justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

25 wrz 2007, 20:19

Ale dzieciaczki nam rosną
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KAMILKU!! :ico_tort: :509:

Syla Martynka śliczna jest poprostu gwiazda z niej
Oskar to mały przystojniak a jaki dorosły na zdjeciach hmm wkoncu pół roczku skończył.

Ide czytac wszystkie posty.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 wrz 2007, 20:28

katrin od ktorej?? bo jedna jest mlodsza!!! :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 wrz 2007, 21:09

Dziekujemy za komplementy :ico_buziaczki_big:
Co do ruchliwości to ja moge wam cos powiedziec jak Nicolka była mała (zreszto do dzisiaj to ma)była strasznie ruchliwa i sie kreciła wierciła w wózku mi wstawała odwracała sie musiała być w takich szelkach bo by wypadła i nieraz na nich wisiała obok wózka mówie wam ,inne mamusie sobie jechały pomalutku na spacerek a dzieciaczki sobie ładnie siedziały i ogladały co sie dzieje a moja Nicolka jak nakrecona ,dlamnie tez to na poczatku było straszne myślałam że jest nadpobudliwa i takie tam adhd czy coś ,ale powiem wam że teraz jest bardzo bystra ,energiczna niejedno dziecko przeskoczy a te co takie spokojne były to zostały takie gapy i ofiary losu.Wiec cieszcie sie ze są żywotne

A Martynka dorównuje siostrze ma robaki w pupie wszystko chce dotknać kreci sie i wygina .przykład byłam dziś z nia na zebraniu u Nicolki i pani niestety nie mogła za bardzo prowadzic bo mała ja przekrzykiwała normalnie jej odpowiadała wstawała na nogach i sie tak gibała jak by skakać chciała wszyscy mieli tylko ubaw no i musiałam wyjść bo zebranie by się nie odbyło .

CARO oskarek jak juz ślicznie siedzi i jaki z niego kawaler wiec ciesz się ze jast taki a nie jak taka gapa sie zachowuje
MRÓWECZKO twój synuś jakie ma loki superowe a kawał zniego chłopa więc czasem mógłby uszkodzić któras koleżanke nie scinaj mu ich
STO LATEK DLA KAMILKA
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KASIK kochana zyczę wam żebyście w końcu trafiły na jakiegoś konkretnego lekarza co się wami zajmie bo drogą przypadku to sie wymeczycie wiec trzymamy kciuki i sciskamy ciebie i Wikulkę
KOLKA mam nadzieje ze to nie alergia ,a może danonki ??? ja tez małej daje i nie wiem czy nie przerwać bo lekarka mi powiedziała ze najwczesniej od 9 miesiąca wprowadzać
GRATULACJE DLA RYBKI
nie wiem czy na wszystko odpisałam i tak dużo zapamietałam jak nigdy
dobranoc kochane kwietnióweczki tak bym chciała mieszkać gdzies bliżej was. :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 wrz 2007, 21:38

ja tak na momencik złożyć życzonka kolejnemu półroczniaczkowi. Wszystkiego najlepszego kamilku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
moje dziecię już śpi :-) wybrałam się dziś na zakupy, bo mi dziecko przy jednym kaftaniku zostało :ico_szoking: , no i prawie nic nie przyniosłam a wydałam stówę :ico_szoking: hmmm i tak wybierałam najtańsze rzeczy. :ico_noniewiem: kupuję już rozmiar 86 :-) a body 92 :-D
jutro idziemy z Olą do lekarza skonsultować krostki. Normalnie mam już obsesję. Przy każdym przewijaniu przyglądam się jej brzuszkowi z każdej strony :ico_olaboga: i nie wiem czy jakaś jest poprawa czy nie, hmmm może troszkę lepiej
Kolka no nie mów, że i Julcia będzie się zmagała ze skazą :(
Mróweczka ja to nie mam co obcinać i na pewno do roku nie będę miała :-D
caro Oskarek uroczy i jak pięknie siedzi :ico_brawa_01:
idę spać,
żeby ta lekarka zauważyła jutro poprawę...
dobranoc dziewczyny trzymajcie za nas kciuki

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 wrz 2007, 22:23

Mróweczka, no widzisz jak ja szybko dzis wszystko ogladalam i taka gafa.dwie panny mial w lozku a ja tego nie zauwazylam :ico_wstydzioch: Tylko, zeby te male kobiety po glowie Ci eryczka nie kopaly :ico_nienie: To zdjecie jak wystaje z pralki jest pierwsza klasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Syla-ja tez sie ciesze, ze moj Antos ruchliwy, ale czasem chcialabym, zeby spokojnie sobie lezal bo domowe obowiazki staja sie czynem nie do wykonanai.;Mialam straszny dzis dzien, caly czas marudzil, spal trzy razy po 20 minut,na srodku kuchni rozwalilam cala butelke soku-syropu z malin!!!!!!!!!!!Wygladalo w kuchni jakbym wymordowala pol osiedla!!A ten plakal jakby go ze skory obdzierali-chyba drugi zab idzieMusialo byc zabawnie na tym zebraniu-przynajmniej nikt sie nie
nudzil dzieki Martynce :-D
Delicja-zamelduj sie od razu jak przyjdziesz od lekarza.Bedziemy z Antosiem trzymac kciuki.A z tymi rozmiarami to mnie powalilas na kolana :ico_szoking: To ile wazy Twoja krolewna?Ja mojego ubieram w 74 i 80, ale wieksze bylyby stanowczo za duze, choc rozmiarowka i tak jest rozna.A z cenami masz racje-katastrofa tymbardziej, ze niektorych nawe nie zdaze zalozyc i juz wyrasta :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-25, 22:26 ]
Jesli chodzi o danonki to pediatra syna mojej siostry odradzala podawac nawt jak mial juz dwa latka- moze rzeczywiscie warto odstawic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-25, 22:28 ]
kolka-pytalas o relaktacje, ja tylko wiem, ze cos takiego jest a jak to sie w praktyce robi to nie wiem, pewnie trzeba jakas farmakologiczna pomoc-ale to trzeba na pewno pod kierunkiem lekarza.A dlugo juz nie karmisz?

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 wrz 2007, 23:04

katrin same mu do lozka wskakuja- a dlatego tak leza, bo one nie sa tak ruchliwe jak Eryk, gorzej by mialy jakby on mial nogi nad ich glowkami, one Go niepokopia :ico_nienie:

delicja ja tez w szoku jestem 92?? :ico_szoking: u nas niema na wzrost i tez kupuje np jak mial 4 miesiace kupowalam od 6-9, ale mam jedne spiochy z Polska numeracja i sa 80- niewiem moze tak jak katrin mowi, ze rozne numeracje-zalezy od firmy!!!
Zreszta ja niektorych firm mam 38 numer buta a niektorych nawet 36 :-D
No chyba ze Twoja Pannica juz taka duzia Lalcia :ico_brawa_01:

a co do wlosow to juz mnie tak korci zebby mu obciac na krocej bo kazdy w inna strone sie wywija :ico_olaboga:

niedziwic sie ze dzieci ruchliwe-wkoncu baranyyyy :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

26 wrz 2007, 08:27

Cześć LAseczki.
Dziękujemy za życzenia, jesteście Kochane.
My równiez składamy najszczersze życzenia dla Osakarka, troszeczke spóżnione ale wszystkiego najlepszego ukończenia pół roczku.:ico_tort:

A my dopiero wczoraj wróciliśmy ze szpitala, och leżeliśmy razem z Kamilkiem aż 10 dni, chyba pisałam wam że gorączkował, i nie mogłam zbić mu tej gorączki. No to wam opisze jaki koszmar przeszłam. Więc udaliśmy się z małym do szpitala, była to sobota około 22 godziny, tam przyjeła nas pani doktor bardzo w złym chumorze, bo chyba ją obudziliśmy. I sobie wyobraźcie stwierdziła że ma chore gardło, wypisała antybiotyk, ( który przeznaczony jest dla dorosłych), i odesłała nas do domu. Ja całą noc nie spałam ciagle czuwałam przy Kamilku, cały czas stekał dziwnie, mierzyłam mu goraczke, podałam tan antybiotyk, ale nic nie działał, rano w niedziele jak tylko zmierzyłam mu goraczke i nadal miał 39,7 od razu z kamilem pojechalismy do innego szpitala znajdującego się w innym województwie, tam przyjeli nas bez problemu, i lekarz niewiedział co jest Kamilowi, ale w szybkim tępie zrobili badania z krwi i moczu i co sie okazało że Kamil ma zapalenie dróg moczowych. Po dwóch dniach pobytu w szpilalu mały już nie miał gorączki, ale dostawał antybiotyk dłatego tak długo musiliśmy tam być. No ale już jestesmy w domciu. I wczorajszy dzięń czyli Kamyka skończone 6 miesięcy napewno zapamiętamy bo był szczególny bo już niemogliśmy się doczekac tego wyjście, gdyz w szpitalu ja prawie nie oszalałam, tam jest okropnie. a najgorsze jest jak te biedne dzieci płaczą które leżą bez matek, coś strasznego.
No ale sie rozpisałam, ale musiałam wam opisac co sie znami dziła przez naszą nieobecność, a wieci ja za wami to się stęskniłam.!

Pózniej was poczytam PA PA

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

26 wrz 2007, 08:31

Dzien dobry!!

My dzisiaj po takiej sobie nocce pobudka o 23, 2 , 5, 7 jak na moje dziecko to sukces ostatnio :-D
Cyprian tez jest strasznie ruchliwy, za dnia nie uleży w miejscu turla sie po całym łóżku, czesto w nocy budzi sie w łóżku z głowa w nogach.
Ola musi byc dużą dziewczynka albo mój szkrab mały bo my rozmiar 74 kupujemy i troszke wiekszy jest.
U mnie w przychodni jest specjalistka od żywienia dzieci, pytałam własnie ja o jogurty i powiedzila że kategorycznie dzieciom do co najmniej do 7 m-ca nie podawac a najlepiej podac w 10 m-cu. Tak samo myslalam ze banany mozna juz podawac, mozna ale tylko ze słoiczka albo w kaszkach poniewaz takie swieze cos tam zawieraja(nie pamietam juz co, jakies zwiazki czegos tam), i są podawane hibernacji. Takze banan od 10 m-ca. W schemacie zywienia też tak pisza wiec kobieta chyba sie nie myli.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 wrz 2007, 10:00

hektorka, to mieliscie przezycia :ico_szoking: Dobrze, ze pojechaliscie do innego szpitala.Oddzial dzieciecy to musi byc najsmutniejsze miejsce na swiecie i nie rozumiem czemu nie wszystkie mamy nie sa wtedy ze swoimi malenstwami :ico_olaboga: Chwala Panu, ze wszystko sie dobrze skonczylo!!!Ucaluj dzielnego Kamilka podwojnie-urodzinowo i za to, ze musial juz byc w szpitalu.
Justynat-moj Antoinio dzis buzdzil sie 24,2.30,4.30,6 i 9.Nie wiem co sie dzieje-chyba kolejny zab, przy karmieniu tak sie wierci, ze :ico_szoking:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

26 wrz 2007, 11:39

hektorka, brakuje mi słów jestem w szoku co za lekarze w naszym kraju są!! Dobrze że w koncu do kompetentnego doktora trafiliście.
Katrin ja przez ostatnie 2 tygodnie to pobudki nawet co godzine mam, wiec po dzisiejszej nocy to wyspana jestem, teraz śpi to juz druga drzemka jego :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość