Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 wrz 2010, 14:06

ciekawe czy się uda wypad...
trzymam kciuki :-)
a dlaczego ona tak placze?
bo nie znosi przebywania w foteliku, probuje wstawac... Corka szwagra podobnie reagowala dopoki nie wymienili fotelika na nastepny, juz siedzacy model.
U nas cala noc padal deszcz i nadal nie przestaje wiec z wypadu do parku nici. Postanowilismy z mezem, ze zostaniemy w domu, a do szwagierki pojedziemy po zakupie nowego fotelika, oby to cos dalo :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-26, 18:22 ]
maz dzwonil do szwagierki - wypad do parku zostal przelozony z powodu pogody na przyszly weekend :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 wrz 2010, 21:58

nasz wypad też się nie udał bo padał deszcz a potem mężowi się nie chciało i zaczął reperować pralkę bo jak na złość się zepsuła...i ja nie wiem zasypie nas teraz stos brudnych ubrań :ico_noniewiem:

jutro przyjeżdżają rodzice. Fajnie zawsze dzień jakoś inaczej będzie wyglądał.
Koleżanka zapraszała mnie na kawę...ale w Wawie to ciężko się spotkać - korki...:(

no i mąż nie zostanie sam z malcem bo się boi że ten zacznie płakać a podobno tylko ja go umiem uspokajać. U nas wycia ciąg dalszy :ico_placzek:
nawet zwymiotował wieczorem :ico_placzek: ja już nie wiem co z tym moim Piotrusiem się dzieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

26 wrz 2010, 23:08

Dziewczyny, szkoda że pogoda pokrzyżowała Wasze plany weekendowe. Mam nadzieje, że następnym razem będzie lepiej :ico_sorki:

Helen, bardzo rzadko się zdarza, zeby dziecko nie lubiło jeździć samochodem :ico_szoking: U nas nawet w tym pierwszym foteliku Justynka była cała happy i prawie zawsze od razu zasypiała. Teraz z tym "dorosłym" fotelikiem to w ogóle rewelka. Zawiesiłam jej na szybie taką maskotkę - żyrafę z wiszącymi grzechotkami i gryzakami i zawsze kiedy nie śpi to gryzie, ciągnie i się bawi. Tylko czasem przy długim postoju mała sie trochę denerwuje...
no i mąż nie zostanie sam z malcem bo się boi że ten zacznie płakać a podobno tylko ja go umiem uspokajać.
ehh to tylko taka wymówka. Ale niestety same jesteśmy sobie winne. Ja też na każdy płacz Niuni lecę i wyrywam ja z rąk taty - bo ja szybciej i lepiej ją uspokoję. Niestety sama sobie szkodzę, bo potem ona płacze, bo to nie mama ją uspokaja. Takie błędne koło. W końcu mąż mi powiedział, że mu się to nie podoba, bo żadna krzywda się dziecku nie dzieje, a on też musi umieć sobie radzić w takiej sytuacji. No i teraz jak jesteśmy oboje w domu i Justynka zaczyna płakać, to mąż ją uspokaja. Jest ciężko, bo gdy tylko ona mnie zobaczy to wyciąga błagalnie rączki i głośniej płacze. Dlatego ja wolę wtedy wyjść do drugiego pokoju. Naprawdę już po kilku razach było widać efekty :-)

Justynka dopiero zasnęła. Musiała mi pokazać na co ją stać, bo zostałyśmy na noc same :ico_noniewiem: Tak więc i ja zmykam spać. Dobranoc

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

27 wrz 2010, 09:19

wypad do parku zostal przelozony z powodu pogody na przyszly weekend :-)
no to trzymam kciuki za lepsza pogode w przyszly weekend :ico_sorki: :ico_oczko:
jutro przyjeżdżają rodzice.
milej wizyty :ico_oczko:
nawet zwymiotował wieczorem :ico_placzek: ja już nie wiem co z tym moim Piotrusiem się dzieje :ico_noniewiem:
_________________
moze to nerwy jakies? :ico_noniewiem: spytajcie moze lekarza :ico_sorki:
Justynka dopiero zasnęła.
o rety :ico_olaboga: ja o tej godzinie to sie na drugi bok juz przekrecam :ico_oczko:
u nas pogoda okropna-leje :ico_chory: a ja mam zamiar piec z synkiem ciasteczka czekoladowe :ico_oczko:
ten blog ktory ktoras z was wkleila jest super :ico_brawa_01: udalo mi sie z niego upiec bulki a ja jestem antytalencie do pieczenia :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

27 wrz 2010, 10:17

dorotaczekolada napisał/a:
a dlaczego ona tak placze?
bo nie znosi przebywania w foteliku, probuje wstawac
moja tez placze i sie wierci, nie moze usiedziec :ico_zly:
nawet zwymiotował wieczorem :ico_placzek: ja już nie wiem co z tym moim Piotrusiem się dzieje :ico_noniewiem:
moja ma tak samo, wyjatkowo wczoraj dala troche nam odpoczac ale od rana znowu sie zaczelo, juz mam jej dosc niekiedy :ico_placzek: i tylko do mnie sie pcha na rece, dzisiaj siedzi z tesciowa bo maz juz w pracy, mi zasnela ciekawe jak wstanie bo jednak miesiac juz z nia nie byla :ico_olaboga:
Cytat:
nawet zwymiotował wieczorem :ico_placzek: ja już nie wiem co z tym moim Piotrusiem się dzieje :ico_noniewiem:
_________________
moze to nerwy jakies? :ico_noniewiem: spytajcie moze lekarza :ico_sorki:
ja pytalam sie odnosnie mojej i jes placzu w nocy to mi lekarka pow ze takie dziecko nie ma do konca rozwinietego ukladu nerwowego i tak odreagowuje stresy i trzeba to przeczekac :ico_zly:

a tu zdjecia mojego potworka
jak łubuzuje
Obrazek

i w kąpieli
Obrazek

Obrazek

a zapomnialam dopisac ze z mala jestesmy przeziebione i tylko chrychamy, dobrze ze ona nie ma kataru tak jak ja :ico_sorki: moze tez dlatego tak marudzi

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

27 wrz 2010, 10:52

ja mam zamiar piec z synkiem ciasteczka czekoladowe :ico_oczko:
to udanego wypieku :-D
ja pytalam sie odnosnie mojej i jes placzu w nocy to mi lekarka pow ze takie dziecko nie ma do konca rozwinietego ukladu nerwowego i tak odreagowuje stresy i trzeba to przeczekac :ico_zly:
po jakichś większych spotkaniach rodzinnych też u nas takie okresy płaczu się zdarzają. Trwa to max 2-3 dni i jest ok...
dzisiaj siedzi z tesciowa bo maz juz w pracy, mi zasnela ciekawe jak wstanie bo jednak miesiac juz z nia nie byla :ico_olaboga:
oby mała była grzeczna u babci
a zapomnialam dopisac ze z mala jestesmy przeziebione i tylko chrychamy, dobrze ze ona nie ma kataru tak jak ja :ico_sorki: moze tez dlatego tak marudzi
zdrówka dla Was dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
a tu zdjecia mojego potworka
słodkie zdjęcia, a na tym ostatnim jaka fajna fryzura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas pogoda też się popsuła. Niunia od raza łobuzuje, ale nie marudzi więc nie mam co narzekać. Tylko co rusz mnie gryzie - oj ten mały mój gryzoń :ico_szoking: Poza tym coraz ładniej sama stoi, wczoraj udało się ponad minutę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

27 wrz 2010, 11:01

dzień dobry,
u nas szaro, ponuro i śpiąco.
Będę jak się obudzę :)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

27 wrz 2010, 11:14

hejka

u nas tez pogoda beznadziejna :ico_noniewiem:

Marcel w trakcie drzemki, z rana bylismy juz na poczcie bo sprzedalam kombinezon i musialam wyslac :ico_oczko:
obiad tez juz w toku, dzisiaj golabki :ico_oczko:

zdrowka dla chorujacych :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

iw_rybka, kurcze biedna Zuzia :ico_placzek: :ico_olaboga: dlaczego potrzebna jest kolejna operacja??
ile ona sie nacierpi :ico_placzek: :ico_zly:
oj ten mały mój gryzoń
Marcel tez zaczyna gryzc :ico_haha_01:
Poza tym coraz ładniej sama stoi, wczoraj udało się ponad minutę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj ostatnio puscil sie(zajety zabawka) i odrazu polecial, odziwo udalo mi sie go zlapac zeby nie walnal glowa o podloge :ico_olaboga:

anetka607, super fotki :ico_brawa_01:
bardzo rzadko się zdarza, zeby dziecko nie lubiło jeździć samochodem :ico_szoking:
no ale sie zdarza :ico_haha_01: :ico_olaboga:
na pewno strasznie taka podroz musi byc stresujaca :ico_chory:


ja na 16 na wyklady, tesciowa dzisiaj posiedzi z Marcelkiem

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

27 wrz 2010, 12:20

Helen, anetka607, anusiek, wspolczuje wam takich nerwuskow :ico_olaboga: :ico_sorki: nasza dzidzia to przy nich aniol,pelza sobie po pokoju,potrafi sie sama bawic nawet i z pol godz :ico_oczko: tylko musze patrzec zeby jakiegos kartonu nie zjadla :ico_haha_01: albo zeby Mati jej nie popchnal :ico_noniewiem:
dorotaczekolada napisał/a:
ja mam zamiar piec z synkiem ciasteczka czekoladowe :ico_oczko:
to udanego wypieku :-D
juy sie ciasto chlodyi w lodowce,yobacyzmz cyz sie uda :ico_oczko: :ico_sorki:
anetka607 napisał/a:
a zapomnialam dopisac ze z mala jestesmy przeziebione i tylko chrychamy, dobrze ze ona nie ma kataru tak jak ja :ico_sorki: moze tez dlatego tak marudzi
zdrówka dla Was dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
dolacyam yzcyenia
sory klawiatura mi sie przestawila z tymi z i y :ico_olaboga:
wczoraj udało się ponad minutę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Justynki,zuch dziewczynka :-D
Patrycja.le, milej pobudki :ico_oczko:
i odrazu polecial, odziwo udalo mi sie go zlapac zeby nie walnal glowa o podloge
moja juz wyuczona zawsze na tylek spada.a jak nie to sie tak przekreci i przeturla ze sie nie uderzy :ico_oczko: zazwyczaj,chyba ze cos nie wymierzy :ico_oczko:
ja na 16 na wyklady, tesciowa dzisiaj posiedzi z Marcelkiem
udanego wyjscia i oby Marelek grzeczny byl dla babci :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

27 wrz 2010, 12:46

moj ostatnio puscil sie(zajety zabawka) i odrazu polecial, odziwo udalo mi sie go zlapac zeby nie walnal glowa o podloge :ico_olaboga:
na poczatku też tak u nas było, a teraz jak już upada, to na tyłek ;-)
ja na 16 na wyklady, tesciowa dzisiaj posiedzi z Marcelkiem
miłych wykładów :-)
asza dzidzia to przy nich aniol,pelza sobie po pokoju,potrafi sie sama bawic nawet i z pol godz :ico_oczko: tylko musze patrzec zeby jakiegos kartonu nie zjadla :ico_haha_01: albo zeby Mati jej nie popchnal :ico_noniewiem:
super, ze Lenka sama potrafi się bawić. Ja w sumie też nie mam co narzekać, bo czasem dość długo Justynka bawi się sama, oczywiście gdy jej sie maruda nie włączy ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość