AtelierMlodosci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:26

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

01 mar 2017, 10:58

Na pewno nie zaszkodzi spróbować, natomiast warto moim zdaniem również stosować dobre kosmetyki kolagenowe plus zadbać o odpowiednią dawkę ruchu, być aktywnym fizycznie bo te czynniki mają wpływ na redukcje cellulity. Zabieg laserem w profesjonalnym salonie również jest bardzo skuteczny i w 100% bezpieczny, warto spróbować.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

05 cze 2017, 14:02

No chyba rower też by się sprawdził bardzo fajnie. Ostatnio dużo z moim partnerem podróżuje właśnie rowerem. Nawet myślałam nad zakupem modnej saszetki dla niego na rower, aby podczas podróży było gdzie drobiazgi spakować. Fajne widziałam na http://supergalanteria.pl/on-produkty-d ... n/saszetki . Sprawdzają się rewelacyjnie z tego co wiele osób mówi, a można je kupić różnorodne.

Rusalka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:25

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

27 cze 2017, 23:00

Niestety nie mam czasu na domowe zabiegi, a wiem, że trzeba robić je regularnie. Skorzystałam z oferty zabiegów Venus Freeze w salonie Vici Clinic w Krakowie. Efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu - cellulit widocznie uległ zmniejszeniu. Teraz, kiedy jestem po serii zabiegów (6) mam fajną, napiętą skórę.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

03 lip 2017, 07:46

Jeśli domowe to :
masaże
peelingi z kawy
i dobre serum. Vialise króluje. Od kiedy odkryłam stosuję praktycznie codziennie i naprawdę widzę róznicę jeśli chodzi o stan moich nóg i pupy ( ostatnio również używam na brzuch) Daje przyjemne napięcie i rzeczywiscie zawiera składniki, ktore wnikają tam wewnątrz.

Za to zawiodłam się na bańce chińskiej. Nie dość,ze to boli to jeszce nie było efektu a byłam na ponad 10 zabiegach :( A może to osoba nie potrafiła robić tego zabiegu? Może ktoś był na czymś takim i napisze czy rzeczywiście powinno to tak boleć?????

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

04 lip 2017, 12:03

Oj boli..... I wcale nie jest to jedynie Twoje odczucie. Sama również miałam zabiegi bańką chińska i również kiepsko to odczuwałam. ;)
Samo Vialise również mam i uwielbiam. Wcześniej nie wierzyłam ogólnie w te wszystkie kosmetki do ciała ujędrniające ale tutaj bardzo miło się zaskoczyłam :)

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

07 lip 2017, 09:28

Macie może skład Vialise? Gdyby ktoraś z Was dała tutaj zdjęcie albo podlinkowała stronę, na której mozna przeczytac o składzie to byłoby bardzo fajnie i byłabym wdzięczna. Szukałam i nie znalazłam a staram się zwracać uwagę na składy tego co kupuję :)

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

11 lip 2017, 11:45

Hej baby. Co Wy ogólnei takie leniwe? Na ich stronie jest wszystko podane. Wystarczy sobie wejść na ich stronkę i możesz znaleźć tam ogólnie cały skład kremu. Skład jest bardzo naturalny ( na dole fota - wzięłam z jednego z blogów). Jesli porówna się skład tego serum z tym co oferuja nam drogeryjne kosmetyki to jest bardzo na plus. Zdecydowanie bardziej naturalnie.
Obrazek

mi się w nim bardzo podoba konsystencja. Taki rzadki żelowy glucik. Ale za to dobrze się wchłania ;)

MayThai
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2016, 16:00

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

13 lip 2017, 10:51

Najlepiej tak jak już wspomniano, zastosować kilka technik walki z cellulitem. Na początek zdrowe odżywianie, sport, odpowiednie kosmetyki. Warto spróbować także masażu. Zbawienny wpływ na nasze samopoczucie oraz ciało mają masaże tajskie http://maythai.pl/tajski-masaz-klasyczny-z-kompresami-ziolowymi/ Endermologia jest zabiegiem, który wymaga bardzo dużej ilości systematycznych wizyt jaki i późniejszego powtarzania zabiegu dla utrzymania efektów. Myślę, że warto spróbować i tego rozwiązania aby przekonać się, które działania przynoszą najlepsze rezultaty w walce z cellulitem.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

07 wrz 2017, 11:42

Jeżeli chodzi o walkę z cellulitem, to polecam też dobre i sprawdzone kosmetyki kolagenowe, dzięki którym będziemy w stanie skutecznie go zredukować, uważam że warto spróbować.

ordelka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2017, 11:52

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

07 wrz 2017, 11:54

Ja także polecam zabiegi endermologii :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość