Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2008, 16:08

geheimnis, prosze sie nie martwic i nie stresować :ico_nienie:
i kopniaczek w tyłek na jutro na szczęście :-D
Troszkę stresu było,ale już jestem panią mgr.inż. :ico_brawa_01: teraz mogę się skoncentrować na ciąży.oby było wszystko ok po tej całej obronie.
wiecie co,mam taki problem.OD RAZU przepraszam za szczegółowy opis.nie plamię,tylko ja się po CZĘSTYM siusianiu podetrę to na papierku zostaje mi troszeńkę zabarwionego na leciuteńko brązowo śluz.teraz właśnie normalnie przypadałaby mi miesiączka,dodatkowo jestem do badaniu ginekologicznych.myślicie że to może być przez to?jak do jutra nie przejdzie to idę na wszelki wypadek do gina.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 lip 2008, 16:32

geheimnis, za kazdym razem kiedy cos cie niepokoi lepiej udac sie do gin,tak w razie by co zeby potem o nic sie nieobwiniac.Ale z tego co czesto czytam jak kobiety pisza,to jest to normalne po badaniu gin.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2008, 16:35

Ale z tego co czesto czytam jak kobiety pisza,to jest to normalne po badaniu gin.
no własnie też mi się tak wydaje.z resztą tego jest tak mało że nawet na bieliźnie śladu nie ma.tylko na papierku.
Teraz na przykład byłam w WC i śladu nie było.ale za jakiś czas może sie znów pojawić.Oby już nie :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 lip 2008, 16:37

geheimnis, a moze masz tam jakas ranke???ja czesto w ciazy miałam stany zapalne,i mi sie ranki robiły,szczególnie jak stringacze załozyłam :ico_wstydzioch: :-D .I tez czesto wtedy na papierku widziałam plamki.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2008, 16:42

geheimnis, a moze masz tam jakas ranke???ja czesto w ciazy miałam stany zapalne,i mi sie ranki robiły,szczególnie jak stringacze załozyłam :ico_wstydzioch: :-D .I tez czesto wtedy na papierku widziałam plamki.
no jeszcze we wtorek nic nie miałam.Nadżerki tez nie mam.Zobaczę jak to będzie.Wolałabymżeby przeszło bo jutro miałam z mężem do jego rodziny jechać.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lip 2008, 17:13

geheimnis, gratuluje pani mgr inz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a to usg dopochwowe to mi w 11 tyg nawet robili atu w 12 juz robia normalne heh (z E)

jedwabna niebyłas u ginka?? chyba sie jeszcze niespotkalam z takim czyms heh...ile masz lat?? :-)

[ Dodano: 2008-07-03, 17:16 ]
ja zreszta tez dobra...u gina byłam ostatni raz w PL tzn w 11 tyg a w UK sa juz tylko połozne...no i jak rodziłam widział lekarz (jak zszywał pekniecie) a pozniej juz nie...dziwne bo po ciazy w PL tez sie do ginka idzie...no ale cóż w UK nie...

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

03 lip 2008, 21:36

Mróweczka jakos tak wyszlo ze nie bylam nigdy.sama nie wiem. moja mama jest pielegniarka i jak chcialam isc to zawsze mi mowila po co i ze jeszcze mam czas. juz sie stresuje przed jutrzejszym i chyba wolalabym zeby ten gin byl stary niz mlody :ico_szoking: i wogole nie mam zielonego pojecia jak to bedzie wygladac,to cale badanie. no ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.

aha wiecie co------czuje sie tak jak bym wogole nie byla w ciazy.tzn nic a nic mi nie dolega.czyje sie calkowicie normalnie.gdybym o tym nie wiedziala (ze nosze dzieciatko pod serduchem) to nigdy chyba bym sie sama nie kapnela-oczywiscie pomijam fakt braku okresu :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

04 lip 2008, 09:24

witam
geheimnis gratuluję obrony :ico_brawa_01: tak jak piszą dziewczyny - lepiej isć się upewnić niż później mieć wyrzuty. mi kiedyś taka położna powiedziała że lepiej iść 100 razy niepotrzebnie niż raz nie iść i coś zaniedbać.

jedwabna to zazdroszczę że objawów nie masz, mi śmierdzi lodówka baaardzo, mdłości mam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

04 lip 2008, 10:35

Beatris60 moze ci przejdzie bo to roznie bywa. a i mnie moze sie wszystko odwrocic (ale oby nie)

jestem wlasnie po pierwszym badaniu u faceta :ico_noniewiem: alez przystojniaczek z niego :ico_haha_01: :ico_haha_01: powiedzial ze mam macice powiekszona i ze to najprawdopodobniej ciaza,ale nie moze nic wiecej stwierdzic bez USG. no ale mam umowiona jszcze jedna wizyte-tym razem prywatna na poniedzialek wiec juz za 3 dni bede wiedziec wszystko. ale od razu sobie pomyslalam ze no pewnie ze ciaza a co innego mialo by byc? to sie zreszta czuje :ico_oczko: no i powiedzial jeszcze ze mam zapalenie pochwy.zdziwilam sie od czego bym miala to miec,ale ponoc wszystkie kobiety w ciazy tak maja. no to OK.przepisal tylko jakis specyfik dopochwowy i tyle. hmmmm a ja sie tak stresowalam.... :ico_olaboga:

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

04 lip 2008, 11:16

jedwabna, nie robil Ci USG?Ja bylam na pierwszej wizycie w 5 tyg i robil mi dopochwowo i widac bylo pecherzyk ciazowy.I okreslilo USG ze to jest 5 tydzien.U Ciebie juz na USG bedzie juz widac fasolke.Ja tez chodze do faceta i nie narzekam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość