Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lut 2008, 15:25

katelajdka, ojciec i rodzenstwo mieszkaja w Czeczeni

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 lut 2008, 15:28

lulu81, acha, to rzeczywiście niebezpieczne tereny. Dobrze że Ty tam nie mieszkasz!!

[ Dodano: 2008-02-22, 15:42 ]
zaskoczenie ale mnie Bartuś zaskoczył!!! Obudził sie o 14:50, akurat nalożyłam sobie drugie danie, usmażyłam dzis rybkę pangę i do tego ziemniaki, ale żeby lepiej smakowały to dodałam taką przyprawde do ziemniakówi i frytek. No i Groch sie zbudzil i jak zobaczył ze ja jem to od razy w płacz. No to musiałam da cmu troche ziemniakow bo on uwielbia, ale jak posmakował z tą przyprawą to narmalnie wpadł w zachwyt tak mu smakowało1!! Szybko wzięłam go do kuchni i przygotowalam już rozmrożnona zupkęi podałam. A on w płacz!!! Nie bylo szns żeby zjadł no to dalam mu te moje ziemniaki i on uśmiech!! A łzy na policzkach jeszcze były a on z szelmowskim uśmieszkiem tylko patrzyl zeby dać mu ziemniaków. No to dałam troche tej pangi no i on już całkiem rozanielony!!! Ale żeby nie bylo za mało składników odżywczych to powyciuągałam marcheweczki z zupy i to mu też dałam. No i zupka do wyrzucenia... Mam nadzieje że jutro zje bez problemow, że tylko dziś jak spróbował moje to tak sie wkurzył. Widac nawet po tym że dziecko ma mój charakter, uwielbia przyprawione jedzenie, a nie lubi słodkiego.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 lut 2008, 18:00

Wklejam zdjecia o których wam wspominałam, że byliśmy przed imprezą roczkową u fotografa. Wklejam tylko z Asiunią i moje z siostrami, bo mój mąż tez nie chce żebym go upubliczniała.
Robiliśmy tez sobie zdjęcia z chrzestnymi i z dziadkami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to ja i moje siostry. Ja jestem najmłodsza. Wiecie która to ja?
Obrazek
Obrazek

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

22 lut 2008, 18:16

asiam_26, ja też chyba się tam wybiorę , poproszę o porady ;-) izula20@interia.pl

myszka f Skąd Ty jesteś ?? jeśli to nie tajemnica ? Ja do Turawy mam kilkanaście minutek więc bardzo czesto się tam wygrzewam;) Tylko ta syfiasta woda pozostawia wiele do zyczenia..Ale motorówki i rowerki wodne są ok;-)

[ Dodano: 2008-02-22, 17:17 ]
olala, ale cudna jest ta Twoja córcia , te włoski ;-) kiedy moja Julcia bedzie miała takie?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 lut 2008, 18:25

mamaJulci, powiem ci szczerze, że Asia nigdy nie miała takiej fryzury jak twoja Julcia. Może za jakiś czas jej włoski też urosną? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 lut 2008, 20:46

Pytanko dziewczyny czy Wy do snu dzieci przebieracie w pajacyki czy piżamki??? Wszystkie mam dziś wyprane pajacyki i chyba zalożę mu piżamkę którą kiedyś zakupiłam a jeszcze jakoś nie używamy, a rozmiar jest 86... I tu moje pytanie: czy mam założyć pod górę body? Bo w sumie to może mu ta bluzeczka podejść do góry i plecusie golutkie... No nie wiem czy dzieci ponad roczne to się jeszcze tak asekuracyjnie ubiera do snu jak maluchy???

[ Dodano: 2008-02-22, 19:48 ]
olala, Asieńka przepięknie wyszła na zdjęciach, fryzurka boska aż nad podziw bujna\!!!!
Nie mam pojęcia ktora to możesz być Ty spośród sióstr, ale wydaje mi sie że stoisz po lewej??? czyli w bluzce we wzory.

[ Dodano: 2008-02-22, 19:52 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 lut 2008, 20:53

katelajdka, ja ubieram Asi tylko body z długim rękawkiem i wkładam ją do śpiworka i to wszystko. Czasem jeszcze zakładam jej skarpetki, ale pajacyków to już od dawna nie używam.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lut 2008, 21:24

katelajdka, ja wciąż uzywam pajacykow, na dol body z krotkim rekawem
albo body z dlugim i spiochy.
Smialo juz mozesz zakladac pizamke, dla pewnosci to na pierwszy raz zaloz body
juz raczej trzeba w pizamke klasc spac, bo chcialam wczoraj kupic pare pajacykow rozm.92, bo 86 to ciasne w nozki, no i powiem mialam problem, byly takie byle jakiej jakosci, a cos porzadnego nic.
Mam spiwor do spania, ale Fillipek za zadne skarby nie chce w nim przybywac

olala, sliczna coreczke masz , przepiekna po prostu :ico_brawa_01:
a ktora to Ty :ico_noniewiem: tez mi sie wydaje po lewej, chyba macie z siostrami nie wielką roznice
kiedys wklejalas zdjecie, takie w basenie, ale tam slabo twarz bylo widac
no nie wiem, przyznaj sie :ico_haha_01:

Wiecie , chcialam Fillipka wykapac, bo juz miesiac go tata kapie, i wiecie jaki krzyk podniosl :ico_szoking: wyginal sie , uciekal a z D. fajnie chlupal sie
no i co teraz jak D. wyjedzie :ico_olaboga:
D. na zarty czy serio powiedzial ze chyba musi zostac a to dziecko brudem obrosnie jak mi nie da wykapac sie, albo jezeli ja nie zgodze sie, to codziennie dojezac bedzie musial ponad 2000km :ico_haha_01:
a ja na to ze niech kupi w takim razie samolot. Chyba zrozumial ze zdecydowanie nie bedziemy razem. On nie wiem chce mnie zlamac, czeka tyle czasu.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 lut 2008, 22:14

Dobra laski ... zabieram sie do pisania bo za dużo mam potem do nadrobienia :-D

lulu81 No pewnie mu się spodobało kąpanko u tatusia...jednak męska dłoń a kobieca to duża róznica...dziecko wie, że tata to tata a mama to mama ...widocznie lubi chłopską dłoń .... Ja tez mam tak, że Wojtusiowi jak myje włsy to wrzask, że hoohoho a jak Tomek to nawet nie piśnie ... cóż... :ico_oczko:

Mi ososbiście bardzo się podobasz w tej fryzurce...ale laska!

lulu81 pisze:On nie wiem chce mnie zlamac, czeka tyle czasu.


Pewnie miał nadzieje ... Dobrze, że jesteś twarda..Nie daj sie... Kobiety górą!

Ubranko do spania[b] Ja ubieram cienkie do spania Wojtusiowi, a na to od zawsze pajacyka bo to bardzo praktyczne i wygodne. No i ja akurat mam to szczęście, że mały uwielbia spac w śpiworku, więc nie zmarznie!

[b]Hekkate
GRATULACJE kolejnego ząbka! No i :ico_brawa_01: za smielsze samodzielne poruszanie się!

Wakacje Oj..myslmy tak chceli pojechac w tym roku gdzieś na wakacje...no ale z przyczyn obiektywnych i wiadomych :-D musimy odłożyć to na później ... Trudno...!

myszka, luluś Przykro mi z powodu Waszych dzieciątek .... Mam nadzieje i w sumie to wiem, że wasze Aniołeczki czuwają nad maluszkami i Wami z nieba!

Samopoczucie Jejkuś, już mi dużo lepiej... myslę, że te moje rzyganko to było wynikiem niezjedzenia śniadania ... :ico_puknij:

olala :ico_brawa_01: Śliczna córcia, piękne zdjęcia, niezła pamiątka!

Inwestycia Już nie wytrzymaliśmy z T. i postanowiliśmy kupić w końcu aparat fotograficzny ...a do decyzji skłoniło nas jednoznacznie pewna sytuacja...troche krępująca ale cóż...
Jak wiecie żeby zrobić zdjęcie pozyczałam aparat od brata, jak był kawalerem to spoko...ale jak się ożenił to się trochę pokiełbasiło, bo wiecie jak jest ... Są sami, jeszcze szaleją więc robią sobie takie zdjęcia różne, a tu w slipach, bratowa w negliżu :ico_wstydzioch: w kusej halce, w jakiś niedwyznacznych pozach :ico_wstydzioch: a tu wchadze ja..i mówię: sorki, pożyczycie aparat, bo bym chciała zdjęcie Wojtusiowi zrobić... No i co ..pożyczają, ale oni są skrępowani bo nie zdążyli przegrac zdjęć i wykasowac ich z aparatu no i my tez takie warchlaki głupie sprępowani jesteśmy ... Przecież to ich aparat więc mają prawo robić takie zdjęcia...No i my postanowiliśmy se kupic, myślę, że to juz na lata ... A przecież zdjęcia to prywatna sparawa... Głupio tak ciągle wisiec na kimś...no nie?>

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 lut 2008, 22:48

MLGOSIA wiesz co ale numer z tym aparate ale powiem ci ze u nas było podobnie ile mozna pozyczac,szlag mnie trafial i w końcu kupilismy jak kacpi miał dwa latka. A juz co do kamery to powiedziałam ze bedzie dwojka dzieci i ma być kamerka i juz :)
natomiast u mnie to proszenie sie o aparat to jeszcze mały pikus był o wyobraz sobie ze my samochodu brak no nie kazdy ma i nie musi miec wiadomo ale ja np. mam od 9 lat prawo jazdy a autka brak do tego moje dziaciaczki wciąz chorują i ciągle od 5 lat proszenie sie tescia o to zeby nas zawiozł do lekarza tu i tam i po wieksze zakupy do marketu ach w koncu teraz mąż zrobił to prawko iwłasnie szukamy i wybieramy jakies autko na poczatek nie drogie byle było sprawne a ze kumpli mamy echanikow od forda to bedzie chyba escorcik narazie a w przyszłosci moze jak pojde do pracy pomylslimy nad czyms innym wiekszym
OLALA córeczka urocza ale ktora to ty jestes na zdjęciu ja przynajmniej nie mam pojecia więc musisz zdradzic :)
KATELAJDKA ja ubieram od jakiś dwoch miesięcy Amelke do spania w piżamke ale to dlatego ze mam ich chyba z 6 sztuk autentycznie 4 rozowe bo jeszcze po amelki kuzynce jak nowe i 3 chyba po Kacpim ;). Wkładam jej koszulke do spodenek i tyle u nas jest bardzo cieplo wiec juz nic pod pizamke jej nie zakładam bo raz załozyłam jej bodziaki to byla spocona i tylko skarpetki naciągam jej na spodenki :)
Spioszkow nie uzywam juz tak bo tyle tych pizamek ale od czasu do czasu nieraz te spioszki tak dla odmiany hi hi i pod to tylko body zdługim i heya :)
No ja tez zauwazyłam ze Amelka coraz mniej je te moje miksy warzywne ktore mam na dodatek pomrozone cholipka chyba z 10 kubeczkow jeszcze hi hi ;). Ja jej szykuje a ona kiwa głowką i mowi nieee i patrzy mi w moj talerz hahahahahaaah cwaniara mała. A smazone juz mu dajesz tzn. np. kotlety?bo ja jeszcze nie dawałam bo melcia ma tylko dwa zeby i ciezko by jej szło.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość