Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 lis 2011, 23:12

po kąpieli aż lżej się czuję
ja odkąd mały się urodził rzadko w wannie poleguję, a wcześniej to przynajmniej raz w tygodniu na godzinkę :ico_oczko:
jaki bierzesz?
nie mam pojęcia :-D chciałabym z klapką, ale teraz raczej nie robią, więc pewnie wezmę coś co się dobrze sprzedaje, opchnę na allegro i kupię sobie coś z klapką :ico_oczko:
szybko się chłopak uczy bo jak nie wychodzi mu to odpuszcza
dokładnie :ico_haha_01:
to się nie rwij
już wyprasowane, nie miałabym w co jutro młodego ubrać
a do lekarki po co macie iść bo zapomniałam
do gastroenterologa, na ostatnim szczepieniu dostaliśmy skierowanie w związku z tym silnym ulewaniem.

dobra, idę spać :ico_spanko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2011, 10:11

Hej,
u nas pierwsza pobudka po 4 rano-aria operowa w niańce, dostał mleko i zasnął. Wstaliśmy po 7.
już wyprasowane
To jak sie tak rozpędziłąś to zapraszam do mnie :ico_oczko:
Krzysiu jakiś czas temu szarpał się ze mną, bo to on musiał trzymać butelkę-smoczkiem trafiał do oka, ale szybko mu przeszło i póki co, to ja rządzę :ico_haha_01:
nie dajesz za wygraną :-D szybko się chłopak uczy bo jak nie wychodzi mu to odpuszcza :ico_haha_01:
To odwrotnie niż u nas. Mateusz tak długo próbuje aż mu wyjdzie.
jaki ładny avatarek
zgadzam się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lis 2011, 10:21

Dzieńdobry!
Dziś kolejny ponury dzień :ico_sorki: nie mogłam się pozbierać z wyra dzisiaj, jak się młody obudził położyłam go koło siebie w łóżku otoczyłam zabawkami a ja spałam dalej :ico_oczko: jemu też się kimło w końcu i wstaliśmy o 8.30 :ico_oczko:

markotka, może się uda do lekarki dostać! Oby! Ja mam do Ciebie pytanie związane z Twoją pracą...nie wiem czy się orientujesz, ale powiedz mi czy można sprawdzić i jak, czy dana nieruchomość jest obciążona hipoteką?
Też mam całą górę prasowania, w sumie na bieżąco prasuje ubranka Maksia, reszta leży i kwitnie :-)

emilia, zdrówka dla Tosieńki :ico_sorki: biedna! Szkoda , że nie udało się dostać do lekarza, ale oby to było zwykłe przeziębienie :ico_sorki:
Maksio ma jeszcze chrypkę, ale lżejszą... z kwików nie rezygnuje! Mówię wszystkim, żeby niereagowali na to to odpuści :ico_sorki:

Aniu, ja tu w mieszkaniu mam tylko prysznic, ale już niedługo i ja będę mogła zażyć takiej cudownej kąpieli :-)

Nowa, ja też rybkę chce dać w tym tygodniu, powiedz mi jaka dla takiego dzieciaczka najlepsza?? Choć pewnie na pierwszy raz podam słoiczek :ico_sorki:

Mariola, ale tłuścioszek z tego Igorka :ico_brawa_01: mój ma o połowę chudsze łapki hihi

Pójdziemy zaraz po zakupy, ale spacerka dłuższego dzisiaj nie będzie, mgła taka, nie chce żeby Maksiol coś jeszcze podłapał

[ Dodano: 15-11-2011, 09:23 ]
aniawlkp86 napisał/a:
markotka napisał/a:
jaki ładny avatarek

zgadzam się :ico_brawa_01:
Ja też się podpisuje pod tym :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2011, 10:25

Nowa, ja też rybkę chce dać w tym tygodniu, powiedz mi jaka dla takiego dzieciaczka najlepsza?? Choć pewnie na pierwszy raz podam słoiczek :ico_sorki:
Mateuszowi posamkował łosoś z bobovity.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2011, 11:30

witam

mała obudziła się o 2,dałam smoka i się położyłam,słyszę kupka idzie,ale ona zasnęła,a mi się wstawać nie chciało :ico_wstydzioch: obudziła mnie o 4.30 to ją przebrałam,zjadła,pogadała do 5,30 i zasnęła do 8,20 :-D
chciałabym z klapką, ale teraz raczej nie robią, więc pewnie wezmę coś co się dobrze sprzedaje, opchnę na allegro i kupię sobie coś z klapką :ico_oczko:
dobry pomysł :-D
do gastroenterologa, na ostatnim szczepieniu dostaliśmy skierowanie w związku z tym silnym ulewaniem.
już rozumiem :ico_sorki:
aria operowa w niańce,
muzykalny chłopak :ico_haha_01:
ale już niedługo i ja będę mogła zażyć takiej cudownej kąpieli
nie ma to jak wanna :-D

ja rybki jeszcze nie podam,poczekam na razie jak mała zareaguje na żółtko :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 lis 2011, 12:03

słyszę kupka idzie,ale ona zasnęła,a mi się wstawać nie chciało :ico_wstydzioch: obudziła mnie o 4.30 to ją przebrałam
U nas to nie realne. Jak ma być kupa to mały się budzi, drze się by go wyjąć z łożeczka i dopiero wtedy robi. W nocy nie robi tylko w dzień.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2011, 12:08

Murchinson, u nas tak jest czasami w nocy że zrobi kupkę zaraz po karmieniu więc wtedy ja przebiorę ale że dzisiaj zasnęła to co ją budzić będę :ico_oczko:

[ Dodano: 15-11-2011, 11:13 ]
Patrycja mi odpisała,że lekarka wczoraj pochwaliła Filipka że szybko sobie poradził z najgorszym a dzisiaj cały czas śpi i jest przygaszony i ma nadzieję,że mu się nie pogarsza. Oczywiście pozdrawia :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2011, 12:48

czesc ja na chwilke, sorki nie doczytam
bylismy wczoraj osluchac mala, ok jest,
wieczorem dalam troszke tego dipherganu, ale potem przeczytalam ulotke i mialam wyrzuty sumienia, nie moglam usnac
nocka lepsza od poprzedniej
kaszel mniejszy

mozecie mi polecic jakas dobra szczoteczke elektryczna do zebow

milego dnia

postaram sie zagladac czesciej

[ Dodano: 15-11-2011, 11:49 ]
biedny Filipek oby mu szybko przeszlo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

15 lis 2011, 13:05

Witam się w ten ponury dzień... za oknem ciemno ruszać się nie chce a mały zafundował taką noc że padam na pyszczek... poszedł spać o 23 budził się i wiercił co chwilę aż o 4 wstał na dobre, udało mi sie go uśpić koło 5 jeszcze na godzinkę i od 6 już jest na nogach :ico_noniewiem: niewiem co to miało być... chyba ząbulce


Ania Ja Igorkowi zmieniam pieluszkę na śpiocha :-D

Patrycja zdrówka dla Maluszka... oby to tylko reakcja po najgorszym była... może śpi bo organizm się regeneruje :ico_sorki:

Koroneczka no ja mówiłam że jest go kawałek :-D 23 mamy szczepienie to się dowiem ile waży :-D sama się boję co na wadze wyjdzie

Murchinson nawet nie wiedziałam że jest sama rybka w słoiczku... nie dopadłam jeszcze nigdzie

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 lis 2011, 14:26

ale potem przeczytalam ulotke i mialam wyrzuty sumienia
dlaczego? :ico_sorki:
Ania Ja Igorkowi zmieniam pieluszkę na śpiocha
u mnie się nie da bo się rozbudza :ico_oczko:

Mariola_Larose, współczuję ci takiej nocki :ico_olaboga: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość