Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2008, 16:28

Ale mi tu słodzicie :ico_oczko:
Ja serio mam ręce do gotowania za leniwe, zresztą jak więszośc czasu jestem sama z Wiki to nie chce mi sie gotować

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 kwie 2008, 16:31

Wiecie co nawet już go ubrałam chyba troche zaduze bo 3 a one od 12kg do 25kg a 2 były od 8 do 18kg no ale zobaczymy :-D Asiu to ty utalentowana jesteś z tym gotowaniem, wiesz bo jak ja coś wymyśle to niezawsze jest to zjadliwe :-D Ale ja nprzykład robie dużo zapiekanek, to z mielonym to z kurczakiem. Z sałatkami też kombinuje teraz brat mi przyniusł taki super olej 100% czysty olej rzepakowy rapso no i te sałatki maja inny smak

[ Dodano: 2008-04-03, 16:36 ]
Wiecie co w tamtym tygodniu patrze do cukiernicy a tam takie robaczki wyglądały jak cukier tylko były brazowe i się ruszały , od razu go wysypałam umyłam cukirnice i nasypałam znowu i co i tyeraz patrze a tu to samo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-03, 16:37 ]
ide bo mała marudna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 kwie 2008, 19:36

Dzięki kochane za wyjaśnienie z tą fenylo bo już si wystraszyłam, ze mi wyników nie przysłali :-)

Maziu- może z tym cukrem coś nie tak jakies robaki w nim są , wiesz nieraz w sklepie już mogą się zalęgnąć, mi sie kiedyś w kaszy zaległy długo jej nie używałam a potem otwieram pojemnik a tam łażą takie małe blee myślałam, że zwymiotuję, sprawdź ten cukier w torebce

Edulitko- z tym nocnikiem musze tak zrobić zabarć małego i przymierzyć, bo ten co mam jakoś małemu nie pasuje, dzięki

Asiu- pychotki same robisz muszę spisać te pyszności to też zrobię bo szybko i smacznie

Ciekawe co u Kasiulki, martwię sie o nią i fasolkę

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 kwie 2008, 20:31

mazia, a ja tak poczytałam o Asi przepisach że zrobiłam na kolacje zapiekanke :-D ale się najadłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 kwie 2008, 20:56

hej.

wreszcie się dobiłam do was :-D cały dzień Joachim mi nie dawał usiąść przy komputerze.
No tak, u nas jak zwykle życiowo...jedni o jedzeniu a inni o robakach.. :-D :-D

No to mamy nowy wątek:A la przepisy Asipandy.Asiu jak coś jeszcze wymyslisz to dawaj.Smakowitki same robisz.

Smutno,że Kasiulka i fasolinka musza tyle przechodzić.Z Konrado chyba też nieciekawie było..coś tam pamiętam :ico_noniewiem: Zdrówka i powrotu Kasiulce i malutkiej kropeczce życzymy :-)

Nam z tą fenyloketonurią mówili,że pobrano wynik z piętki w 2 dobie życia Joachimka i wysyłają do Warszawy do laboratorium i jeżeli coś będzie nie tak, to telefonicznie powiadomią nas w ciagu 3 tygodni.Nie powiadomili,a ja nawet jakoś i specjalnie o tym nie pamiętałam, dopiero po czasie przypomniało się.

Nasza dziurka w nocniczku pasuje do Joachimkowej pupci :-D

co tam jeszcze...

byliśmy na spacerku,ale dziś wózkiem bo nie bardzo marzy mi się potem nieść wrzeszczącego Joachimka pół osiedla :ico_noniewiem:

i chyba tyle...

spokojnej nocki.

do jutra :ico_papa: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 kwie 2008, 07:32

Ha ha pierwsza :ico_brawa_01:
Nie chce mi się już spać, dzieci śpią czyt. Wiki i mąż :ico_oczko:
A ja już z kawusią buszuje po mieszkanku :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 kwie 2008, 07:35

no to ja druga :-) też z kawusią..My nie śpimy od 5:50 :ico_oczko:

Słyszałyście,że w tym roku ma być największy wysyp kleszczy.

Jachimkowe nowości w mówieniu:"dyda"- dzidzia,"dat"-dać "babcia"- i coś w rodzaju "dziga-dziga" tylko tego nie rozumiem już :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

04 kwie 2008, 07:57

Trzecia :-D Też z kawusią ale już w pracy :ico_spanko:

Słyszałam Anetko o tych kleszczach i dlatego zaszczepiłam Maksia. LEpiej dmuchać na zimne, tym bardziej że mamy działkę w lesie .

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 kwie 2008, 08:03

Cześć nie straszcie z tymi klesczami ale wogóle dziadostwa będzie w tym roku bo zamiast zimy była paskudna długa i pochmurna jesień więc nie powymrażało zarazy :ico_zly:
Niki mówi ostatnio tam, to, ten i jeszcze nauczyła się że jak ptaszek leci to podnosi rączki do góry wysoko i mówi frr... :-D czasami powie daj :-)
Wczoraj mojej córeczce spodobało się oglądanie meczu piłki nożnej wołała za piłką pum bo tak woła na piłke i kopała nogą w powietrzu naśladując zawodników :ico_haha_01: rośnie mojemu mężowi wspólnik do oglądania meczów piłki nożnej :-D .

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 kwie 2008, 08:05

Witam my też już na nogach od 7. Dziś będziemy mieli płaczliwy dzień bo Matyldzi ukochana krówka się pierze. I mała siedzi przy pralce i woła memememe :ico_placzek: No cóz ale musimy to jakos przetrzymać, gorzej bedzie ze spaniem :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości