Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

26 mar 2007, 16:55

A mi się śniło, że był wieczór a ja byłam opiekunką na jakimś obozie dla młodzieży. Spałyśmy we 20 osób w jednym pokoju na ziemi. Mój materac był koło szafy. Tuż przed snem przyniesiono nam mleko. Zaczęłyśmy pić, aż nagle wyczułam w mleku coś niedobrego i wrzasnęłam do dziewczyn, żeby tego nie piły. Zaczął się popłoch i histeria. W tym momencie jakieś dwie łapy wysięgły spod szafy, chwyciły mnie za kostki i zaczęły mnie ciągnąć pod szafę. Gdy już byłam po pas pod szafą, obudziłam się.

Co mógł znaczyć ten sen? :-)

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

26 mar 2007, 22:22

scoiattolo84,
Mleko
Śnić, że się pije mleko - radość

Koszmar Zawiastuje najbliższym czasie szczęśliwe wydazenie w Twoim życiu.

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

27 mar 2007, 09:15

Dzięki aniulka, ale czy tak samo mleko, jak i mleko zatrute wróży radość ? :-)
Dzisiejszego snu nie pamiętam...

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

27 mar 2007, 11:05

aniulka pisze:mischelle22, a to jest jeszcze niezłe
Sex Będziesz miał doczynienia z psychiatrą. Uważaj!
Zdrada Popełnisz zdradę - troski twoje wzrosną



To chyba muszę się zapisać - bo rzeczywiście odczuwam ostatnio, że głupieję Obrazek
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

27 mar 2007, 14:07

scoiattolo84,
może zatrute mleko to

Trucizna

Śnić, iż zażyło się truciznę oznacza poważną zmianę w twoim życiu.

Śnić o tym iż wraca się do zdrowia po otruciu oznacza przezwyciężenie trudności

Śnić, że nam ktoś daje truciznę oznacza niepowodzenia w miłości albo zawód w przyjaźni.

czyli w połączeniu z koszmarem > oznacza chyba jedno coś się zmieni w Twoim życiu, może coś w miłości

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

28 mar 2007, 23:33

oooooooooo bardzo ciekawy ten wateczek.
Ja tez mam dwa takie sny, ktore mnie nurtuja i prosze o podpowiedz co one moga oznaczac.
Pierwszy sen, ktory snil mi sie juz z 5 lat to taki, ze umarl moj tata. Jego cialo lezalo u nas na lozku, a jego duch wstal do nas i sie z nami zegnal, a potem snil mi sie pogrzeb i ze przed pogrzebem pilnowalam tate w trumnie ktora stala pod naszym miejscowym sklepem. Zawsze jak sie budze po tym snie mam takiego stracha ze hejjjjj.
Drugi sen natomiast to taki, ze jedziemy na lotnisko, ale na lotnisku okazuje sie, ze nie mamy w bagazniku naszych bagazy-zapomnielismy o nich, ale na lotnisku powiedzieli nam, ze mozemy leciec nastepnym lotem na tych samych biletach. Lecz potem jak lecimy juz to zaraz po starcie zaczynamy spadac i ja dzwonie do mojego taty i mowie mu, ze spadamy, zegnam sie z nim i mowie mu, ze ich kocham.
Tez straszny sen, ale powiem Wam, ze najczesciej zawsze moje sny sa takie straszne brrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

29 mar 2007, 10:39

tez slyszalam ze jak sni sie ze ktos umiera to bedzie dlugo zyc.

Mi kiedys taki koszmar sie przysnil, ze moja mama przyjechala do mnie do Polski i poszla do lazienki sie wykapac, cos dlugo nie wychodzila i ja zajrzalam a ona w wannie pod woda lezala, ja ją probowalam wyciagnac ale bylo za pozno :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
a dzis sie snilo ze bylam bardzo zla na mame, ale to bardzo, nie pamietam co prawda o co poszlo

Awatar użytkownika
aniulka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 639
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:21

29 mar 2007, 14:30

edyta82, a może masz wyrzuty sumienia wobec taty a Ty lulu81, wobec mamy :ico_oczko:

ja miałam też dzisiaj sna: do mieszkania obok wporwadziła się niezłą laska i co się okazało stara znajoma mojego M. Zaczęli się spotykać na korytarzu. Ona go uczyla tańczyć. A on pod każdym pretekstem wychodził na klatkę. Raz patrzę a on poszedł czyścić buty no i oczywiście sąsiadka dołączyła. W ręku miała taką szczotę :-D do szorowania bucików. A ja w tym czasie zabijałam muchę na ścianie taką dużąąąąąą wielgachną, zielonego koloru ??????? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 mar 2007, 23:16

a pożar??
śnił mi sie jakis czas temu,ale już dokładnie nie pamiętam o co tam chodziło w tym śnie

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

30 mar 2007, 10:14

kasiekk,
Pożar - osiągniesz zaszczyty
*płomienie jasne widzieć - wielka radość
*dym widzieć - dobra wieść
*dużo dymu - zmącona radość

Tyle znalazłam :-)

[ Dodano: 2007-03-30 ]
aniulka,
Muchę zabijać - unikniesz nieprzyjemności :-) pewnie jak zabijałaś tę muchę to wyobrażałaś sobie, że to ta znajoma :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość