55

Jeśli chcemy, żeby koszulka pełniła rolę bardziej pamiątkową niż użytkową, to uważam, że jest to świetny pomysł.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

28 gru 2017, 12:41

A jednak taka koszulka pełni częściej funkcję użytkową niż dekoracyjną i chodzimy w niej na co dzień. Grunt to wysoka jakość nadruku jak i samej koszulki, tego się trzymaj.

Iglicka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2018, 10:34

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

31 sty 2018, 11:01

To już zależy od samej koszulki - sama kiedyś taką koszulkę stworzyłam dla pewnej osoby, tak jak mówisz koszulka i nadruk były dobrej jakości - zakupiona tutaj https://kadok.pl/ - wiem, że ta osoba często jej używa, ale raczej do spania. A to dlatego, że sama koszulka jest bardzo zabawna i "prywatna", myślę, że był to fajny prezent od serca, w który włożyłam dużo pracy - sama projektowałam z pomocą syna :)

alicjaznazwiskiemnan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:16

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

15 mar 2018, 15:49

ja mialam swietna koszulke, dostalam od swojego meza z nadrukiem ,,zona idelana'' ale niestety ten napis po paru praniach tak jakby popekal i juz dobrze nie wygladala

PinkRose
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2018, 01:20

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

18 mar 2018, 01:50

fajny prezent. osobiście ja też podarowałam swojemu tacie koszulkę z nadrukkiem, a że jest mega wielkim fanem Gwiezdnych woojen, to koszulka była w tym temacie :P tata był zachwycony, do tej pory najczęściej go w niej widzę :P

ManukaMedical
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:29

Re: Czy koszulka z nadrukiem to dobry prezent?

28 mar 2018, 14:33

Moim zdaniem tak, szczególnie jeżeli nadruk spodoba się osobie której podaruje się taki prezent, dlatego warto zadbać aby ten nadruk był wyjątkowy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość