Awatar użytkownika
alex130193
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 17 lip 2010, 22:32

20 lip 2011, 11:15

On przyznał się do ojcostwa, bez problemu, bez badań... Zresztą mały jest do niego podobny jak dwie krople wody. Dał dziecku nazwisko ale nie chciał praw rodzicielskich, więc ich nie ma. Także nawet jesli bd chciała wyjechać za granicę z dzieckiem nie będę musała prosic się Go o zgodę na paszport. A alimenty musi płacić czy chce czy nie chce bo to jego dziecko. A do komornika owszem pójdę tylko muszę czekać na odpis wyroku sądowego. Zresztą... To nie są jakieś wielkie pieniądze, to tylko 350 zł.... :/
Denerwuje mie tylko to, że dalej nie płaci, ale na ślub miał, na wesele miał i na drugie dziecko pieniądze ma... :/ :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lip 2011, 11:24

jeśli ojciec nie ma praw rodzicielskich to w jaki sposób ma płacić alimenty
rozmawiamy o nazwisku ;-)
ale tak to prawda, jezeli ojciec nie ma praw alimenty musi płacic :ico_sorki:
Także nawet jesli bd chciała wyjechać za granicę z dzieckiem nie będę musała prosic się Go o zgodę na paszport.
bardzo dobrze! :ico_sorki:
Denerwuje mie tylko to, że dalej nie płaci, ale na ślub miał, na wesele miał i na drugie dziecko pieniądze ma...
rozumiem, ze to boli, ale pieniadze i tak dostaniesz predzej czy pozniej - dobrowolnie czy nie.
Mimo wszystko nie wiadomo czy bedzie miał pieniadze na drugie dziecko.. co zrobi i jak sie zachowa.. w kazdym razie swinia z niego :-/ i dobrze ze tak sie to skończyło :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 lip 2011, 12:02

A do komornika owszem pójdę tylko muszę czekać na odpis wyroku sądowego
koniecznie załatw to dla dobra dziecka :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 lip 2011, 13:34

czemu jej nienawidzisz
bo jeszcze go kocha, mimo tego ze wie ze jest skonczonym dupkiem :ico_noniewiem:
alex130193, trzymam mocno za ciebie kciuki! a powiedz.. ja te sprawy: alimenty? on ma uznane ojcostwo? dziecko nosi jego nazwisko?
mimo to nienawiść do innej kobiety nie jest uzasadniona, jego powinna nienawidzieć nawet że jeszcze go kocha, a tamtej współczuć co najwyżej.

Mam nadzieję, że pozałatwiasz sprawy i będzie ci lzej, na to wszystko, czyli złamane serce potrzeba sporo czasu i nie ma go określonego, każda z nas ma swój czas na cierpienie, ale minie, zobaczysz i nauczysz sie cieszyć tym co masz, bez rozpamiętywania co straciłaś.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

20 lip 2011, 17:49

mimo to nienawiść do innej kobiety nie jest uzasadniona
nie napisałam, ze uzasadniona - podałam jedynie prawdopodobny powód
To nie wina jego zony czy tam przyszłej zony.. a moze po prostu okaze sie ze nie był własciwy mezczyzna dla alex a z ta dziewczyną stworzą rodzinę... kto wie.. w kazdym razie nienawisc to ostatnia rzecz jakiej ci potrzeba!
Zapomnisz o nim jestes młoda masz przed sobą całe zycie :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 lip 2011, 18:49

w kazdym razie nienawisc to ostatnia rzecz jakiej ci potrzeba!
Zapomnisz o nim jestes młoda masz przed sobą całe zycie
dokładnie i z tym się zgadzam:)

agaata92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2011, 14:55

01 sie 2011, 15:03

Witam. Mam na imię Agata i mam 2 letnią córeczkę ;) Alex nie przejmuj się nim , i tą jego dziewczyną . Ułożysz sobie życie ;)

Roksanaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2011, 18:51

Nastoletnie matki

11 sie 2011, 18:58

Ja zostałam mamusią mając 17 lat. I jest mi z tym dobrze mam synka, nie powiem że ślicznego bo wszystkiego dzieci są śliczne. Co do krytykowania młodych matek spotkałam się z takim przypadkiem gdzie mnie nazwali "rodziną patologiczną" może to zazdrość nie wiem ale olewam takich ludzi.Czasami taka nastoletnia mama umie się bardziej zając dzieckiem od tych starszych, oczywiście bez obrazy :D Chciała bym dodać mojego synka zdjęcie ale nie wiem jak.. :/ Może jakaś pomoc ? :)
Pozdro mamuśki ;))

Awatar użytkownika
alex130193
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 17 lip 2010, 22:32

13 sie 2011, 20:44

Też miałam tzn prawie miałam 17 lat jak urodziłam Igorka. Prawie, bo urodził się dwa dni przed moimi urodzinami. Był największym i najlepszym prezentem :* Wychowuję Go sama, mama mi tylko pomaga. Jest ciężko ale myślę, że i dla mnie w końcu zaświeci słoneczko :)[/quote]

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

15 sie 2011, 10:02

Wychowuję Go sama, mama mi tylko pomaga. Jest ciężko ale myślę, że i dla mnie w końcu zaświeci słoneczko :)
Na pewno zaświeci, mi sie udało to i Tobie sie uda :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość