Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 maja 2010, 12:32

Ewka_82, no niestety
najgorzej jak mały chory,wolnego nie dostaniesz,l4-owszem tak,ale na chwile,i to juz szefostwo wytyka palcem,przez 8 lat w poprzedniej firmie wziełam 1 l4 na małego,serce mi sie krajało jak rano miał gorączke a ja go ubierałam i do babci prowadziłam,nie mówiąc już o urlpie,1 i to w maju -i to juz wakacyjny miał byc,potem nie było juz mowy...ehhhhhh szkoda że tak to czasami wygląda....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 maja 2010, 14:33

Sorrki ze tak Wam w temat weszlam :ico_olaboga:

oj ja te @ tez mam niestety dlugie...
takiego normalnego krawawienia mam zazwyczaj 3-4 dni
a potem plamienie i plamienie...
czasem tez dobijam do 14 dni...
Ja mialam zaburzenia hormonalne, bralam tabletki anty, ale mialam 3 rozne rodzaje niedopasowane i w koncu odpuscilam i za 3 mies. zaszlam w ciaze z malymi...

A powiem Wam ze przed porodem strasznie bolal mnie brzuch, a po porodzie to tylko tyle mi sie zmienilo, ze zamiast brzucha w krzyzu mnie lamie...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 maja 2010, 16:44

Ja do tej pory miałam jak w zegarku nawet co do godziny mi się zgadzało, ale to była zasluga anty... teraz mam od niecalego miesiąca wkładkę nie mam pojecia jak to będzie, nawet nie wiem kiedy dostanę okres...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 maja 2010, 17:07

NowaSejana, to mnie pocieszyłas że mimio tego zaszłaś w ciąże,czyli nie jest ze mna tak żle,może faktycznie mój organizm musi do siebie dojsc ehhhhh
zobaczymy jak to bedzie :ico_sorki:
moni26, a lekarz ci nie powiedział ,może zapytaj :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 maja 2010, 17:26

aga216, ja mialam jakiegos hormonu za duzo, ale juz nie pamietam, ktory to byl i tabletki mialy mi go wyrownac...
Ginka mi tez mowila, ze przez te nieregularne cykle i takie dlugie moge miec problemy z zajciem w ciaze...
"Biologiczny" skonczyl we mnie tylko raz i zaszlam w ciaze, wiec bez obaw aga216, uda sie napewno.... tylko trzeba sie czesto przytulac, bo u mnie to nadal nie wiem kiedy jest owulka i poprostu trzeba sie wstrzelic w odpowiednim momencie... :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 maja 2010, 20:17

Aguś do gina dopiero mam iść za 2 miesiące. Jak wcześniej z nim rozmawiałam to stwierdził że powinnam mieć okres tak jak poprzednio, ale organizm kobiety jest wielką tajemnicą i trudno tak naprawdę jest określić kiedy będzie pierwszy okres po założeniu

Awatar użytkownika
dziunia
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 870
Rejestracja: 29 kwie 2010, 21:56

05 maja 2010, 21:31

dziewczyny witam jesli jest taka szansa i mozliwosc aby miec dzidzusia to nie zastanawiajcie sie czy praca czy cokolwiek stanie na przeszkodzie my mamy 2 dzieci maz tylko pracuje ja jestem teraz na bezpłatnym wychowawczym w pracy ostatnio bylamponad 5 lat temu czyli jak pierwsza sie urodziła byam na wychowawczym i z druga zaszłam jak konczył mi sie wychowawczy.wynajmujemy mieszkanie ale sobie radzimy nic nie jest tak cenne jak dzieci dar dla nas i najpiekniejsze jak dziecko potrafi powiedziec KOCHAM CIE MAMO

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 maja 2010, 10:08

dziunia, zgadzam sie z Tobą w 100 procentach,teraz to wiem
szkoda że wczesniej sie nie zdecydowała
chciałam wszystko zaplanowac
a tak się nie da
mam nadzieje tylko że jednak mi się uda,ta myśl nie pozwoliła mi zwariowac
ehhhhNowaSejana, dziękuje bardzo za słowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pietruszka25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2010, 11:04

Re: Ile trwa u was miesiączka???

14 lip 2010, 11:26

Dziewczyny chciałam zapytac,ile czasu trwa u was miesiączka,martwię się bo u mnie trwa za długo chyba,opisze w skrócie co i jak
-rok temu byłam o tej porze jeszcze w ciąży,po niej miałam kolejno miesiączki po 39,38,34,które już dokładnie mie pamiętam ale napewno trwały ok 7-8 dni
-potem w pażdżierniku okazało się że znowu jestem w ciąży,ale niestety było puste jajo płodowe i zabieg miałam 10 listopada-
-potem nie mogłam dostac miesiączki,cały czas utrzymywały się jakies plamienia,i okazało się że zrobił sie torbiel i w grudniu i styczniu brałam tabletki anty ,po których torbiel zeszła
-pierwszą @ po dostawieniu dostałam normalnie po 3 dniach,a taką już normalną dostałąm dopiero po 43 dniach i trwała ok 10 dni(te ostatnie dni to raczej plamienia)
-teraz jest już druga po 39 dniu,ale dziś jest 7 dzien i dalej lekko plamie na czerwono
Kurcze dziewczyny czy coś nie tak???czy to się tak normuje,martię się bardzo,ostatnio byłam u ginka 24 stycznia,torbiel znikneła,jajniki ok,macica też,cytologia ok,sama już nie wiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-05-03, 11:37 ]
a jeszcze dodam że zawsze miałam neregularne @ ,przeważnie taki między 32-37 dni choc i czasem wypadł dłuższy cykl...
u mnie jest to 4-5 dni niekiedy 3 dni i nie wiem dlaczego tak jest

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 lip 2010, 12:01

aga216, Ja mialam tak samo, po 2 poronieniu mialam torbielka, ale naszczescie nie musialam go leczyc tylko czekac na miesiaczke i sam sie wchlonął. Za to pozniej mialam nieregularne cykle. Zawsze sie spozniala. A na dodatek wiecej plamilam niz mialam czerwone. Co sie okazalo w badaniu jak poszlam do gina ze mam mniejsze jajniki i wlasnie przez to takie @ byly. Po 1,5 zaszłam w ciaze i wszystko na razie jest oki :-)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość