Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 sie 2007, 12:54

:ico_haha_01: nauczył się chodzić po drabinie, jak mój Ojciec budował sobie dom... tato właził na górę po drabinie, bo miał tam coś do zrobienia, a Majorkowi było smutno więc któregoś razu po prostu wlazł za moim ojcem-to dopiero była sensacja, teraz już każdy wie, że mój pies po drabinie zawsze wlezie :-D
do mojego K właśnie przyszli klienci i już słyszę maszynę do tatuażu... więc teraz mam kilka godzinek dla siebie... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

03 sie 2007, 15:13

Hey! u mnie też dzis szaro i smutno przez te chmury caly dzien.

Fintifluszka nie martw sie pieskim. Nauczy sie do dzidzi bardzo szybko. A nawet bedzie strasznie go bronil i pilknowal. Moj piesek poterafo lezec cale dwie godziny kolo wozka i pilnowac mojego bratanka jak spi. a jak maly sie obudzi i zaczyna cos krzyczec to on tez szczeka zeby szybko ktos przyszedl. Serio. Wiec nie martw sie mysle ze sie bedzie pewnie podobnie zachowywal w stosunku do Dzidzi.

Pozdrowienia

[ Dodano: 2007-08-03, 15:56 ]
To fotka jak obiecałam. Brzusio rośnie. Chyba specjalnie z tego zadowolona nie jestem bo jak teraz mam taki to co bedzie za dwa miechy na ślubie? Aż się boję!


Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 sie 2007, 16:20

Marcia ja jestem na tym samym etapie i mój brzusio jest bardzo podobny gabarytami-niemal identyczny, no chyba, że wieczorem-wówczas jest ogromny :ico_haha_01: ja ze względu na ciąże odwołałam ślub, ale nie chodziło mi akurat o sukienkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 sie 2007, 09:41

Witam w sobotni poranek!
Marcia śliczny brzucholek :ico_brawa_01:
Fintifluszka witaj :-)
No muszę przyznać,ze masz mądrego psa :-D


A u mnie nic ciekawego,przeziębienie nadal mnie męczy i nie mogę sobie z tym cholerstwem poradzić :ico_zly:
Naszczęście pogoda się w miarę zrobiła ładna :-)

Życzę miłego weekendu!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 sie 2007, 07:19

Witajcie stycznióweczki :-D

No i zaczął się kolejny tydzień :ico_zly: Ale mam nadzieję że szybko zleci :ico_haha_01: U mnie nic nowego. Tak jak obiecałam wklejam fotke mojego 19-tygodniowego gigantycznego brzuszka:
Obrazek

Pozdrowionka i buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

06 sie 2007, 11:34

Czesć dziewczyny :-)
Kasiu piękny brzuszek :ico_brawa_01: ,a gigantyczny to będzie dopiero za 4 m-ce :-D

Ja dopiero wstałam hihi :ico_wstydzioch:,niestety mam ostatnio ciężkie noce i nie mogę spać :ico_noniewiem: i dlatego późno wstaję :ico_oczko: :ico_brawa_01:

A u mnie znowu pochmurno i pewnie przyjdzie jakas burza,bo cosik się duszno zrobiło i normalnie cały dzień chyba :ico_spanko:

życzę miłego dzionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

06 sie 2007, 12:53

Hey! Kasiu fajny brzuszek. tak mi sie zdaje ze wielkoscia chyba podobny do mojego.

pozdrowionka dla wszystkich.


nie pisze nic wiecej bo nie daje rady siedziec przed komputerem. Tak u mnie goraco od samego rana ze nie daje rady naprawde. jeszcze głowa mnie teraz rozbolala a tu zadnej tabletki sie nie da wziac ohhhhh. jakos wytrzymam. idę lezec.

pa pa

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 sie 2007, 13:22

Marcia doraźnie apap możesz wziąść. Jeśli ból będzie duży to lepiej łyknąć jakąś tableteczkę niż sie męczyć. Maluszkowi to nie zaszkodzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 sie 2007, 14:25

Kasiu śliczny brzusio... :ico_ciezarowka:
Ja ostatnio mam problemy z zasypianiem... wszystko mi przeszkadza... zawinięte prześcieradło, paproch pod tyłkiem :ico_olaboga: i w ogóle przewalam się z boku na bok, a dzisiaj w nocy jeszcze mój K chciał się przytulić pleckami do mojego ciałka i zrobił to z takim impetem, że mnie dupskiem walnął w brzuch-od razu się wkurzyłam i wypięłam się tyłkiem do niego :ico_oczko: a rano nie mogłam się z łóżka zwlec, spałam i spałam....

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 sie 2007, 07:52

Cześc dziewczynki!!!

Troszkę tutaj nie zaglądałam ale to z braku czasu :-)

Widze ze Kasia wkleiła zdjęcie brzusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo ładny, wszystkie macie ładne brzusia i bez żadnych rozstepów.

U mnie to masakra. :ico_oczko:

Zyczę wszystkim miłego dnia :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość