Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 12:57

NOWA, bo moja dzidzia jest długa ale bardzo smukła, brzuszek ma chudziutki- tydzien "mniejszy" niż głowa i nogi. Może być chudzielec jak mój M. ale lekarz mówi ze na razie to jeszcze w ogóle nie ma co sie zastanawiac bo zaraz może sie brzuch zaokraglić a reszta wolniej rosnąć i sie wyrówna :ico_oczko:
wiecie co, chyba zacznę do tego gina chodzić prywatnie i z nim pogadam na temat porodu, bo on pracuje w krakowie w super szpitalu no i koło 30 tc zapisze sie na wizyte do niego i pogadam o kosztach itp. rodzenia tam, o ile bym zdązyła dojechac jak sie poród zacznie :ico_oczko: na pewno posżłoby na to troche kasy, bo wizyty plus asysta przy porodzie, ale nie chce rodzic w tej naszej mordowni :ico_placzek: jak mnie zapytal gdzie mysle rodzic a ja powiedziałam ze tu a w lokalnym to zamilkł znacząco, słowem nie skomentował. On tu kiedyś pracował ale nie zniósł tego szpitala :ico_olaboga:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

06 mar 2008, 12:58

NOWA, rzeczywiście bardzo podobne :-) . Kolory na zdjęciach trochę różnią się od rzeczywistych. Ja chciałabym czerwone albo niebiesko - zielone (tylko w sklepie tego koloru nie mogę spotkać :ico_zly: ).

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 12:58

Ja też gdzieś czytałam, że to jakie maleństwo jest w brzuszku, przekłada się na to jakie będzie po urodzeniu. Moje jest póki co raczej grzeczne :ico_noniewiem:

Lulu_ a jeszcze o ten kojec zapytam, czy te bajery typu wibracje i melodyjki to potrzebne i uzywane, czy to tylko, tak, zeby było :ico_noniewiem:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

06 mar 2008, 13:00

Marta26, popieram!! Ja też zamierzam znaleźć prywatnego sensownego gina pracującego w dobrym szpitalu. Bardzo zawiodłam się na państwowych usługach.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 13:01

NOWA, a ja teraz będe obmyslac i liczyć ile mam kasy na lekarza i poród w krakowie. Tam jest ślicznie ,wejszłam na strone tego i szpitala i ja chce tam rodzić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 13:03

Marta myslę, że warto nad tym pomyślec. Komfort podczas porodu tzn. opieka, warunki itp. są bardzo ważne, a jesli piszesz, że u Ciebie to mordownia, to bym się nie zastanawiała. A daleko masz do Krakowa?

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

06 mar 2008, 13:03

NOWA, raczej dodatkowy bajer.

[ Dodano: 2008-03-06, 12:07 ]
Marta26, już teraz szukam dobrego gina, ale poczekam jeszcze ok 4 tygodni do wizyty. Nie zgłaszałam, że zmieniłam lekarza (bo już raz to zrobiłam). Mam kartę ciąży i wszystkie wyniki u siebie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 mar 2008, 13:03

lulu_, i też myslisz zmienić w trakcie, czyli gdzieś teraz? Ja juz zdecydowałam, pójde tylko na badaniea za tydzienm, to obciążenie glukoza itp, potem do lekarki o wyniki a ok 3-4 tyg. potem juz nie do niej tylko do tego prywatnego. Tylko czy ja mam zglaszac u tej w przychodni że juz do niej nie przyjde?

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

06 mar 2008, 13:14

Witajcie :ico_ciezarowka:
ja dziś tylko na chwileczkę przywitać się z Wami, bo mam troszkę roboty dziś :) Robię bigosik, sprzątam, bo już za 2 dni urodzinki Majki i troszkę Gości. Jutro bedę chyba caly dzień w kuchni siedziała :)
Po wczorajszej wizycie z Majką z bioderkami jest już prawie ok. już się wszystko wyrównuje :) I następna wizyta dopiero 16 lipca i jak zdąży się urodzić nasz Synek to od razu jego zapisała lekarka na wizytę :)
NOWA, Maja nie miała problemów żeby zacząć chodzić, zaczęła chodzić dopiero jak miała około 15 miesięcy, ale to i tak za wcześnie, bo lekarka nam wczoraj powiedziała, że Maja dopiuero teraz powinna zacząć chodzić, ale nie za dużo :ico_szoking: a po dworze tylko w wózku, żeby nie obciążać bioderek ;/ tylko jak tu zrobić żeby ona za dużo nie chodziła, jak ona w miejscu nie potrafi usiedzieć...
lulu_, mnie już od kilku dni boli dół brzucha... i do tego plecy bolą i zgaga męczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a dziś to już wogóle brzuch mnie nawala, że... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale to moja wina, bo poszłam do sklepów i narobiłam tyle zakupów, że myslałam, że do domu nie doniosę :)
Dobra idę bigosik robić...
papa
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 mar 2008, 13:14

Dziewczyny ja zmykam, troszke poprasowac, a potem idę z psiakiem na bardzo dłuuugi spacer.
Do zobaczenia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość