mieszkam.....

sama
54%
39
z rodzicami
31%
22
z teściami
15%
11
 
Liczba głosów: 72
Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

30 paź 2008, 00:06

Małgorzatko, masz wspaniałą Mamę.

Awatar użytkownika
milavanila
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 07 lis 2008, 11:28

25 lis 2008, 12:30

Faktycznie, z mamą nad uchem trudno czasem wytrzymać

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

26 lis 2008, 22:49

Ja jeszcze dwa miesiące mieszkam z rodzicami...a potem już z mężem i synkiem na swoje :-D

Awatar użytkownika
rita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2008, 10:15

22 gru 2008, 15:17

Ja teraz mieszkam z mężem i synkiem u teściów. To znaczy mamy piętrowy dom i oni mają górę a my dół. Ogólnie nie wchodzimy sobie w drogę i dużo czasu spędzamy u nich na górze. Są tak rewelacyjni i bezkonfliktowi a do tego bardzo nam pomagają we wszystkim. Nie no nie wyobrażam sobie teraz mieszkać bez nich, chociaż gro osób woli mieszkać osobno, ale ja nie bo nie lubię być sama w domu i nie mieć do kogo gęby otworzyć... Życzę wszystkim takich teściów :ico_haha_02:

NICOLA_1985

23 gru 2008, 14:23

ja mieszkam sama z mężem i córką :ico_sorki: i nie wyobrazam sobie mieszkac ani z tesciami ani z moimi rodzicami nie lubie jak ktos mi sie do czegos wtraca albo mówi co mam robic... miałam dużo konfliktów z rodzicami jak z nimi mieszkałam jeszcze zanim wyszłam za maz bo cały czas mieli o cos pretensje i gderali mi nad uchem.. :ico_noniewiem: normanie nie mogłam wytrzymac.. :ico_zly: i do tego jeszcze miałam wspólny pokuj z siostra.. :ico_olaboga: zero prywatnosci, zero spokoju i wogole sajgon...
teraz sobie chwale to ze mieszkam osobno.. oczywiscie mama czesto przyjezdza do mnie az czasami za czesto ale na te kilka godzin mozna jeszcze jakos ja strawic.. ogóleni bardzo kocham moich rodzicow i siostre i bardzo lubie tesciow ale co za duzo to nie zdrowo.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ariannae
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:33

05 sty 2009, 11:18

Mieszkamy z moimi rodzicami w domku piętrowym, zatem: mamy swoje własne piętro (rodzice mieszkają na parterze), własną kuchnię. Niestety jeszcze nie mamy osobnego wejścia, więc przechodzimy przez przedpokój rodziców idąc do nas, ale może kiedyś dobudujemu osobne schody.
Uważam, ze jest ok. Nie siedzimy sobie z rodzicami na głowie, nie zaglądamy do garnków, ale z drugiej strony zawsze można na nich liczyc, np. gdy chcemy wyjsc i musimy zostawic dziecko. Oni zaś mogą sobie wyjechac na wakacje, a my zajmujemy się domem, psem etc.
Rachunki dzielimy na pół, mamy podwórko i ogródek, o które wspólnie dbamy, jestem zadowolona. Natomiast nie wyobrażam sobie, że mogłabym w ten sposób, lub jakikolwiek inny, mieszkac z teściami :diabel2:

Awatar użytkownika
viesna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 lut 2009, 16:27

05 lut 2009, 16:41

sami wynajmujemy mieszkanie w odleglym miescie. tak sie ulozylo i jest ok

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 lut 2009, 22:34

my mieszkamy z moja mama, ona zajmuje dół, my gorę, jeśli chodzi o ścisłość to nie wchodzimy sobie w drogę, bo choc mamy wspolne wejscie do domu, mama ma osobne drzwi do siebie, a my schody do siebie..mieszkanie z moja nie jest łatwe, ostatnio juz nie tak bardzo jeszcze do niedawna sie zapominała i traktowała nas jak dzieci, ktorym moze cos zarzadzic a jak nie wykonamy czego oczekuje, sie na nas obrazic..no coz..rachunki dzielimi na trzech, czyli my 2/3 i ona swoja jedna, sprawiedliwie..z dzieckiem tez niechetnie zostaje, ale jak poprosze to z kwasna mina przyjdzie sie Mała zajac, wtracac sie na szczescie juz za bardzo, ale czesto wchodzi w spiecia z Moim..ach..chyba wiecej tych minusow, ale zawsze lepiej z mama niz z tesciami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

02 kwie 2009, 00:28

mieszkamy sami na szczęscie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 kwie 2009, 21:10

my tez mieszkamy sami..kocham bardzo moich rodziców ale fajnie jest jak widzimy sie na niedizlenych objadkach..jak tesciowa mieszkała u mnie poporodzie to było ok ale po jakis 3 tyg jak juz dosżłam do siebie to zaczeło mi sie to wspolne mieszkanie nie podobac..dlatego wszytko fajnie ale mieszkac to wole z mężem i dzieckiem

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość