Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

24 paź 2012, 21:43

Agaa nie zazdroszcze humoru, mam nadzieję że szybko przejdzie
Mad kurcze nie fajnie z tą wypłatą... ja już jestem obkupiona na szczescie w zimowe rzeczy

Też muszę z ciekawości podejść i zważyć Borysia i zmierzyć przy okazji :) choć dzisiaj ubralam mu kombinezon na 18 miesiecy i wcale nie był dużo za duży :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

24 paź 2012, 22:13

ale zaraz usnęła, spała ciągiem do 6,
pewnie szykuje sie na zmianę czasu :ico_oczko: ale zazdroszczę tego spania...nigdy tak nie miałam :ico_placzek:

aga22 mam nadzieje ze humorek już lepszy :-D
Musze na jakies zakupy sie udac bo zimno juz a ja w czym chodzic nie mam.
u mnie też są zaległości w zakupach zimowych...My też czekamy na wypłatę...a ostatnio kiepsko z kasą...Od wczoraj zostało mi 10zł do piątku :cry: ja oszaleję... :cry: Całe szczęście ze dla Patryczka mam prawie wszystko...tylko Dawidka muszę obkupić.
dzwoneczku Patryś z 87cm bedzie mial wiem wiem :ico_haha_01:
moze i tak...az jutro go zmierzę :-D . Długaśny facet z niego!
ja już jestem obkupiona na szczescie w zimowe rzeczy
o to już masz to z głowy :ico_haha_02:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 paź 2012, 11:05

hej hej hej
jakoś ciągle brak mi czasu by coś skrobnąć :ico_olaboga:
ja znalazłam sobie dorywcza prace byłam w poniedziałek no a od wtorku jestem w domu bo zmarł moj wujek i mama pojechała na pogrzeb tak wiec nie miałabym z kim dzieci zostawic
co prawda moj nowy pracodawc to kolega mojego brata wiec mam nadzieje ze spojrzy laskawym okiem na moja nieobecnosc :ico_sorki:
u nas co nie co poprawiły się nocki tzn czasem jest tak że Mela wstanie 2 razy przez całą noc a bywa tak że pośpi do 3-4 i później już do 6 rano co chwila czegoś jęczy niby śpi ale jęczy :ico_chory: :ico_chory:
na szczęście poprawiła się trochę z jedzeniem bo było tak że zje np 2-3 łyżki zupy wiecej za nic jej nie wcisnę nawet na kolację nie zjadała 90ml kaszy na gęsto
teraz już jest lepiej zazwyczaj zje tyle zupki/obiadku ile jej przygotuje no i na kolacje/śniadanie zjada 90/120ml kaszy na gęsto :ico_brawa:

piszecie o długości i wadze swoich dzieci to Melka mimo że ur się dość duża i długa ma zaledwie 72cm i waży 8900g tzn tyle ważyła 10.10. :ico_sorki:
ubranka nosimy duze 68 i 74
dziś wyjęłam jej rano kombinezon na 74 to na długość może być ale rączki się gubią w rękawkach :ico_olaboga: taka kruszynka z mojej córuni :ico_oczko:
ale zapewne to wszystko ma po mamie ja też byłam taka miniaturka jak byłam malutka :ico_wstydzioch:
po za tym coraz cześciej jej się zdarzy "zapomnieć" i zrobić 1-2 kroczki po czym pada na pupkę
rozumie bardzo dużo uwielbiam jak wyciąga rączki by ją wziąć na ręce :579:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 paź 2012, 14:44

Ja zmierzylam mala i wychodzi ze jakies 82cm ma :ico_olaboga:
Tylko w wiekszosci ubranek rekawki ma za dlugie i podwijamy.
Nosimy 9-12 lub 74/80 zalezy jaka czesc garderoby.
margolcia to faktycznie drobinka :-) Ma jak spalac kalorie hehe jak tak pognala z raczkowaniem a teraz stawaniem i chodzeniem :-)
Martyna od ponad miesiaca wazy 9,4kg w ubrankach i pampku.

Beatka78 wszystkiego najlepszegokochana z okazji urodzin ! Bądź zawsze taką fajną babeczką i mamunią. Niech Ci się szczęści w życiu. A marzenia niech się spełniają. Wielkie buzi ode mnie i Martynki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 paź 2012, 21:30

Mad dziekuje za zyczenia :-)

a o miodzie nie slyszalam ale dobrze wiedziec

a u nas nieszczescie :ico_placzek:

nasz pies spadl z sofy i zlamal sobie lape
nic w tym strasznego nie bylo by bo gips i tyle
ale jej zlamanie jest w lokciu i bardzo skomplikowane
ona malenka jest i kosci ma jak ptak, takie cieniutkie i malutkie
jutro ma operacje ale lekarz powiedzial ze nie wyklucza amputacji :ico_olaboga: :ico_placzek:
bo takiego zlamania nie widzial na oczy
jutro po poludniu bedzie po operacji i wtedy bede cos wiecej wiedziec
i taki mam prezent na urodziny :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 paź 2012, 22:00

Beatka trzymam kciuki za psinke by wszystko sie dobrze powiodlo ! by nie bylo potrzeby amputacji !&&&
Strasznie kruche te pieski :(

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 paź 2012, 22:04

witam...

a ja zapomniałam zmierzyć Patryczka , no nic jutro

mad Martynka też wysoka dziewczynka :-)

gabi poranki są najgorsze, a jak sie człowiek rozbudzi to nawet ok...najbardziej muli między 14 a 15, ze zasnęłabym w kazdym miejscu gdzie stoję ...a potem wieczorem po kąpieli człowiek sie rozbudza i nie ma ochoty na sen...a potem cierpi he he...i tak leci dzień za dniem :ico_oczko:
uwielbiam jak wyciąga rączki by ją wziąć na ręce
moj też wyciąga...ale najczęsciej sam mi sie czerepie na kolana....jak stoje to też podciąga sie i stoi razem ze mną patrząc na mnie błagalnym wzrokiem...mami synek...tak jak wspominałaś wczesniej też tak jak Amelka muszę być non stop przy nim...

czy wasze maluszki też są strachliwe...bo ostatnio Patryk boi sie dżwieku odkurzacza, miksera, suszarki...

beatka jeszcze raz wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:

biedny psinka ...oby obyło sie bez amputacji... :cry:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 paź 2012, 23:23

Gabi dzwoneczek dziekuje za zyczenia

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 paź 2012, 10:21

Dzień dobry :)
Od razu dumna jak paw się pochwalę pierwszym, dzisiejszym "ta-ta" Martynkowym :-)Teraz się doskonalimy by wzruszyć Pana Tatę ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 paź 2012, 13:34

mad córcia juz od maleńkości wie jak podejść tatusia :-D :ico_brawa_01: zuch dziewczyna!
to teraz nie lubi jak ktoś ją zagaduje,
moj uważnie sie przygląda i w końcu obdarowuje nieśmiałym uśmiechem...ale z tymi hałasami to mamy sie :ico_noniewiem:

...no i chyba małemu wraca apetyt...rano zjadł ładnie kazskę, potem wypił troszke mleczka i zjadł pieknie zupkę...ufff...takiego go lubię :-D


a u nas dzisiaj padał pierwszy śnieg :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: super! Zaraz idziemy na spacer!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość