Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

04 gru 2007, 22:44

agus wyszlo ze grypa zoladkowa,jakis rotawirus i wysypka...dostal leki i mam obserwowac kupy:)no i poic jak najwiecej:) mam andzieje ze szybko minie...buuuuuuuuuu i zeby juz nie wymiotowal wiecej...
odzywaj sie zolzo kochana i podeslij fotki na maila:) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-12-04, 21:45 ]
a o tej probie pojecia nie mam ale to chyba dobrze ze wynik negatywny...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 gru 2007, 10:07

czesc kochane
ja tez nie wim jak z ta proba Aguś- nie znam się!! ale mam nadzieje ze dobrze..

El oby Fufciowi szybko przeszło... smecte mu podawaj i duzp picia aby sie maluszke nie odwonil.... mi jeszcze kiedys jak sama zachorowalam i na wszelki wypadek jak by oski mial zalapac lekarka polecila cos tam marchewkowego z hippa ale dobrze znie pamietam :ico_wstydzioch:

ja dzis zaczynam piec biszkopt do torta i ciasto kokosowo-ananasowe aby chociaz tyle zrobione bylo a w czwartek reszte zarelka ktore moze jeden dzien postac...

Monik wysle ci pozniej , pod wieczor ten przepis na biszkopta :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 gru 2007, 10:39

natashka,torcik mam juz upieczony :) ale i tak chetnie przepisik przyjme:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 gru 2007, 10:43

:) przepisik jest bardzo łatwy i szybko sie go robi , tzn ten biszkopt i wychodzi mi zawsze
na 4 jaja, 100g maki, 100 g cukru i cukier waniliowy, 2 łyzki ...

Wykonanie biszkoptu:

Oddzielić żółtka od białek. Żółtka rozbełtać razem z dwoma łyżkami gorącej wody. Dodać
połowę cukru, cukier waniliowy i ubić na puszysty kogiel mogiel. W osobnym naczyniu ubić
na sztywno białka pod koniec dodając drugą połowę cukru. Na żółtka wyłożyć ubitą pianę na
to wszystko - jeszcze bez mieszania - wysypać przesianą mąkę. Teraz wszystko bardzo
delikatnie wymieszać. Wylać do tortownicy. Ja piekę ten biszkopt w temperaturze ok 170
stopni około 30 lub 35 minut.
Zeby mozna bylo przekroic go na 3 placki proponuje zrobic biszkopt z 6 jaj i odpowiednio
zwiekszyc skladniki o polowe.

[ Dodano: 2007-12-05, 09:44 ]
aaa i jeszcze czesto dodaje olejku zapachowego, w zaleznosci od reszty tortu jaki ma byc, zazwycja daje olejek pomaranczowy, lub cytrynowy bo one takie rzeskie sa i zdecydowane

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 gru 2007, 11:05

nat, na dwie lyzki... ale czego?
a masz przepisik na mase?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 gru 2007, 11:13

ojej wody 2 łyzki cieplej hehehe... :ico_haha_01: nie zauwazylam ze nie napisalam hehe

zawsze mi ten biszkopcik wychodzi...

a mase preferuje standardowa na bitej smietanie, ubijam kremowke 30 lub 36 % z cukrem waniliowym , kilkoma łyzkami soku z wycisnietej cytryny, czasmi tez daje jakis olejek zapachowy, lub skorki startejk pomaranczy troszke,.... i czesto dodaje smietan-fixa aby byla gesciejsza i sie lepiej trzymala...

mozna dodac kakao, barwnik jakis spozywczy.... :ico_haha_01:

a biszkopt nasaczam taka mieszanka:
sok z cytryny, napar z herbaty, spirytus, lub jakis inny alkohol w zaleznosci wlasnie jaki tort ma smak :ico_haha_01: , moze byc jakies amaretto, rum...

no chyab ze tort dla dziec ito nie robie z alkoholem :ico_haha_01:

nasaczam kazdy placek biszkopta, tylko ten pierwszy naj mocniej zawsze a potem klade na niego dzemik jakis, zazwyczja jakis kwaskowu, najlepiej lubie powidla sliwkowe :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ale to do wszystkiego hehe...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 gru 2007, 11:28

dzieki natalka, na urodzinki wiktorka chyba sprobuje cos takiego zrobic :-D

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

05 gru 2007, 12:44

hej dziewczynki oj widzę ze tu pieczenie pdchodzi że hoho mi się tutaj nie chce nic robić nawet posprzątać no ale syf już taki ze chyba dzisiaj się zabiorę, ale raz że tu iic nie ma nawet mebli dwa ze wszystko jest kiczowato zrobione urywa się odpafda i tp a trzy że kuchnia beznadziejna i ubiec bym tu nic nie chciałą no i oczywiście praca ciągle zmęczenie a wieczorkiem spotkanka chociaż tyle się zmieniło ze ostatnio intensywnie wychodzę wcxoraj byłam na plotach z koleżanką ... mam teraz parę dni wolnego o ile mnie nie wezwą na jutro to idę dopiero w niedziele i to na popołudnie!!! super! w piatek chciałąbym skoczyć sobie potańczyć bo ju nie pamiętam kiedy ostatnio byłam...
Kornel już prawie zdrowy kupki w normie także jest oki:)

[ Dodano: 2007-12-05, 12:02 ]
DZIEWCZYNKI NIE MOGĘ ZMIENIĆ OBRAZKA I SUWACZKA kORNELA WKLEJAM W PROFILU NOWE KODY LE POTEM JAK SPRAWDZAM TO ZNOU STARE FOTY SĄ :ico_nienie: CO MAM ZROB IĆ?

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

05 gru 2007, 13:03

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszytskich:)
u ans grypa dalej szerzy zniwo,maly cala noc na zmane,temp,wymioty,biegunka...wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 gru 2007, 15:36

Hej Laski

Lemo ja tez tak mam , mysle ze to jakis problem techniczny trzeba bedzie do admina napisac

El bidulko to teraz masz :ico_olaboga: niech Fufcio szybko zdrowieje :-)

My jeszcze w pizamkach ehhhh chyba deprecha przedswiateczno mnie lapie ide po batonik czekoladowy :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości