Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

22 wrz 2010, 12:15

Helen, świetne zdjęcie w podpisie :-D
leona, widzę że i u Ciebie zmiany w profilu, fajna fotka w avatarze :-D
iw_rybka, witaj Kochana. Bardzo się cieszę, ze Zuzia robi takie postępy. Powodzenia w Katowicach. No i zdrówka dla synka :ico_sorki:
dorotaczekolada, oby leki szybko pomogły Lence i Mati sie nie zaraził :ico_sorki:
anusiek, koniecznie dowiedz się u lekarza o co chodzi. Pewnie to indywidualna sprawa każdej kobiety jak po porodzie @ się reguluje. Ja dostałam już w lutym i od tamtej pory mam bardzo regularne...
iotruś ciągle podchodzi do łóżka i staje. Trzeba mieć oczy dookoła głowy bo staje też przy krzesłach itp. Puszcza się jedną rączką i chce iść na przód
spodobało mu się :-D U mnie jest taki problem że Justynka się po prostu puszcza. Postoi nawet z 15 sekund a potem bach na tyłek :ico_olaboga:
DO mnie przyjechała siostra...Oczywiście pomagać ale wczoraj Ją widziałam tylko przelotem i nawet nie wiem kiedy wróciła...dziś jeszcze śpi tylko widzę rozsypany cukier w kuchni :ico_olaboga: coś mi się wydaje że zbytnio na pomoc liczyć nie mogę.
no to rzeczywiście masz "pomoc" :ico_noniewiem:
moja uwielbia rosół, a dzisiaj ma sos na cielecinie, o krupnik jeszcze lubi, kapusniak tez jadla ze swiezej kapusty i nic jej nie bylo, barszcze czerwony, różne mieszanki warzyw kombinowac, ja dawalam jej fasolke w zupie to nie jadla a gotowana jak do reki dalam to wcinala
u nas mała chyba wszystko wcina ;-)

Dzięki dziewczyny, dziś guz trochę lepiej wygląda, ale bynajmniej nie "ostudziło" to zapału Justynki.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 wrz 2010, 12:48

witajcie :) ja dopiero teraz sie melduje, bo przed poludniem poszlysmy na spacerek, a pozniej do ogrodka na hustawke, chociaz Kiarze bardziej spodobalo sie kopenie jablek, ktore spadly z jablonki :ico_haha_01:

dziekuje za uznanie dla foteczki w podpisie :ico_oczko: mi tez sie spodobala :ico_haha_01:
Zuśka robi postepy,jest super.
no to super wiesci :ico_brawa_01:

Anetka widze, ze mamy nowego wampirka na watku :-D

Anusiek widocznie ten test mial jeszcze wyjsc negatywny :ico_oczko: z tego co pamietam, chcieliscie rozpoczac starania na wiosne...

Dorota daj znac, co powiedzial lekarz...
dziś guz trochę lepiej wygląda, ale bynajmniej nie "ostudziło" to zapału Justynki.
jeszcze niejednego guza sobie nasze pociechy nabija :ico_olaboga: :ico_oczko: siostrzenica meza ciagle poturbowana chodzi :ico_haha_01:

Leona, a Wy juz pewnie dawno po obiedzie :ico_oczko: to teraz moze na spacerku :ico_noniewiem:

Moj maz od jutra ma tydzien urlopu - jego szef stwierdzil, ze malo maja teraz pracy i byloby mu na reke, gdyby maz wzial kilka dni urlopu, bo zostalo mu go jeszcze troche (reszte wybierze w okolicach Bozego Narodzenia). Bedzie mi gral przez tydzien na nerwach :ico_oczko: :ico_haha_01: na wyjazd kaski nie ma, moze wybierzemy sie do zoo czy cos w tym stylu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-09-22, 13:21 ]
Anusiek wlasnie zauwazylam, ze wrzucilas linka do bloga Liski :-) ja juz jakis czas temu czytalam artykul (chyba w Claudii) na jej temat i tez zaczelam tam zagladac z mocnym postanowieniem pieczenia wlasnego chlebka, sciagnelam kilka przepisow, ale do tej pory nie zabralam sie za zrobienie zakwasu :ico_wstydzioch: a Ty probowalas? wychodzi?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 wrz 2010, 15:03

a Wy juz pewnie dawno po obiedzie :ico_oczko: to teraz moze na spacerku :ico_noniewiem:
akurat na spacerku bylismy :ico_oczko: a pozniej obiadek :-)

musielismy jeszcze raz wyjsc, bo mialam paczki do odebrania na poczcie :ico_oczko:

piekna dzisiaj pogoda u nas :ico_brawa_01: tak by moglo byc do zimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 wrz 2010, 15:29

piekna dzisiaj pogoda u nas
u nas tez. Kolezanka dzwonila z pytaniem, czy nie wybierzemy sie z nia i jej synkiem do zoo przy tym sloneczku, ale ja sprawdzilam stan konta i sie wystraszylam :ico_szoking: a wydawalo mi sie, ze nie wydalam tak duzo w tym miesiacu, a tu masz :ico_zly: z takich drobnych sum tak to naroslo, jestem wsciekla na siebie i smutna, bo z checia spedzilabym dzien w zoo, ale wejsciowka i przejazd to ponad 20 euro, a ja teraz przeciez nie zarabiam i szybko to "rodzinne" sie konczy, ehhh, zawsze tylko te pieniadze :ico_placzek: a jakbym chciala sobie cos dorobic, to mi od rodzinnego odciagna i wyjdzie na to samo, kolezanka niedawno dostala zawiadomienie z urzedu skarbowego o koniecznosci doplaty sporej sumki, bo w czasie pobierania tego rodzicielskiego pracowala kilka godzin tygodniowo za smieszne pieniazki :ico_puknij:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 wrz 2010, 15:46

Helen, a ile dostajesz tego rodzinnego??
szkoda ze wyjscie do zoo nie wypali :ico_noniewiem:

ja stan konta wole znac na bierzaco zeby nie bylo przykrych niespodzianek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 wrz 2010, 16:58

ja stan konta wole znac na bierzaco zeby nie bylo przykrych niespodzianek
najgorsze jest to placenie karta i przelewy, bo traci sie rachube, ja byla pewna, ze sporo wiecej mi zostalo... w przyszlym miesiacu chyba pobiore jakas sume, ktora bede miec do dyspozycji gotowka, to wydatki beda bardziej przejrzyste...
a ile dostajesz tego rodzinnego??
150 rodzicielskiego i 180 na Kiare... kupilam w tym miesiacu kilka ciuszkow dla Kiary (spodenki, ze 3 cieple sweterki, rajstopki, getry i skarpetki), 3 ksiazeczki, spiworek do wozka, sloiczki, kaszki, pieluchy, troche spozywki normalnej... no i kasy nie ma... zostalo mi na 2 paczki pieluch i pare sloiczkow :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 wrz 2010, 17:30

z tego co pamietam, chcieliscie rozpoczac starania na wiosne...
tak w przyszłym roku bierzemy się do roboty :-)
Ty probowalas? wychodzi
nie próbowałam ale dziewczyny z innego forum piekły i wyszło. Marzę o tym żeby upiec :ico_noniewiem: ale teraz kiedy Piotrka nie mogę z oka spuścić to tylko zrobię babeczki z pudełka
na wyjazd kaski nie ma, moze wybierzemy sie do zoo czy cos w tym stylu
:ico_noniewiem:
mój też ma jeszczee urlop i nigdzie nie jedziemy (finanse) tak samo będziemy w domu albo ewentualnie odwiedzimy rodzinkę...może się niepozabijamy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
najgorsze jest to placenie karta i przelewy
to fakt. Mnie skończył się właśnie macierzyński (w czerwcu) i teraz w sierpniu kasa za 2 miesiące urlopu zaległego no i zostałam z niczym. Zero dochodów, zero pomocy tylko męża wypłata. Żeby dostać zasiłek trzeba mieć śmieszne pieniądze...nie kwalifikujemy się.
Maluch wstał włąśnie.
udanego wieczorka :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 wrz 2010, 19:33

no ja dostaje zasilek..cale 68zl/mc/na dziecko :ico_puknij: i masa papierkow do skladania :ico_olaboga:
Marzę o tym żeby upiec
ja sie chyba skusze i jakies buleczki upieke,moze moj synek by zjadl bo ciezko w niego wcisnac pieczywo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 wrz 2010, 20:30

68zl/mc/na dziecko :ico_puknij: i masa papierkow do skladania
szkoda slow :ico_sorki: a w TV jakies kampanie promujace rodzenie dzieci panstwo oplaca...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 wrz 2010, 20:36

Helen, a wiesz co ostatnio wymyslili? podatek dla bezdzietnych :ico_puknij: i ponoc nawet becikowe chca zabrac :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość