Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 wrz 2010, 11:16

a nie ,nie on.
jak to on :ico_sorki:
niedorzeczne to co piszesz :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

02 wrz 2010, 11:39

pysia nie wiem skąd pochodzisz ale bardzo dziwnie piszesz i jakoś tak mało zrozumiale
.ja bylam jego 2 po dziecku swoim.chce z nią mu koło "nosa zrobić"(mówie tak żeby brzydko nie brzmialo)
no i po co chcesz mu koło nosa zrobić skoro nie chcesz go znać,nie lepiej dać sobie spokój i wychować synka na wartościowego człowieka i żyć z ojcem drugiego dziecka ,no właśnie co na to ojciec drugiego dziecka mówi,w ogóle co masz zamiar zrobić ze swoim życiem,skoro nosisz maleństwo pod sercem
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 11:44 przez mal, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

02 wrz 2010, 11:42

pysia no widzisz - bo to dziwne że niby czekałaś na niego aż wróci z tej zagranicy a jesteś już w innym związku??? Dziecko twoje ma 2 miesiące a ty już jesteś w drugiej ciąży????? Hmmm... Nie jest to niemożliwe z punktu widzenia fizjonomii ale na przykład rozsądku już tak - biorąc pod uwagę jak bardzo miałaś trudną ponoć ciążę......

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

02 wrz 2010, 14:59

HEJ dziewczyny ja tam rozumie koleżankę pysie

pisałam z nią trochę na priv i naprawdę ma ciężko dziewczyna
Dziecko twoje ma 2 miesiące a ty już jesteś w drugiej ciąży????? Hmmm... Nie jest to niemożliwe z punktu widzenia fizjonomii ale na przykład rozsądku już tak - biorąc pod uwagę jak bardzo miałaś trudną ponoć ciążę......
gdzie to jest napisane że jeżeli ma się trudną ciąże nie można zajść w druga poza tym mało jest na świecie ludzi którzy planują bo jeżeli się planuje zazwyczaj nie wychodzi ile jest kobiet które zostawiły dziecko na pózniej i co i nici starają się długi czas a ona ma w ogóle szczęście że zaszła tak szybko po takich komplikacjach z ciążą tylko pogratulować najważniejsze że jest

a co do tego po co zrobić jemu koło nosa to wydaję mi się że koleżanka miała na mysli alimenty ja to bym jeszcze wystąpiła o pozbawienie praw rodzicielskich , bo kiedys jak zmądrzeje może się upomnieć a wtedy to matka będzie miała lipę dlatego jeżeli mają nie byc razem lepiej załatwiać wszystko sądownie bo inaczej może byc żle potem
oskarżyć może żę matka mu zabroniła widywać się albo wyjedzie gdzies i powie że matka ukradłą mu dzieci wszystko jest mozliwe. a jak znajdzie ta dziewczynę to ona może jej w tym pomóc jako świadek np

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

02 wrz 2010, 15:38

jaaa to się szczerze pogubiłam w wypowiedziach pysi....

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

02 wrz 2010, 17:28

jaaa to się szczerze pogubiłam w wypowiedziach pysi....
Jak wszyscy :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 wrz 2010, 19:16

pysia wybacz ale czegos nie rozumiem..
mialas ciezka ciaze,lezalas prawie caly czas w szpitalachynek urodzil sie z tymi plamami,tez w szpitalu lezal.teraz on ma 2 mce a ty w ciazy jestes? w ktorym tyg? nie obraz sie ale tak kochalas faceta,czekalas az wroci i nagle z innym masz dziecko?
przepraszam ale dla mnie to kompletnie bez sensu :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

02 wrz 2010, 19:18

Miluśka napisał/a:
jaaa to się szczerze pogubiłam w wypowiedziach pysi....


Jak wszyscy :ico_noniewiem:
_________________
wlasnie :ico_noniewiem:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

02 wrz 2010, 19:26

pysia wybacz ale czegos nie rozumiem..
mialas ciezka ciaze,lezalas prawie caly czas w szpitalachynek urodzil sie z tymi plamami,tez w szpitalu lezal.teraz on ma 2 mce a ty w ciazy jestes? w ktorym tyg? nie obraz sie ale tak kochalas faceta,czekalas az wroci i nagle z innym masz dziecko?
przepraszam ale dla mnie to kompletnie bez sensu :ico_noniewiem: :ico_puknij:
4 tydzień.były do mnie przyhodził i tak jakos wyszlo a on tylko przychodził odiwedzac małego.a jak lezał w szpitalu to z moja mama bo ja nie mogłam tgam być powiewaz panował rotawirus a ja nawet nie miałam sciagnietyh jeszcze szwow bo sciagali mi po 2 tygodniach.Mój już dawno ma kogoś tak stweirdzam bo jak byłam w ciazy w szpitalu to musiałam czekać pare godzin na telefon a jak dzownil to skads wracał,jak dzzwonil ze idzie na zakupy to po 6 h dzownił ze wraca bo się zbu\\gubił albo sklep zgubił a jak mały lezał w szpitalu w 8 dobie to jego siostra dzowniła ze wparowała do pokoju a on byl z panna ze ona u niego sypia

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 wrz 2010, 19:45

nie no przepraszam...
4 tydzień
czyli zaszlas w ciaze 4 tyg po porodzie??
nie miałam sciagnietyh jeszcze szwow bo sciagali mi po 2 tygodniach.
2 tyg po zdjeciu szwow??
a on tylko przychodził odiwedzac małego
twoj byly facet(nie ojciec dziecka) przychodzil je odwiedzac do szpitala?
a jak lezał w szpitalu to z moja mama bo ja nie mogłam tgam być powiewaz panował rotawirus
twoj byly chodzil do dziecka z twoja matka do szpitala? ty nie moglas a oni tak? czemu ty nie bylas na stale z dzieckiem?
wraca bo się zbu\\gubił albo sklep zgubił
nie no faktycznie sklepy czesto sie gubia :ico_noniewiem:
jego siostra dzowniła ze wparowała do pokoju
ponoc on jest za granica..to co jego siostra tez??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość