Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 mar 2009, 19:58

mam pytanie czy wy tez jestescie takie rozdraznione??
TAK! :-D Mnie też ostatnio już wszystko denerwuje i najlepiej jak mam święty spokój i nikt mi nie przeszkadza. Wyzywam się troche na mężu ale go uprzedziłam żeby był spokojny i opanowany bo ja muszę się wyładować :ico_nerwusek: :502: :-D :-D
akiś kryzys ciążowy chyba,
mam wrażenie, że mi zaraz skóra popęka.
Ja co chwile smaruje brzuch oliwką bo swędzi i też skóra jest już tak maksymalnie napięta :(:: dzidziuś coraz spokojniejszy się robi w ciągu dnia chyba juz naprawdę ma mało miejsca. Skurcze też mi się troche wyciszył i nawet nospy nie biorę. sama nie wiem ile to jeszcze potrwa. W środę ide go gina bo ostatnio mnie nie przebadała więc pójdę sprawdzić czy coś się zmieniło czy nie. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 mar 2009, 20:08

Ja co chwile smaruje brzuch oliwką bo swędzi i też skóra jest już tak maksymalnie napięta
tyle, że ja mam tak wargi sromowe spuchnięte a to takie straszne uczucie i ból, a jaki dyskomfort :ico_placzek:
sama nie wiem ile to jeszcze potrwa
nie martw sie - na dniach zostaniesz mamusią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

16 mar 2009, 20:40

nie martw sie - na dniach zostaniesz mamusią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby oby :ico_sorki:

ściągam właśnie muzykę Mozarta i chorały gregoriańskie aby wziąć płytę ze sobą na porodówkę

http://www.centrumapf.pl/pl/?navi=artykuly&cont=9

:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

16 mar 2009, 21:44

adka na pewno córcia Dory nie ejst w inkubatorze bo tak jak napisała ejustysia to dzieci poniżej 2kg wkładają chyba że coś nie tak z dzieckiem.A skoro Zosia dostała 10pkt to zdrowiutka.Kurcze ale jej zazdroszczę że ma to już za sobą
ejustysia kurcze to masz nieciekawie z tym kroczem :ico_olaboga:
widzę że u was nerwowy okres.ja na razie odpukać nie czuję się źle.Gdyby nie brzuszek czasem nawet bym nie czuła się jak :ico_ciezarowka: Jedynie ta zgaga daje mi popalić

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

16 mar 2009, 23:09

Gdyby nie brzuszek czasem nawet bym nie czuła się jak
zazdrosze :ico_wstydzioch:
co do krocz to ja mam taki bol ze boje sie sikac bo mam wrazenie ze mi krocze rozerwie niewspominajac o dluzym posiedzeniu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a ja dzisiaj przy kolacji mialam pierszy powazny skorcz :ico_szoking: tak mnie zabolalo ze az mnie w pol zgielo ale po 5 sekundach przeszlo :ico_sorki:
a ja sie balam ze nie zauwaze tyh skurczy :ico_puknij: :ico_puknij: glupia jakas bylam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 mar 2009, 10:26

cześć dziewczyny
adka coś mi sie wydaje od jakiegoś czasu, że teraz Twoja kolej będzie :-)
Ja z tym kroczem mam to samo a jak siusiam to prawie płacze - wyniki mam super więc nie wiem co to.

Ja już wczoraj wieczorkiem niby lepiej sie poczułam o 21 zasnęłam i o 21 sie obudziłam, wymiotując na wszystkie strony lóżka :ico_placzek: Lekarz mi ostatnio powiedział, jak mu mówiłam, że szykuje sie poród, bo przed porodem sie wymiotuje - tyle, że ja już tak wymiotuje od 2 tygodni i coraz mocniej

Synuś mnie dziś obudził punkt 7.30 jak każdego dnia - mąż sie śmieje, że zegarka nie potrzebuje, mam nadzieje, że jak sie urodzi to też będzie wstawała dopiero o takiej godzinie

ciekawe jak tam Dorcia, pewnie dziś wróci do domciu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

17 mar 2009, 12:27

a ja sie balam ze nie zauwaze tyh skurczy :ico_puknij: :ico_puknij: glupia jakas bylam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
adka to teraz już wiesz, że na pewno nie przeoczysz tego ;)

ejustysia z tymi wymiotami to rzeczywiście coś dziwnego ale jak adka przez cała ciąże wymiotuje to widać każdy ma swoje dolegliwości szczególnie na kocówce :ico_sorki: :ico_olaboga:
Synuś mnie dziś obudził punkt 7.30 jak każdego dnia -(...) mam nadzieje, że jak sie urodzi to też będzie wstawała dopiero o takiej godzinie
pewnie tak. siostra cioteczna mi mówiła, że jej syn codziennie budził ja o 5 nad ranem i jak sie urodził to też tak było ;)

mnie dziś w dalszym ciągu swędzi skóra na szczęście tylko w dzień i tylko na brzuchu. Ale w nocy dzidziuś też był niespokojny i ciągle się wiercił.

No ciekawe co tam u Dorotki i Zosi, mam nadzieję, że jak bedzie już w domu to znajdzie dla nas chwilkę czasu ;)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 mar 2009, 12:44

No ciekawe co tam u Dorotki i Zosi, mam nadzieję, że jak bedzie już w domu to znajdzie dla nas chwilkę czasu ;)

pisałam dziś do dorci, wysłałam mi mms a ja w tym zastępczym tel. nie moge go odebrać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: robie co moge i pewnie teraz tak mi do wieczora zleci bop jestem strasznie ciekawa :-D

[ Dodano: 2009-03-17, 12:00 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: odebrałam

dorcia z córeczką dzis wychodzą, mała jest cudowna, podobna do dorci jak na moje oko :-D , mówie Wam taka cudowna i śliczna Ta Zosieńka a jak słodka


Dorcia gratuluje, malutka jest przecudowna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

17 mar 2009, 13:06

Fioletowa Ania mnie też swędzi brzuch. Codziennie smaruję się kremem. Ale z dnia na dzień czuję jak mój brzuch robi się coraz większy i skóra jest napięta jakby zaraz miała pęknąć.

No ciekawa też jestem jak Dorcia i jak wygląda jej maleńka Zosia. Pewnie z niej mała kuleczka bo przeceż ważyła prawie 3 kg a mierzyła tylko 51 cm.

Ja jestem ciekawa do kogo moje dziecko będzie podobne. Czasami widzę koleżanki z wózkami to ich dzidzie albo czysta mama albo tatuś.

Borysek też dziś rano mnie obudził, była gdzieś 7:10. Ale wczoraj wieczorem długo szalał. Mąż położył się na moich nogach z twarzą przy brzuchu i mały cały czas dawał ojcu koniaki hihihihihihihi. Fajnie to wyglądało.
Ja na szczęście nie jestem rozdrażniona, wręcz przeciwnie bardzo spokojna. Póki co mój mąż ma teraz spokojne życie ale znając siebie długo to nie będzie trwało hihihihihi zaraz zacznę coś wymyślać, albo coś mi przeszkadzać.

Co do łóżeczka to też mamy używane. Dostaliśmy od Brata mojego męża. Jest w bardzo dobrym stanie i w sumie to nie jest lóżeczko tylko kojec.

[ Dodano: 2009-03-17, 12:10 ]
Ejustysia to jednak odebrałaś tego mmsa. Mam nadzieję że Dorcia wkleji nam jakieś zdjęcie swojej królewny. Ta ma dobrze już dziś wychodzi z dzidzią do domu, a my musimy jeszcze czekać

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

17 mar 2009, 13:17

mówie Wam taka cudowna i śliczna Ta Zosieńka a jak słodka
no to super :509: pewnie za niedługo wszystkie zobaczymy tego aniołka na zdjęciach :ico_brawa_01:
Ja na szczęście nie jestem rozdrażniona, wręcz przeciwnie bardzo spokojna.
to bardzo dobrze Taa spokój to bardzo dużo. Ja ogólnie na myśl o porodzie jestem spokojna tylko drażnią mnie te dolegliwości.
U nas dzis deszcz i paskudnie za oknem a rano było pogodnie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość