Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 lis 2011, 15:01

witam kochane .... widze ze jest omawiany temat zgagi :-D ja zgage mam prawie codziennie .... zobaczymy czy urodzi sie lyse.. moj t. to ma brzusze wlosow a ja 3 klaki na krzyz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 15:56

kingoza, jutro wielki dzien kochana :ico_brawa_01: O ktorej macie uroczystosc?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

11 lis 2011, 18:06

Kingoza no faktycznie- jak nastrój p[rzed tak ważna uroczystością?
Co do laktatora to, u mnie na pewno bedzie niezbedny, gdyz studiuje, i bede musiała przez tydzień naściagać tyle mleczka, aby na sobotę i niedzielę wystarczyło, tak robiłam przy starszych dzieciakach i sprawdzało sie.
Chciałabym taki laktator, aby od razu do butelki ściągał, bo ja miałm wczesniej ze szklanym pojemniczkiem i to było bardzo niewygodne.
Rybko- mój mężuś też zakochany w dzidzi, aż sie dziwię, bo nie przypominam sobie , zeby tak gadał wczśeniej do brzuszka, ateraz zachowuje sie jak wzorowy tatuś, nawet artykuły dla tatusiów czyta. Ach to póżne tacierzyństwo:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 18:07

Ach to póżne tacierzyństwo:)
- pozne albo swiadome :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lis 2011, 18:20

Ach to póżne tacierzyństwo:)
- pozne albo swiadome :ico_oczko:
otóż to :)



agasio, teraz chyba większość laktatorów ściąga do butelki (avent, tommee tippee, medela- medela to chyba do butelek o jakich wspominała Tibby, czyli drBrowns, no i canpol też).
Wiele ma też taki system, że można wykorzystać pojemniki i woreczki do przechowywania tego mleka od razu, bez przelewania i cudowania.

Kiedy ja to wszystko ogarnę. na razie nie chce mi się myśleć o wózkach, ich zamianach, łóżkach, przemebloWwaniach, nowym foteliku samochodowym, laktatorach, podkładach poporodowych :ico_haha_01:
Już mówiłam M, że przy tym dziudziusi ja zamierzam się cieszyć bobaskiem, a nie tym całym zamieszaniem wokół.. i niech on się martwi wyprawką. na razie nie widzę u niego zapału :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

11 lis 2011, 18:28

No niestety nie każdy do butelki, ja moj stary laktator kupowałam 12 lat temu, wiec sie troszkę pozmieniało.
Kiedy ja to wszystko ogarnę. na razie nie chce mi się myśleć o wózkach, ich zamianach, łóżkach, przemebloWwaniach, nowym foteliku samochodowym, laktatorach, podkładach poporodowych
Już mówiłam M, że przy tym dziudziusi ja zamierzam się cieszyć bobaskiem, a nie tym całym zamieszaniem wokół.. i niech on się martwi wyprawką. na razie nie widzę u niego zapału
_________________
a ja w przeciwieństwie do cCiebie zamierzam sie cieszyć kompletowaniem wyprawki, bo przy starszych dzieciakach musiałm leżeć prze ostatnie 2 miesiace ciazy, wieć mój meżus sie tym zajmował, a teraz sama zaszaleje, zresztą wtedy byliśmy bardzo młodzi i nieświadomi wielu rzeczy, tera to inaczej
pozne albo swiadome
tak tak i o to chodziło:)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 18:33

. na razie nie widzę u niego zapału :ico_oczko:
- odwazna jestes,ja bym tego na glowie mojego mezulka nie zostawila :ico_oczko: Wlasciwie to ja lubie kompletowac wyprawke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lis 2011, 18:35

agasio, to na pewno jest przyjemne, ale ja jak wnikam w temat, to kompletnie i bez końca. nie umiem pójśc do sklepu i po prostu kupić. Muszę najpierw zrobić research, porównać, a na to nie mam ochoty :ico_haha_01: Więc ciesz się wyprawką i za mnie :D

No i nie pisałam o wszystkich laktatorach, a o większości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lis 2011, 18:38

Martalka, Ty masz chyba za duzy odstep miedzy suwaczkami w podpisie,dlatego 4 nie mozesz dodac :ico_sorki: Czytalam Twojego posta na innym watku i teraz mi tak do glowy przyszlo :ico_sorki: Sprobuj zmiejszyc odstepy,wydaje mi sie,ze suwaczek Milenki jest po kilku enterach jesli wiesz o co mi chodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lis 2011, 18:42

. na razie nie widzę u niego zapału :ico_oczko:
- odwazna jestes,ja bym tego na glowie mojego mezulka nie zostawila :ico_oczko: Wlasciwie to ja lubie kompletowac wyprawke :ico_oczko:
Jedyne co to chyba wózek wybiorę ja, tzn upoluję na ebay. A reszta... nawet niech kupuje takie same sprzęty jak już mieliśmy. Będzie dobrze (o ile się za to zabierze).
Ja mam do ogarnięcia trójkę dzieci, i właściwie bez nich się nie ruszam bo nie mam innego wyjścia tutaj, więc co to za przyjemność pójścia nawet do mothercare czy innych fajnych sklepów wyprawkowych, jak mi dziatwa leci w dział zabawek i znika? :ico_haha_01:
Do tego planujemy poród w domu, więc to raczej już ja muszę ogarnąć... ale to po spotkaniu z położnymi dopiero, bo na razie nie wiem co mi potrzebne.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość