Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 mar 2007, 16:25

marmati, jak komuś brakuje słów,to niech milczy...pozwól,że ja teraz zamilknę...
:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

02 kwie 2007, 08:29

:ico_brawa_01: za waszą siłę, miłośc i wytrwałość.
Kiedy Martynka urodziła się ze szpotawością stóp i miała gips na nóżkach myślałam dlaczego ją to spotkało, potem gdy pojawił sie AZS , podejrzenie wady serca i problemy ze słuchem łapałam się za głowę i płakałam z bezsilności kiey co miesią trzeba było jeździć do kilku specjalistów. Aktualnie borykamy się tylko z AZS i astmą. Adrian urodził się zdrowy ale mim to obserwuję go dokładnie czy nie pojawią sie objawy AZS. Czytając wasze zwierzenia brak mi słów, moje problemy w stosunku do waszych są nie wielkie, choć dla każdej matki zwykłe przeziębienie u dziecka wzbudza strach. Życzę zdrówka, uzdrowienia i bożej opieki waszym dzieciaczkom a wam wytrwałości nadzieji i miłości. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 kwie 2007, 21:14

[size=200]Kochane mamcie![/size]
[size=150]Zbliża się godzina,w której dwa lata temu odszedł Papierz Jan Paweł II,w tej właśnie chwili
pragnę się pomodlić do Niego...Poprosić o zdrowie dla wszystkich chorych dzieci.Poprosić o siły i wytrwałość dla nas,ich rodziców oraz o miłość i przychylność świata,który tak nieżadko bywa dla tych najsłabszych i najnieszczęśliwszych bardzo okrutny...[/size]
[size=200](*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)[/size]

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

13 kwie 2007, 16:59

Zubelek jak przeczytalam Twojego posta to az mi przeszly dreszcze dzieki ze o tym pomyslalas. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Nie moge spotkac zadnych dzieci ktore maja te same wady co moj Kubus a chcialabym porownac mniej wiecej ich rozwoj.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 11:38

Moich kłopotów ciąg dalszy...
1 października Gabi padła na podłogę...to był atak :ico_placzek:
Jesteśmy świeżo po szpitalu,porobili badania,wskazują na to ,że i Gabi ma Epi. :ico_placzek:
Dziwne,bo to nie jest odziedziczone,Zuzia ma to po porodzie ale poród Gabi był podobny,nie miała porażenia splotu barkowego ale jego osłabienie,rączka była niewładna 3 dni.Podczas porodu doszło do niedotlenienia,mała była sina...dali jej 6 pkt ,Lekarze mówią,że mamy "słabe głowy "w rodzinie,i choć nikt nie ma epi to mamy tę zdolność no i gabi też się trafiło.Jestem zła ,smutna i bezradna.Na razie nie dano jej leków żeby jej nie faszerować tak od razu,poczekamy na kolejny incydent i wtedy od razu zostanie podjęte leczenie.Mam nadzieję,że kolejnego ataku nie będzie :ico_sorki:
Do końca listopada planuję wyprowadzkę do Irlandii,tam ponoć ciężko o dobrą opiekę medyczną... :ico_noniewiem: W razie czego będę przylatywać do Polski kilka razy w roku,choćbym miała stracić dużo kasy będę tak musiała robić żeby moje niunie miały dobrą opiekę i leczenie.
Wiecie...opadły mi ręce... :ico_placzek:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lis 2007, 01:51

Zubelek dopiero dzisiaj tu zajrzałam, nie sądziłam że macie takie kłopoty...jesteś cudowną mamą...modle się za Twoje dziewczynki, mam nadzieje że wszystko bedzie szło ku lepszemu.

PS nie wiem jak jest w irlandii ale ja mieszkam w UK i jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, też już nie raz miałam okazję się przekonać...
Mam nadzieje że nie będziesz musiała specjalnie latać do polski , mam nadzieje że będziesz zadowolona.

Przeczytałam również historie innych mam chorych dzieciaczków, mocno WAS całuję i pozdrawiam i życzę nie gasnącej nadziei, wytrwalosci, determinacji i leż szczęścia....

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

29 lis 2007, 13:59

mam zdrową córeczkę Anię ale w dzieciństwie sama chorowałam...życzę wam zdrówka i Bożej opieki i wiary że będzie lepiej...Ponoć gdy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno...Trzymajcie się dzielnie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 kwie 2008, 11:14

Maggie, Margot, Bardzo dziekuje za slowa otuchy.
Maggie, no pierwsza wizyta u lekarza za nami,cizko bylo wogole wytlumaczyc na co Zuza choruje i co w zyciu przszla ale jakos sie udalo...niestety lekarz zapisal mi leki wg u.k.odpowiedniki ale ni sa on o dokladnym skladzie...musze dzwonic do pl do lekarzy i sie radzic bo i troche inne sklady i inne dawki...jak nie beda sie nadawac to bede sprowadzac z pl.co najgorsze ,nie skierowali nas na zadne badania kontrolne...zobaczymy co dalej bedzie.Poza tym narazie ok,dzieci tak nie choruja a nawet jak je cos wezmie to po 2 dniach juz ani sladu :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 kwie 2008, 15:12

zubelek, jestes dzielną mamą i na pewno dacie rade....jestem myslami i serduszkiem z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 kwie 2008, 17:00

zubelek, trzymam kciuki

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość