Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 cze 2008, 17:58

do tego dzis rano zobaczyłam ze zrobiła na zielono
moja też dziś zrobiła zieloną "gumę do żucia" :-D
ale po ostatnich rewelacjach z kupkami, lekarz już się ze mnie śmiał i zapowiedział, że po okresie "sraczkowym" może jej się zrobić kilka zielonych kup a ja mam się tym za bardzo nie przejmować i przestać grzebać w jej odchodach :-D ale jakoś nie mogę się powstrzymać :-D

Nie mogę jej na razie nic podać nowego,zdążyłam tylko raz dać jej łyżeczkę soczku wyciśnietego z marchewki, bo miała okropną sraczkę przez ok 10 dni, ale myślę że może za jakieś 2-3 dni znów spróbuję z marchewką :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

09 cze 2008, 19:48

AniaZaba, ile twoja dokładnie ma mc???,ja mojej dzis zakupiłam słoiczki i soczki,dałam jej troszke soczku z jabłka az sie trzęsła :-D

MAm do was pytanko,bede miała robiony za jakis czas tomograf,i sie zastanawiam czy po takim badaniu moge normalnie karmic cycem???bo cos dzownego do picia daja przed badaniem jakis kontrast czy cos.Lekarz wie ze karmie cycem ale nic niemówił czy bede mogła po badaniu karmic czy co???a mała butli nieuznaje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

09 cze 2008, 19:51

karina22, bedziesz miala podany kontrast do picia, mysle ze raczej dopoki bedzie on w organizmie, to chyba nie powinnas karmic, lepiej moze odciagnij mleko, ale najlepiej zapytaj lekarza :ico_haha_02:

moja hania nie chce jesc sloiczkow!!!!!!!!!!!!!!!! ja sie zabije, mleka nie, jarzynek nie, deserkow nie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

10 cze 2008, 07:03

czesc dziewczyny.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 cze 2008, 07:42

Moja Zuzia dziś dokładnie kończy 4 miesiące, stawiam :ico_tort: :ico_zdrowko:,
Zrobiła mi dziś prezent z tej okazji, tylko raz się w nocy obudziła :ico_brawa_01:

Od kiedy Wy podajecie inne jedzenie? Bo moja na razie na cycu tylko a lekarz mówi żeby jeszcze zaczekać, bo pierś ma wystarczyć niby do 6 miesiąca.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

10 cze 2008, 08:44

coffe, i tak bałabym sie karmic po tym badaniu :ico_placzek:
Oj twoja hanula to mały niejadek,a moze kaszke jej kup jakąs???


AniaZaba, moja 20 konczy 4mc,jak skonczyła 3mc,dałam jej posmakowac jabłuszko,ale bardzo malutko,wczoraj dałam jej troszke soczku,tez jej smakowało,ale bede dawac jej pomalutku i stopniowo :-)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

10 cze 2008, 13:13

anetusia83, gratulacje, jestes jednak w ciazy?! :ico_brawa_01: bedzie dobrze, grunt to sie nie denerwowac, kto wie, moze i ja jestem :-D ....bo tak mnie podbrzusze naparza, ze szok, okres niby mialam, ale z nim tez roznie bywa, a co tam, co bedzie to bedzie, wazne, zeby zdrowi wszyscy, reszta sie ulozy. Jutro ide do gina :-D strasznie mnie bola przydatki, lece na nospie :ico_placzek:
anetusia83, jak ty sie czujesz, jak maz? powiedzialas o ciazy?

karina22, tak moja Hania to straszny niejadek, je kiedy chce i ile chce, ale ogolnie nie lubi jesc. Troche sie chyba faktycznie pospieszylam z nowosciami, dalam jej marchewke, marchewke z jabluszkiem, sok jablkowy, je kaszke Sinlak, ale cos wczoraj juz nie chciala jej, choc wczesniej sie zajadala :-D ale nie przejmuje sie tym, wazne ze przybywa na wadze, powoli, ale jest rozesmiana i energiczna :-D

jak znosicie upaly? jak wasze maluchy? moja dzis na dworze padla, za goraco na spacerki, ja tez ledwo zyje, puchna mi nogi!!! ogolnie jestem do d...wole zime!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 cze 2008, 14:16

Kurde.. załączam kompa a tu dziewiąty a nie dziesiąty.. wstyd.. dopiero jutro Zuzia skończy 4 miesiące :ico_puknij: a byłam przekonana że dzisiaj dziesiąty :ico_puknij:
powiedzialas o ciazy?
mam nadzieję że mąż sie jednak ucieszy

jeszcze jedno pytanko: kupujecie gotowe soczki i słoiczki czy coś robicie same?
jak znosicie upaly? jak wasze maluchy?
właśnie przyszłam do domu, bo moja za nic na świecie nie chce być na polu, no chyba że na rękach. Nie wiem czy jest jej za gorąco czy nie chce już leżeć w wózku głębokim ale wczoraj też wracałam na syrenie do domu. Strasznie tego nie lubię bo się wtedy okropnie denerwuję. Dziecko drze się jakby je ze skóry obdzierano. W jakich wózkach wozicie dzieciaczki? Macie już spacerówki czy głębokie jeszcze?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

10 cze 2008, 14:25

AniaZaba, a ile twoja malenka wazy i mierzy?

co do sloiczkow, ja kupuje gotowe, soczki tez, nie jestem dobra kucharka wiec narazie nie chce kombinowac. Kupilam kilka gerbera i bobovita.

moja hania tez sie drze czesto teraz na dworze, jezdzi w glebokim wozku, do spacerowki za mala no i nie siedzi, wiec jest jej po prostu goraco, staram sie z nia wychodzic dopiero po poludniu, dzis poszlam przed poludniem, to byla cala spocona i polprzytomna, wiec pedem do domku, to niebezpieczne dla takiego malucha, te upaly.

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

10 cze 2008, 14:35

coffe, tak powiedziałam mu.Nadal liczy,ze to zaburzenai hormonalne.Ide jutrolub czwartek do gina to na 100 bede wiedziec,ale czuje sie dokladnie tak samo jak przy Antku i brzuch mnie boli coraz bardziej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość