Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 sty 2010, 15:59

ależ duzo napisałyście przez te kilka godzin!

Nerowercia super, ze cycowanie się udaje!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My w łóżku to prawie normalnie. Piszę prawie, bo chce mi sie raz an tydzien, nie częściej :ico_noniewiem:
gin mi kazal masaż krocza robić, żeby bliznę uelastycznić.

Kasia witaj z powrotem!

Myzaplanowane mamy 3 ale aż mi się przykro robi,z e tylko tyle, oboje byśmy chcieli więcej, tylko gdzie to pomieścić? Póki jeszcze małe to pół biedy ale nastolatki to juz gorzej.

Ja ostatnio zasmakowałam w fixach knora. Mój maz najbardziej lubi kieszonki z kurczaka w sosie śmietanowo ziolowym, a ja roladki schabowe w sosie pomidorowym.
Fajne te pomysły i fixy jak nie wiem co zrobić na obiad to kupuję saszetke i parzę co tam trzeba, a w dodatku sporo z nich jest do piekarnika, że bez smażenia. Małemu nic nie jest po smarzonym, ale ja ma do zrzucenia 30kg :ico_noniewiem: no i szybko się robi, a ja nie mam czasu wymyslać obiadów, a w kółko tego samego tez nie lubię jeść

Ja warzywa jem wszystkie tylko w małych ilościach te wzdymające. Ale kapustę tylko surową.

Ja mlodemu matę wstawiłam do kojca i zcasami go tam kłade jak musze coś robic ale nei zawsze jest zachwycony. Fakt, ze w tym kojcu jest sporo zabawek, bo jak dostal na święta to mu tam powiezaliśmy i może to dla niego za dużo. Muszę trochę schować.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 sty 2010, 16:12

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:53 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 sty 2010, 16:18

A tak sobie z Kasią pogadałyśmy:)

Kilolek jak to 30 kg????

Widzę, że wszyscy smakują w fixach i pomysłach:)

Ja mam taki duży okrągły plastikowy kojec skręcany na śruby także rozłożę go jak mała będzie się przemieszczać, gdzieś kwiecień, maj.

Kasia super, że tak wszystko możesz jeść:) kochana Kingusia;)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 sty 2010, 16:21

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:53 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

18 sty 2010, 16:27

Witajcie :-) ale się rozpisałyście czytałam i czytałam ja wczoraj miałam kiepski wieczór Kubuś ma kolki albo coś w tym rodzaju wczoraj miał dopiero z 3 raz ryczał wniebogłos :ico_olaboga: y dałam mu viburcol i wkońcu usnął byłam szczęśliwa a potem mój Kacper zacząl świrować przebudził się i darł się ze złości na pół kamienicy że chce bajki na necie oglądać bo mój mąż mu już drugi raz pokazał i tak to przeżywał że chyba by całą noc siedział tak :ico_szoking: sie darł i kopał nogami z nerwów że niemogłam go utrzymać szału dostał a do tego jeszcze zmęczenie masakra usnął wkońcu o 2 potem znowu Kubusiowi przez sen sie ulało normalnie chlusło z niego dobrze ze słyszałam i spał na boku bo jeszcze by mi sie dziecko zadusiło bo on tak mocno spał że nawet niezapłakał później kupa i wsumie z 3-4 godziny z przerwami spałam.
Kubuś uczulony jest na infacol a tylko on działa całą buzie ma wysypaną byłam dzisiaj u pediatry dała fenistil krople przez kilka dni a potemi debidart zobaczymy dostałam skierowanie do alergologa a spytałam się co moge dać temu drugiemu łobuzowi żeby mi w nocy spał i lekarka poleciła nospazmine zobaczymy po homeopatyczny syrop który dawałam do wczoraj efektów nie przyniosł
U mnie z usypianiem różnie raz usypia kubuś sam a raz ryczy bo chce na ręce a żeby mi Kacpra niezbudził to go biorę i lulam .[
b]matikasia[/b], podobnie jak ty boje sie żeby sie 3 dzieciątko nieprzytrafiło ja bym może i chciała tylko wiadomo 2 lata muszą być przerwy po cesarce bo ja cały czas marzę o dziewczynce i z tego co obserwuje o mój mąż sie do tego nieprzyznaje to też by chiał mieć dziewczynke zwłaszcza że zawsze gadał o córeczce z kitulkami :-)
Ja jedzenia nie musze sie pilnować :ico_brawa_01: jem wszystko tylko jestem na diecie bo przecież lato się zbliża a jade do chorwacji to musze jakoś w tym stroju wyglądać najbardziej musze pozbyć sie rozstępów niewiecie co skuteczne?
to jest Kubuś wczoraj robione
Obrazek
a tu Kacperek jak miał 2 miesiące w tej samej czapce
Obrazek

PODOBNI? :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 sty 2010, 16:28

Kilolek jak to 30 kg????
po Kubie mi tyle zostało. Przytyłam 25 nic nie schdła, a potem jeszcze 15 jak karmiłam. Nawet nie marzę, ze mogłabym schudnąć do wagi z przed 1 ciaży ale chociaż te 30 to by się przydało. Bo to co z Michałem przytyłam to już wszystko zrzuciałam, ale teraz widzę, że znów zaczynam tyć

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

18 sty 2010, 16:30

Dosłownie chwilkę mnie tu nie było a już 2 str do nadrobienia
matikasia ja jadłam normalnie migdały a nawet orzech i małej nic nie buło
co do smażonych rzeczy to na początku spróbowałam kotlecika mielonego potem schabowego i teraz to już gotuję normalnie obiady jak i również smażone dania bo małej faktycznie nic nie jest a wczorj zjadłam aż 3 kotlety schabowe tak jakoś coś chodziło za mną aż w końcu kotlety mnie zaspokoiły i myślałam,że może małej coś będzie wieczorem ale na szczęście nic, dziś na obiadek ugotowałam zupkę ogórkową i zobaczymy mam nadzieję że Wiktoria płakac nie będzie. Myślę,że już powoli małą trzeba przyzwyczajac do takich nowych rzeczy wprowadzac nowe produkty do naszej diety.
jeśli chodzi o odchudzania to mi również zostało 10kg to stracenia a wszystko to mam w biodrach i nie mam pojęcia jak się tego pozbyc-nadal jem w mniejszych ilościach ale waga już stanęła.
kilolek może i ja też powinnam masowac bliznę,choc nie jest duża to przy podmywaniu ją czuję i te dziwne wrażenie tego kłucia-co hamuje mnie do tych spraw łóżkowych

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 sty 2010, 16:41

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:53 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 sty 2010, 16:41

Ale zescie sie rozpisaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nareszcie watek wraca do zycia :-D :-D
mikusia1 trzymam kciuki za dentyste, bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kilolek, niezla przygode mieliscie na deptaku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ludzie jednak maja nasrane w tych glowach :ico_zly: ale najwazniejsze ze nic sie nie stalo :-)

Kasia90, witaj, witaj :-D :-D :-D ja bym chyba umarla tyle bez neta, ale najwazniejsze, ze juz jestes :-D

Co do lozkowych wyczynow to my zaczelismy juz 4 tyg po porodzie, tylko wtedy troche bolalo. A teraz juz jest super :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tylko teraz niestety przerwa bo ciotka przyszla ale juz czekam az pojdzie :-D :-D :-D a biore tabletki yasmin wiec mam komfort psychiczny :-) :-)

A papierochow tez nie cierpie bleeee, moj A palil ale dzieki bogu od 3 lat nie i oby tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Moje dziecie tez ladnie zasypia, zawsze o 19 mamy kapiel, potem butla i kolo 22 spi. Wczoraj padl o 21 i dzis wstal dopiero o 6:17 wiec mamusia sie wyspala bo tatus byl w pracy.

My dzis bylismy na zakupkach, zrobilam juz maly zapsik deserkow i obaiadkow bo nie moglam sie powstrzymac :-D a teraz beda czekaly na swoja pore :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 sty 2010, 16:44

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:53 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość