Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 lip 2008, 23:42

hej

Dziewczyny ja tak szybko ... dać ochrzan babeczkom i ide spac, bo padam ...
W niedzielę pojechaliśmy na basen do Gołebiewskiego do Wisły
w sobote pojechalismy na wycieczke do RÓWNICY
Wiem, jest tam wspaniale, swego czasy tam baardzo często jeźdzeliśmy bo to w sumie niedaleko ... W zeszłe wakacje z Wojtuem kilka razy byliśmy, cudownie!

I jedna i druga jechałyście przez Skoczów ????????? Jak tak to solidne lanie na tyłek Wam się należy ... ja niedaleko od dwupasmówki mieszkam co przejeżdzacie sobie ...
Aguś:ico_nienie: :ico_nienie: Oj Ty.. czemu nie dałaś cynku kochana!!!!!!! Ja mam do Wisły z pół godziny jazdy z domu ... Byliśmy w niedzile na imprezie u brata ale była fajna pogoda i zastananawialiśmy sie gdzie by tu później pochechac ..mieliśmy na oku albo Usatroń albo Istebną ... No ale jakoś potem stwierdzimismy, że posiedzimy dłużej u brata bo nie ma jakoś towarzystwa ... No szkoda..byśmy się spotkały i pogadały :-)

Lece spać... jutro dopisze reszte!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

21 lip 2008, 23:49

Małgosiu oj należą nam sie solidne klapsy
ja do ostatniej chwili nie wiedziałam gdzie jedziemy hihi
wiedziałam tylko, ze w stronę Wisły ale gdzie dokładnie to dopiero na miejscu się okazało
a tak poza tym to musiałybysmy sie wymienic nr tel bo wiem, ze moj M na pewno bedzie tam chcial czesciej jezdzic wiec wtedy mozemy sie jakos umowic :))

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 lip 2008, 17:23

Małgorzatka ja to bardzo często przez Skoczów jeżdżę hihi
ale jakoś nie było okazji :ico_wstydzioch: ale umówimy się na pewno :ico_sorki: z

[ Dodano: 2008-07-22, 17:41 ]
No to widzę że kolejne miejsca spotkań mamy umówione hihi
I Wisła na baseniku i Równica w Ustroniu a Lutówek ze śląska mamy trochę co??? :-D
Na pewno się zgadamy :ico_brawa_01:

Eva Fotorelacja cudowna, aż chciałoby się tam być!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lip 2008, 21:48

Witajcie,
usiadłam z herbatką poczytać, a tu ... niema za bardzo co czytać, wszystcy na wakacjach

ja to mam najbliżej Iwonke, ale jeszcze nie spotkaliśmy sie, musimy to nadrobić :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 lip 2008, 22:06

Hej

Dziś biorę się za pisanie od południa, ale jakoś mi nie idzie ...
No wiec zasiadłam teraz ale Martusia się obudziła własnie i nie ma szans .. chyba dziś ssobie podaruje!

Dobranoc

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 lip 2008, 22:06

aga0406, Eva_1977, Małgorzatka, No to ja tez sie pisze na spotkanie na równicy. Moja teściowa mieszka 20min samochodem od równicy, normalnymi drogami, przez las ok 10. dawno tam nie byliśmy a te sanki to po prostu uwielbiam, jak nimi jadę to czuje się wolna, kilka sekund bez zmartwień z pustką w głowie. :ico_haha_01: Ostatnio na równicy byliśmy w tamte wakacje.

lulu81, Racja pustki ostatnio straszne.

jutro jadę kupić jakiś prezent dla Sławka na 30 urodziny. Chce kupić wszystkie odcinki czterech pancernych, albo władców móch na dvd. Co wy na to??? Urodzinki ma w piątek od jutra biorę sie do roboty, środa czwartek sprzątanie i zakupy w piątek rano kuchnia.

[ Dodano: 2008-07-22, 22:17 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lip 2008, 22:50

myszka_f, super zdjęcie Dominisi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 lip 2008, 22:54

Nie miałam kiedy dziś zajrzeć. Widze że ładne foteczki przybyły!!
ellepati, no u nas jest taka super możliwość że można się rejestrowac internetowo!! Ogromnie ułatwia to życie bo jeszcze jak byłąm w ciąży to musiałam sie użerać z babami w rejestracji które albo nie odbierały telefonu, albo były chamskie, albo w ogóle nie dało się umówić. A teraz to zamawiam godzinke wolną z wyprzedzeniem do 4 dni i jest GIT!! :ico_brawa_01: Ale teraz już coraz wiecej ludzi o tym wie i jest troche tłok tak jak teraz ze juz nie ma miejsca na cały tydzień w przód...
myszka_f, śliczne zdjęcie Dominisi!!Czy ona ma zielone oczka??
Łukasz tu mi doradził że bardziej ucieszyłby sie z Władców móch, ale ja tego nie oglądam zreszta faceci mają inny gust humorzasty, hihihi:))

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 lip 2008, 06:54

Ja na minutkę przed pracą hihi
W pracy nie mamy dostępu do innych stron niż ARR a szkoda :ico_placzek:
Zresztą jak obserwuję tam natłok pracy to nawet nie byłoby możliwości skorzystania z niego
Na okrągło tylko wklepuje się wnioski do programu :ico_olaboga: i cały czas jest zajęcie.

myszka Równica to fajny pomysł :-D zobaczymy co inni na to powiedzą :ico_noniewiem:
A co do prezentu to faktycznie ci Włatcy móch będą większą atrakcją dla faceta hihi

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lip 2008, 13:13

hejka, no wreszcie znalazłam jakies miejsca nad morzem, niestety 3km od morza ale autem to chwila moment. Jedziemy do takiego drogiego hotelu czterogwiazdkowego ale 20m od hotelu mają stajnie z konikami i pokoje nad nimi za 45zl od osoby, pokoje z łazienką, za Asie nic nie płacimy wiec cena jest ok. nad morzem generalnie ceny ok. 40-60zl nieraz duzo gorszy standard wiec mam nadzieje ze bedzie fajnie. jedziemy 1 sierpnia po pracy a wracamy 10.
Zaraz ide z asią na spacerek, później jeszcze was poczytam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości