aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 lut 2008, 13:00

DLA AGATKI, ALI I JOASI STO LAT Z OKAZJI 1 URODZINEK!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dorotko piękne wspomnienia, ale ból przy porodzie chyba ci bardzo dokuczył :ico_olaboga:

kelly brawo dla Tymka za kroczki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, 13:54 przez aga0406, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lut 2008, 13:06

Dorota.M., za opis :ico_brawa_01: porodu

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 lut 2008, 13:40

dorotkajak to nikt nie pamieta,pamietamy cie i to dobrze, ja po prostu zawsze staram sie szukac jakis fajnych nowych zycoznek wiec glownie wieczorkiem skladam jak mam wiecej czasu ale skoro juz jestem i maly spi w takim razie

dla Agatki,Ali i Joasi

ojej ale dizs babska impreza bedzie haha :ico_brawa_01:

W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające balonami machają:
i zyczenia serdeczne ode mnie dla Was składają...


Obrazek

[ Dodano: 2008-02-11, 12:42 ]
lulu Patrus ma juz wszystkie jedynki i po jednej dójce, na górze i na dole. Wiec po 3 zabki w sumie.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 lut 2008, 14:30

Obrazek

Obrazek

Obrazek


wysyłam tylko życzenia bo Zuzia w domku i nie mam czasu na komputer - zdążę tylko przeczytac a na napisanie mi nie pozwalaja :ico_placzek: Kapitalne opisy porodów!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 lut 2008, 15:28

Witam

Obrazek

Dorotko Piękny opis porodu!

Aga I jak się ma Wojtuś, lepij już? Biedulek gorączke miał w swoje pierwsze święto!

W nas roczek przebiegł bardzo pomyślnie. O 11:00 Msza Św. Wojtuś był bardzo śpiący i troszkę pokrzykiwał do innych dzieci ale było ogólnie grzeczny, potem obiad, dmuchanie tortu ( zdjęcia są i pokażę jak tylko wrzuce na kompa) :ico_tort: no i solebizant poszedł spać na 3 godziny przeszło :-D a goście się raczyli kawusią, ciachami. Następnie była podany devolaj, sałatki II tura :-) no i mały się obudził ,pobawił się prezentami i o 19 goście poszli do domku. Imprezka się udała!

No ale noc była ciężka, mały tak wszytsko przeżywał, że aż płakał przez sen, w sumie to się wydzierał :ico_szoking: opowiadał przez sen, znów krzyk, płacz ... zrywał się i nie szło do obudzić ... Normalnie aż byłam zdziwiona jak dziecki wszytsko przeżywają, za dużo wrażeń jak na tak małego człowieka. Dziś miałam iśc do szczepienia, ale doszłam do wniosku, że jak poczekam dwa dni to nic się nie stanie, iech Wojtuś sobie odpocznie, bo znów będzie przeżywał... Jutro albo po jutrze pójdę...

Dziękujemy za życzenia w imieniu Wojtusia !!!!

Wszytskim ząbkującym :ico_brawa_01: My nadal 4 ząbki ...górne i dolne jedynki.

Dziś ide do ginekologa... Zobaczymy co powie...

[ Dodano: 2008-02-11, 14:29 ]
Szkoda mi zostawiac stre forum... ale jak trzeba to trzeba...będe pisac tu... !

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

11 lut 2008, 15:34

100 LAT DLA NOWYCH ROCZNYCH SOLENIZANTÓW :ico_tort: Agatki, Joasi, Ali, Milenki i Wojtusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

Dorota Joasia ma taką ciemną cerę po tatusiu :ico_haha_01: soczków w ogóle nie pije. Wszyscy ciągle zwracają uwagę na jej cerę, mówią że jest brzoskwiniowa albo oliwkowa, a może tatuś nieeuropejski hihi, a latem, że opalona, a jedna lekarka nawet myślała, że na solarium byliśmy :ico_puknij: A Joaś wcale nie była opalona bo była taka sama na całym ciele :ico_haha_01: po prostu taka już jest :ico_brawa_01:

Iwona biszkopt można nasączyć też zwykłą wodą z cukrem i cytryną. A jak dodajesz jakieś owoce np. brzoskwinie z puszki to tym sokiem w którem pływały można nasączyć. Jeśli chodzi o krojenie to ja jak ostygnie robię to długim nożem z ząbkami (takim do pieczywa) i super wychodzi nawet płaski biszkopt udaje się na 3 części przekroić :)
Gratuluję zębolka :ico_brawa_01:

Lulu i wam też gratuluję kolejnego ząbka :ico_brawa_01:

Kelly ja 3 rzeczy podałam Joasi do wyboru: książeczkę, kieliszek i pieniążek i wybrała pieniążek :-D tak samo jej ja jak miałam roczek hihi

Gratuluję kroczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj, ja to na takie wzruszenia chyba jeszcze dłuuuuugo poczekam :-D

Dziewczyny jak tak czytam opisy porodów to tak jakbym tam była osobiście i razem z wami to przeżywała :ico_brawa_01:


A ja w weekend zaczęłam odstawianie Joasi od cycusia :-D Narazie efekt jest mizerny - Mała jeszcze częściej chce mnie ssać niż wtedy gdy w ogóle nie piła mleka modyfikowanego :ico_noniewiem: w ogóle to nie chce tego nowego mleka pić ale raz po raz się zaciągnie, w sumie przez 2 dni to może z 200ml wypiła a już robi takie dziwne kupska - luźne i jasne :ico_noniewiem: nie wiem czy to po tym. A kupiłam jej Bebiko, bo kaszki mleczne je bobovity to chciałam mleko tej samej firmy.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 lut 2008, 16:29

Magdzinka zycze wytrwalosci w odstawianiu od cyca. u nas obeszlo sie to bez bolu. troche szybciej niz planowalam i teraz tego zaluje. ale Tymek sam tak zadecydowal. przy drugiej dzidzi juz bede madrzejsza

Malgorzatkaczekamy na zdjecia! no i na wiesci od gina:)

Dorota super opis. zreszta wszystkie sa fajne bo opowiadaja o cudach.
wszystkiego najlepszego dla Agatki. niech rosnie duza i zdrowa!! :ico_tort:

serdeczne zyczenia takze dla Joasi i Alicji :ico_tort:

dziewczyny wczoraj u nas byla takapiekna pogoda i w koncu wyciagnelam mojego meza na spacer z nami na plac zabaw oto fotorelacja:
z mama na sprezynowym kogucie
Obrazek
w pociagu
Obrazek
na slizgawce (to podobalo sie Tymkowi najbardziej)
Obrazek
Obrazek
na karuzeli
Obrazek

tego dnia tez Tymek po raz pierwszy kapal sie w brodziku
Obrazek
zabawa z tata
Obrazek
w samochodzie kolegi
Obrazek
i ostatnie, mam nadzieje ze wybaczycie ilosc, pt. taki dzis jestem nieuczesany:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 lut 2008, 17:09

A co dzis tez tak pusto, ja to mam szczescie,zawsze jak mam wiecej czasu i zagladam czesciej na tt to akurat pustki :( a jak nie mam czasu to zawsze tyle napisane, no chyba ze to ja smęcę :(

kelly, super fotki, my tez mamy brodzik ale jeszcze nie kapalismy Patrusia w samym tylko brodziku wstawaimy do niego wanienke a to dlatego, ze my mamy maly dostep do niego tak tylko niecala polowe jego szerokosci czyli cos ok.40cm ale mysle ze mniej ale chyba sprobuje tak bez wanny bo Patryk juz stabilniejszy tylko powiedz czy ty masz taki karbowany ten brodzik bo ja tak a myslalam o jakiejs macie antyposlizgowej tylko nie wiem czy by sie trzymala takiego dna a ty uzywasz czegos takiego i czy dno musi byc gładkie do tego?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

11 lut 2008, 17:20

Dziewczyny dziękuję za życzenia urodzinowe i również wszystkiego naj naj dla Agatki i Ali.

Iwona77 ja kąpię Asie w brodziku pod prysznicem albo na stojąco albo na siedząco. Na podłodze kładę taką matę gumową z przyssawkami antypoślizgową. Trpchę brakuje mi wanny.

Ja dziś tylko na chwilke, bo przyleciała moja siostra z Holandii i chcę z nią spędzić jak najwięcej czasu. A tak wogóle to dziś przyjmujemy życzenia i prezenty i tak dzień mija. Imprezka będzie w sobote pod Poznaniem w starej kuźni. A z prezentów to do tej pory Asia dostała: nocniczek z przykrywką, eleganckie buciki do sukienki na sobote, spodenki dzinsowe, spódniczke minióweczke dzinsowa, bluzeczke, laleczke, ksiązeczki i zabawki do piaskownicy.

Odezwe sie może wieczorkiem.

A tak prawdę mówiąc to rok temu nie było jeszcze Asi na świecie, dopiero o 18.05. Ale byłam juz od godziny na porodówce. A pomyśleć co by było gdyby odesłali mnie do domu, bo kobieta w Izbie Przyjęć powiedziała, że zadnych skurczy na KTG nie widzi. Gdyby wiedziała, że trzy godziny później Asia sie urodziła to by chyba padła ze zdziwienia.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lut 2008, 18:01

[size=150]Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów. Dużo zdrówka , radości i uśmiechu [/size]
[size=200]Agatki, Alusi i Joasi[/size]
Obrazek


Jejku, piszę post i mi nie zapisuje, nie wiem może to wina mojego neta a ja na TT denerwuję się. :ico_haha_01:

A co tam u MamyKasi jeszcze net nie działa, musi napisac relacje z porodu, no i tęskno bez niej

Kelly ale fajne zdjecia, nie przejmuj się ilością, moglabyś i wiecej wklejać , uwieelbiam oglądać :ico_brawa_01:

Dziewczyny co jedzą Wasze maluszki przed pojściem spać, ?
Kiedyś Fillipek chociaż do 5 nad ranem spal od 20. a teraz o pólnocy budzi sie na jedzenie. Widać nie wystarcza mu mleko.
Jaką polecacie kaszke rzadką , żeby dalo sie przez butle pić, bo maly lubi przed spaniem butle, nie chce lyzeczką kaszke zjeść

Dorotka pytalas się kiedys, jakie mleko i dlaczego wlasnie ono. Ja nie decydowalam, w szpitalu po urodzeniu polecily NAN, prawdopodobnie dobre i nie drogie. ( a dlaczego teraz odpowiadam, bo cofnelam strony wszystkie - i duzo moich postow niema, chyba nie zdążywalo zapisac a ja sie rozlączałam :ico_zly: a ja się dziwie dlaczego nikt nie odpowiada na moje pytania :ico_olaboga: )
Już od dzis-jutro, przechodze na mleko Junior.

Dziewczyny teraz po ukonczeniu roczka trzeba szczepic, ile musze odczekac, bo teraz Fillipek bierze antybiotyk, slyszalam ze ze dwa tygodni

Juz Fillipek nie kasle,moze nie potrzebnie lekarka mu antybiotyk przepisala, bo i wieczorem i w nocy nie kaslal.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość