Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 paź 2008, 20:26

byłam u dentysty i okazało sie że mam "ciążowe zapalenie dziąseł" :-D naprawde jest taka choroba w III trymestrze i minie jak urodzę póki co żeby mniej bolalo dostałam specjalna płukanke i maść z antybiontykiem do tego miękka szczoteczka i specjalna pasta do zębów mam nadzieję ze tio pomoże

wy tu o pizzy a ja taka głodna :ico_olaboga: lecę robic zapiekanki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 21:28

Mi tez dziasła krwawia od poczatku ciazy,przyzwyczaiłam sie:),jak jem jabłko to widac na nim krew :ico_haha_02:

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

29 paź 2008, 21:40

To chyba normalne bo ja mam to samo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 paź 2008, 22:14

Ja na szczęście nie mam problemów z dziąsłami ale na pewno po porodzie czeka mnie kompleksowa wizyta u dentysty. Jeszcze do niedawna jak umyłam wieczorem zęby nic już nie zjadłam ( przynajmniej miąłam pretekst) a teraz mam takiego lenia że szkoda gadać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No tak obiadek smakowity zjadłam a teraz popijam sobie tosine bazylio i wcinam jabłecznik :ico_brawa_01:
Miałam dziś odpocząć ale przez tego mojego nerwowego męża jeszcze gorzej się namęczyłam. Mały dziś marudził bo nie był na dworze przez ten deszcz a on chodził i wpadał ze skrajności w skrajność. To się uśmiechał to chodził skwaszony :ico_olaboga: ja to już się bałam odezwać ale go pocieszyłam ze ja mam tak codziennie
A te zabawki wszędzie porozwalane :ico_olaboga: ciekawe przecież to normalne, ja zbieram 30 razy dziennie i żyję :ico_oczko: szkoda gadać

Co do szykowania rzeczy dla Juniora to ja musze najpierw z komody przenieść rzeczy Tymka i poukładać w komodach. Wstyd się przyznać ale kupiliśmy nowe przed porodem w zeszłym roku a one do dnia dzisiejszego nie są zagospodarowane :ico_wstydzioch: Babcia penie przyjedzie na roczek to przywiezie mi to co kupiła i wezmę się też za pranie, nie będę gorsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 22:36

Ja co musze jeszcze najwazniejszego kupic to wozek,tylko to mysle ze tak na poczatku grudnia bo tesciowka ma zasponsorowac :-D ,ogolnie to jeszcze karuzele do łózeczka i lampke nocna musze kupic.W grudniu jeszcze polozna trzeba załatwic no i urzedowe sprawy.Zaczęłam juz tak powoli o tym myslec bo boje sie ze wczesniej urodze i wszystkiego nie zdaze pozałatwiac:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

29 paź 2008, 23:00

Widzę, że wszystkim się cięty na wesoło ozorek włączył :-D :ico_brawa_01: I byle tak do końca, kochane :-D :-D :-D
Dopiero usiadłam... Naczekałam się dzisiaj na kompa jak mało kiedy... Najpierw młody, potem córcia, potem znowu młody...
Ech... Ciężkie jest życie uzależnionej od klikania :-D
Kasiu, świetnie, że poszłaś z tym do dentysty... Miejmy nadzieję, że leki pomogą... :ico_haha_01:
Evik, a to Twoje duże szczęście co takie zirytowane...? W czachę mu! :-D :wpale:
Głodna któraś...? Zapraszam na drugą kolacyjkę... Kotleciki w porach podgrzewam właśnie :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 23:01

najpierw Evik mnie uwiodła drożdżówkami z serem, a teraz Osita pizzą.
dobra, dobra, zrobilam pizze z pisemnym uprzedzeniem, a do tego drozdzowki z serem :ico_wstydzioch: zjadlam jedna, bo jakies nieapetyczne dla mnie (jak zwykle) :ico_wstydzioch: i zgaga mnie teraz piecze. oczywiscie, nie wyszly :ico_noniewiem: to jest, ciasto dobre, ale ... to nie to, ser nie taki, smak nie taki... J. wcial juz z 5 :ico_haha_01: :ico_oczko:

poprasowalam troche i .... ze na jutro pizza zostala a i przy okazji nie ma zadnego (juppi!!!) lekarza, to jutro chyba popiore juniorka ciuszki. przynajmniej czesc :ico_oczko: i nie mam zamiaru nic wiecej robic!!! kurcze, rano zostawilam dziecko najedzone, ubrane, uczesane, plecak zapakowany, nawet w butach i jedyne co trzeba bylo zrobic to nalozyc sweterek. mieli pol godz do wyjscia... i moj pan NIE ZDAZYL wyniesc kubka po kawie do zlewu nawet :ico_zly: :ico_nienie: nie wspominajac o takich drobnostkach jak poscielenie lozka chocby... tak wiec ja jutro OLEWACZA wrzucam :-D

skoro wspominacie o zebach... w piatek do dentysty :ico_chory: wychodzi na to, ze jeden jedyny dzien bez fartucha to jutro :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 paź 2008, 23:04

Karola przestan kusic tym jedzeniem:).Jestem po kolacji ale w sumie jeszcze cos bym wsunęła :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 paź 2008, 23:10

estem po kolacji ale w sumie jeszcze cos bym wsunęła :-D
ja tez... rennie :570:

[ Dodano: 2008-10-29, 22:10 ]
sie na to cos czaje...
http://www.allegro.pl/item466013481_kol ... racyk.html

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 paź 2008, 23:14

dobra, dobra, zrobilam pizze z pisemnym uprzedzeniem
Osita, ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Samo pisanie o pizzy bym przebolała, ale te zdjęcia :ico_nienie:
i moj pan NIE ZDAZYL wyniesc kubka po kawie do zlewu nawet
Skąd ja to znam :ico_zly: moj mąż to mistrz w guzdraniu się, bywa że ja przed wyjściem gdzieś, stoję już w kurtce przy drzwiach a on jeszcze w slipkach zastanawia się co na siebie włozyć :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-29, 22:16 ]
Osita, super kołyka, ale ja nie mam miejsca na takie cudeńka :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość