Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

21 lis 2017, 12:03

Ja też zdecydowałam się na lifting bez skalpela w gabinecie Kosmetyka ID w Tychach. U mnie efekt jest rewelacyjny, bo zmarszczki miałam naprawdę głębokie i było to widoczne. Teraz efekt jest naturalny i wyglądam dużo młodziej. Na pewno zwykłe kosmetyki nie dałyby takiego rezultatu.

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

23 lis 2017, 14:03

ja to tez jestem za tym,że jak nam coś w nas przeszkadza to iść i poprawiać, moja mama ostatnio była na liftingu w klinice MediArt Instytut w Poznaniu, efekt jest bardzo naturalny a ona wygląda pięknie !

agatamlyn
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2018, 22:53

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

05 mar 2018, 23:27

Myślę, że dobrym rozwiązaniem mogą się okazać jakieś zabiegi kosmetyczne. Ja usuwałam blizny w Estetyka Day Spa i byłam bardzo zadowolona rezultatem. Świetni specjaliści z dobrym sprzętem. Pewnie na Twój problem też coś poradzą.

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

12 sty 2019, 14:13

Ja bardzo lubię chodzić do kosmetyczki na zabiegi na ciało i twarz a najbardziej pasuje mi zabieg AQUARELLE czyli intensywnie nawilżający dla skóry zmęczonej. Na taki zabieg chodzę do gabinetu Thalgo Day & spa na Odkrytej 58.

zuzaa89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 16:20

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

09 mar 2020, 16:27

Ja pozbyłam się zmarszczek poprzez zabiegi mezoterapii igłowej w salonie Jetset w warszawie
Efekty mega, prawie nic nie bolało dodatkowo tafiłam na promocyjną cene polecam jetsetspabeauty.pl

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

24 mar 2020, 17:39

U mnie również mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym dała super efekty :) Zabieg doradził mi i wykonał dr Migała z Kliniki Sfera, bardzo polecam.

Alicja003
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:13

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

27 mar 2020, 18:34

Świetna jest oferta gabinetu Beauty Marine - polecam się z nimi skontaktować, specjalistów mają wspaniałych!

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

28 mar 2020, 11:43

Na pewno kosmetyki ujędrniające przeznaczone pod oczy powinny pomóc. A takich jest sporo. Na pewno marka CiniQue ma takie. Drogeria Horex ma nawet teraz na tą markę promocję, więc można kupić je taniej. A ponieważ są to kosmetyki z wyższej półki cenowej to jesli można zaoszczędzić, to warto.

gwizoop
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2018, 15:37

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

28 mar 2020, 16:02

Ja używałam kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy od Bielendy z serii Japan lift, to ta seria co była mocno reklamowana przez Małgosię Foremniak w telewizji. Bardzo fajne efekty mi dał ten kremik :)

Awatar użytkownika
Fenneko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Re: Jak poozbyć się zmarszczek pod oczami?

06 kwie 2020, 13:08

[quote="gwizoop"]Ja używałam kremu przeciwzmarszczkowego pod oczy od Bielendy z serii Japan lift, to ta seria co była mocno reklamowana przez Małgosię Foremniak w telewizji. Bardzo fajne efekty mi dał ten kremik :)[/quote]

przeciez Bielenda ma tragiczne składy a wg recenzji ten japan lift nawet nie stał obok japonskich kremów - zapycha i podobno robi nawet wysypke bez zadnego efektu przeciwzmarszczkowego.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość