Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

29 cze 2008, 14:51

Ewelina śliczne te foteczki. To już tam jest ta nowa fryzurka? Bardzo ładna :-) W ogóle jesteś stworzona do czarnych włosków. Nie wyobrażam sobie Ciebie jako blondaska.
a ja bylam kiedys blondynka :-) jak znajde jakoms fotke to wam wstawie pokazac :ico_haha_02:
pinkoło jej i co plewilas mu ten ogrodek :ico_szoking: ??

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 cze 2008, 14:53

Ale dzisiaj pustki Amelka ma juz dwa zabki jeden to juz tak mocno widac tak smiesznie to wyglada.Jakos mi dziwnie same w domu siedzimy bo Amelka spi potem pojdziemy na spacer i do kosciola.Chcialam do siostry wpasc a ona mi pisze ze jest na festynie zakladowym.Nie wiem czy pislam ze Julka jest obcięta wczoraj jak z tesciami byla to ja ciocia obciela,tesciowa chciala jej grzywke zrobic ale ja nie chce.Melunia przez te zabki ma biegunke caly czas kupke robi i az sie odpazyla.Dobra zmykam pa

[ Dodano: 2008-06-29, 14:54 ]
Serduszko89, widze ze mnie wyprzedzilas myslalam ze sama tu jestem

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 21:03

Ale pustki.... :-)
Ja właśnie Uli daję kaszkę i położę ją spać. Goście już się zbierają, fajnie nam minęło popołudnie, Jarek pozbierał nam malinek, Ula jedną trochę possała i tak śmiesznie się wykrzywiła.... hehehe
pinkoło jej i co plewilas mu ten ogrodek :ico_szoking: ??
Nie, powiedziałam Jarkowi, że ja tu do plewienia nie przyjechałam i muszę się dzieckiem zajmować, bo nikt inny się nią nie zajmie, a poza tym, ja nie lubię w ziemi grzebać. Jarek tylko się śmiał :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

29 cze 2008, 21:09

a ja bylam kiedys blondynka jak znajde jakoms fotke to wam wstawie pokazac
no naprawdę jestem ciekawa :-)
Pinko no straszne pustki nie? Dobrze, że się postawiłaś teściowi. Głupia sytuacja, ale też bym tak zrobiła.
Ula jedną trochę possała i tak śmiesznie się wykrzywiła.... hehehe
no Karol też ma takie akcje ostatnio :-) Wczoraj z tym wafelkiem, a dziś się do mnie przykleił jak jadłam kalarepkę. Polizał i chciał bardzo, wręcz się wydzierał że ja ją zjadam...hehehe...potem mi oblizywał palce!!!
A teraz śpi łobuziak. Dzisiaj cały dzień bolały biedaczka dziąsełka :ico_olaboga: Pooglądałm w środku buzię, ale nic jeszcze mu nie widać.
Ja właśnie Uli daję kaszkę
No i dłużej Ula śpi po kaszce?

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 21:22

Pinko no straszne pustki nie? Dobrze, że się postawiłaś teściowi. Głupia sytuacja, ale też bym tak zrobiła.
Pustki niesamowite, dziewczyny pewnie poza domami :-) Co do teścia, to ja już się przyzwyczaiłam do Jego charakteru i nauczyłam się Go troszkę olewać. Jarek czasem mówi mi, że teść chce żebym do niego na dłużej przyjechała z Ulą, ja mu wtedy odpowiadam, że po paru dniach byłabym w ciężkiej depresji.... :-)
No i dłużej Ula śpi po kaszce?
Coś Ty, tak samo jak na cycusiu...hehehe około 4 koniecznie znowu jedzonko :-) ale jej smakuje, więc będę jej dawać :-)
Te nasze maluchy ciekawe są nowych smaków i testują powoli.... fajnie je tak obserwować jak się wszystkiego uczą :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

29 cze 2008, 21:36

Kochane Dziewczyny :ico_haha_02:
U mnie OK :ico_haha_02: Staramy sie wytrwale :ico_oczko:
A Wiktosiek ma się wspaniale :ico_haha_01: Zresztą SIostrunia również.

Wiktoś w objęciach najbardziej kochającej Go cioteczki :D
Obrazek

Kocham Cię, kocham z całego serce, mój Skarbie
Obrazek

Pierdzioszkanie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

29 cze 2008, 21:49

kotkasuper zdjecia..slicznie wyszlas z tym chlopczykiem :-)

co robice dziwczyny ??jak minela niedziela??

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 cze 2008, 21:53

cześc dziewczyny, na sam początek nadmienię, że jestem wkurzona, bo kumpel mojego brata siedział tu CAŁY cholerny dzień, a jak w końcu łaskawie mnie dopuścił do mojego własnego komputera to się okazało, że pokasował historię i wszystkie prywatne dane... nosz co za PIIIII jak można w cudzym komputerze się tak rządzić, wszystkie hasła poszły w pisssdu... nie mogłam się na TT zalogować, bo musiałam o hasło na pocztą prosić, na pocztę hasła musiałam szukać w karteluszkach, bo wszystko tu już rok, albo dłużej jest i nie mam głowy do takich pierdół, na fotosik-nie ma hasła... wszędzie loginy wpisywać od nowa, na konta bankowe, żeby wejśc to muszę teraz powpisywać login liczbowy-gdzieś w dokumentach w szafie będę musiała tego szukać, wszystkie adresy internetowe... no wszystko mi skurczybyk wywalił, opierniczyłąm Go oczywiście, ale co mi po jego "sory" co za pajac :ico_zly:

muszę zrestartować komputer,b o mi internet ledwo działa-nie wiem jakie strony odwiedzał, ale jak przyjdzie nam jakiś dzwny rachunek na dużą kwotę to będę wiedziałą do kogo się zgłosić... za chwilę wracam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 cze 2008, 21:56

K@tk@, śliczniusie to maleństwo :-)
co robice dziwczyny ??jak minela niedziela??
Czekam na Jarka, bo zakłada opony do auta, niedziela minęła nam za szybko, ale było fajnie, pogoda śliczna, słonecznie, pojadłyśmy malinek i posiedziałyśmy w ogrodzie między kurkami i małymi kotkami :-) A jak Tobie minęła i co ciekawego robiłaś?

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

29 cze 2008, 22:04

pinkodo godziny 12 spalam ..maz tez..a potem jezcze Maksiu dolaczyl..
potem jak maz pojechal do pracy to poszlam na spacerek,siedzialam w ogrodzie z rodzicami i Maksiem..a tak ogolnie to nudyy :ico_noniewiem: :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość