Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lip 2009, 19:39

lilka i zdecydowałaś się n chodzenie bez bielizny czy zrezygnowałaś z tego???

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

12 sie 2009, 17:33

Hej dziewczyny. Nie wiem , czy ktoś jeszcze odpowie, bo nie pisałam ponad dwa tygodnie, ale miałam powód. Udało mi się jednak urwać z pracy, a mój mężuś zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie nad morze - do Łeby. Podróż samochodem zniosłam nieźle, ale nie obyło się bez trudności, bo niestety nie skorzystałam z waszych porad i założyłam wysokie majtki i wkładkę i w trakcie jazdy już zafundowałam sobie odparzenia w pachwinach i kroczu. Cały następny dzień spędziłam w pokoju na smarowaniu miejsc Bepantenem. Ale w następne dni tylko na plażę zakładałam kostium 1- częściowy. Po powrocie do pokoju zrzucałam go, zakładałam cienki bawełniany stanik, na to sukienkę na ramiączka - do kolan , albo dłuższą , zero majtek! I tak latałam po mieście, do knajpek, czy rejs stateczkiem po jeziorze.
Było super - odparzenia ustąpiły , a ja nie nabawiłam się żadnej infekcji.
Mąż zorientował się po paru dniach , to był w lekkim szoku - zapytał tylko czy to nie jest szkodliwe. Potem zaczęło to go nawet "ruszać ", tak że spędziliśmy kilka upojnych chwil w naszym pokoiku , nawet w trakcie dnia!!Ha, Ha.
Polecam latanie bez majteczek szczególnie latem...
Odpiszcie kochane, fajnie było pogadać..

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 17:39

lilka1 nareszcie się odezwałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Podróż samochodem zniosłam nieźle, ale nie obyło się bez trudności, bo niestety nie skorzystałam z waszych porad i założyłam wysokie majtki i wkładkę i w trakcie jazdy już zafundowałam sobie odparzenia w pachwinach i kroczu. Cały następny dzień spędziłam w pokoju na smarowaniu miejsc Bepantenem.
a trza było się posłuchać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zakładałam cienki bawełniany stanik, na to sukienkę na ramiączka - do kolan , albo dłuższą , zero majtek! I tak latałam po mieście, do knajpek, czy rejs stateczkiem po jeziorze.
Mąż zorientował się po paru dniach Potem zaczęło to go nawet "ruszać ", tak że spędziliśmy kilka upojnych chwil w naszym pokoiku , nawet w trakcie dnia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jednak można sobie poradzić jak się chce,przynajmniej wypad się udał,a to najważniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

12 sie 2009, 18:09

Hej Aniu , fajnie ,że odpowiedziałaś - myślałam ,że mnie już zlekceważysz. Wypad naprawdę udał się super. Niestety jutro do pracy - jeszcze na 2 tygodnie. Nie jest może za gorąco, ale nie wiem , czy w pracy dalej mogę bez.
A ty Aniu - jak twoje wakacje?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 18:53

myślałam ,że mnie już zlekceważysz
tak nawet nie myśl :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
nie wiem , czy w pracy dalej mogę bez.
i tak nikt nie zauważy więc spróbuj jak będzie za gorąco to nie zakładaj bielizny :ico_sorki:
jak twoje wakacje?
a tak sobie :ico_sorki: narobiła sobie słoików na zimę,dobre 3 dni ogórki robiłam :ico_sorki: ogólnie to w domu siedzimy :ico_sorki: mieliśmy jechać już 3 razy na Canpol do Człuchowa w niedziele to zawsze coś przeszkodziło :ico_zly: nad morze się wybieraliśmy na weekend,a co do czego to chyba pojedziemy tylko na całą niedzielę :ico_sorki: ale zawsze to coś :-D

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

12 sie 2009, 19:22

Dzięki Aniu. Wiesz czasem łatwiej pogadać w necie niż w realu. Po prostu śmielej.
Wiem, że to o czym piszę może być kontrowersyjne, dlatego bałam się porozmawiać z kimkolwiek. Wiem ,że w pracy nikt się nie zorientuje, jednak do biura przychodzi sporo interesantów...
Tylko martwię się jak mi się zaczną upławy. Czy ty miałaś z tym duży problem higienicz

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 21:54

Tylko martwię się jak mi się zaczną upławy. Czy ty miałaś z tym duży problem higienicz
ja nie miałam upławów :ico_nienie: jedynie jak miałam grzybicę pochwy to wtedy był problem ale jak to ustąpiło to było ok :-D
a wiesz czemu masz takie upławy???jaka jest ich przyczyna??

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

12 sie 2009, 22:52

Ja też na razie nie mam upławów. Ale wiele kobiet ma. Cieszę się ,że nie każda musi mieć , to i ja jeżeli nie będę miała infekcji to mnie to ominie.
A ty Aniu jak nabawiłaś się grzybicy?
Pewnie już śpisz , to czekam na odpowiedź , może jutro..?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 sie 2009, 23:20

Aniu jak nabawiłaś się grzybicy?
nie wiem :ico_noniewiem: ale gin mi powiedział,że ja mam takie skłonności w ciąży bo miałam 2 razy :ico_sorki: :ico_sorki: powiedział,ze byc moze używam złych srodków do mycia czesci intymnych :ico_noniewiem: dał mi leki i kazał myć się tam płynem lactacyd do higieny intymnej :-) i już po problemie i grzybica nie wróciła i zalecił częste wietrzenie krocza :ico_sorki: wiec skorzystałam i czesto wlasnie chodziłam bez bieliny :-D

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

13 sie 2009, 00:31

Ja też słyszałam ,że odpowiedni płyn do higieny to ważna rzecz.
Uhm..., a więc nawet gino zalecił ci " wietrzenie krocza"?
Szkoda ,że nie da się tego robić w każdej sytuacji. Chociaż przyznam ci się szczerze, że jak ja teraz mam wizytę u mojej ginekolożki to nie zakładam już majtek , które i tak będzie trzeba zdjąć, a zakładam je dopiero po badaniu na wypadek, jakby mi coś wyleciało.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość