Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 lis 2008, 11:35

Katka, a wiesz ile mm ma twój pęcherzyk?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 lis 2008, 11:41

KAJUNIA czemu musisz lykac duphaston? masz jakies wskazania? ja w pierwszej ciazy bralam bo zaczelam plamic, mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko ok :ico_sorki:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

29 lis 2008, 14:17

czesc dziewczyny
z dobrych wiesci to taka że beta rośnie-prawie 28tyś,a o reszcie to nawet nie wiem jak pisać... :ico_placzek: moja Hanusia jest przeziebiona,ma wysoką gorączkę i chore gardełko,dostaje zastrzyki i czopki.Ze mną też nie dobrze,marker wyszedł dwukrotnie większy niż norma ,czyli jest źle.w czwartek mam laparoskopie,i po laparoskopi i wynikach z histopatologii będziemy decydować co dalej.Jak wyjdzie zle to laparotomia,nawet nie wiem co to jest i nie chce czytać.Niewiedza w tym przypadku dla mnie jest lepsza.Jestem załamana.bo ja nie mogę umrzeć bo muszę wychować Hanusie.nie wyobrażam sobie tego że mogę ją zostawić :ico_placzek: :ico_placzek: co ona zrobi bezemnie???koszmar!Dziewczyny trzymajce kciuki żeby to skurw...okazało się niczym groźnym i żebym w piatek wyszła normalnie do domu.Oczywiście przed laparo dostanę leki zabezpieczające ciążę.Wiem że dużo kobiet rodziło mając raka,ale ja nie chę mieć raka i nie wyobrażma sobietgo tego że będę musiałą zadecydować o uśmierceniu" mojego dzidziusia w brzuchu... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: do dziś myślałam że to tylko jakiś zły sen,ale badanie powtozyłam,gin dzwonił mi z wynikami i od razu zaczął ustalać termin laparo.w środę idę na badania i konsulatcję ale wracam do domu i ran w czwartek już idę na zabieg.ale będę musiałą zostać w szpitalu na noc,więc Hanusia pierwszy raz będzie musiałą usnąć bez piersi...trzymajcie kciuki dziewczyny!proszę!!odezwę się jak wrócę do domu.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 lis 2008, 14:20

Lalka, bardzo ale to bardzo mi przykro
trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze
cos widze ze ostatnio nie ma dobrych wiesci

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 lis 2008, 15:08

hejeczka

ja rano leniuchowalam seba poszedl na zakupy zrobil sniadanko i potem pojechal po te czesci do auta.
Teraz mala spi ja gotuje zupke i zagladam do was
Lalka, wszystko bedzie dobrze nie zalamuj sie musisz byc dzielna nie umrzesz!!!!!!!!!!!!! i nawet o tym nie mysl.
Musisz wychowac Hanie i 2go szkraba i weselska im wyprawic i nawet nie mysl o tych rzeczach.
Jesli chodzi o te markery to to ze masz 2 krotnie podwyzszona norme to nie znaczy ze masz raka :ico_nienie: poprostu jestes na to narazona a nie ze masz.
Zabezpiecza ciaze zrobia zabieg i bedzie wszystko ok.NAPEWNO :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 lis 2008, 15:20

eve81: dzięki za gratulacje :ico_haha_02: , moja gin. uzasadniała branie przeze mnie Duphastonu tym, iż miałam cesarkę..

A oto moja fasolcia :)))
Obrazek

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 lis 2008, 15:32

Kajunia25, Piekna fasoleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Do do duphastonu to duzo tez zalezy od lekarza.
Moje szwagierki chodzily do jednej ginekolzki i mialy 2 tyg roznicy w ciazy i obie musialy zazywac ze ponoc na wszelki wypadek.

Moja nic nie mowila tylko mi kazala magne b6 przez te zle wyniki moczu.
Wiadomo ze sa sytuacje ze lekarz zaleca bo cos sie dzieje a czaem lekarz zapisuje by miec korzysci z firmy farmaceutycznej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

29 lis 2008, 15:54

lidziasc: no właśnie, mam brać na wszelki wypadek, troszkę jakby "na podtrzymanie".. i żeby nic nie groziło fasolce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 lis 2008, 15:56

Lalka, przypadkiem weszłam na ten wątek i przeczytałam Twojego posta. Kachan trzymaj się dzielnie i zobaczysz że wszystko będzie dobrze!!! Ja też co jakis czas robię sobie markery nowotworowe bo mam bardzo duże obciażenie genetyczne, ale zawsze przy takich badaniach lekarz mi mówi, że markery moga wychodzić fałuszywie dodatnie a norotworu może wogóle nie być! Trzeba po prostu zrobić inne dodatkowe badania, ale to nie oznacza najgorszego! Trzymam za ciebie kciuki kochana :ico_buziaczki_big:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 lis 2008, 20:08

ale dzis pusto :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-29, 20:21 ]
ula tomek sliczna pierwsza stronka dziekujemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość