Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

29 cze 2010, 11:58

Jestem jestem Kochane :-)

Byliśmy u lekarza, nic się wielkiego nie dzieje, rozwarcie tylko na jednego palucha :ico_oczko: co nie znaczy, że za dwa dni nie urodzę, jak stwierdził mój lekarz :ico_oczko:
Miałam KTG, stwierdził, że nie ma się do czego przyczepić i z tego co sama rozszyfrowałam, to było parę skurczy do 40%. Teraz mam czekać i jak do 9.07 nie urodzę to na KTG do niego. Ale gdybym się nie rozsypała w ciągu kilku dni, to pojadę na KTG do szpitala jeszcze, coby Małego kontrolować :-)
Hemoglobinę mam słuchajcie 13,1, myślałam, że pod koniec spadnie, a tu wzrosła jeszcze :-)

tibby, za 9 tygodni Tobiego!!! :ico_brawa_01:

Samanta, czekamy z niecierpliwością na wieści :-)

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

29 cze 2010, 12:31

Dzień dobry...
Pozdrowionka znad morza przesyłamy wszystkim mamusiom, tym rozdwojonym i tym jeszcze nie :-)
U nas dzisiaj znowu pogoda plażowa, słońce przepiękne swieci, jest cieplutko, na dworzu zapewne duszno, ale w domku nie odczuwa się tego za bardzo, da się wytrzymać... Szkoda że nie moge iść na plażę na piasku posiedzieć z dzieciaczkami, ale uważam że Krzyś za malutki jest na to, a nie mam żadnego takiego duzego parasola żebyśmy mogli sie w cieniu schować... U nas dzisiaj tez nocka mineła super, Krzyś wczoraj już o 20 w łóżeczku zasypiał, zasnął około 21 to obudził się dopiero o 2 a później koło 5 i spał do 8:30. Także coraz lepiej mu się śpi :-) Czekam z utesknieniem az będzie przesypiał całe nocki, to przeniesiemy go do Karolka do pokoju i jakieś te wieczory będa luźniejsze. Ale i tak uważam że jest rewelacja :-)

Martalka, pytałaś o wagę urodzeniową Krzysia. Ważył 3900 i był długi na 58cm. Wiec fakt duży się urodził. I nie miałam w szpitalu wogóle pokarmu, dokarmiałam go sztucznie, męczyłam sie z odciaganiem pokarmu ćwiczeniem piersi... A jak wróciłam do domu to takiego nawału pokarmu dostałam że widzisz jak teraz ładnie przybiera. I dobrze, bo naprawde wygoda ogromna z tym mleczkiem z piersi, nie trzeba sie martwić o nic, o temperaturę pokarmu, o zakup mleczka, o podgrzewacze, o wyparzanie butelek, smoczków... Naprawdę super...

Później napiszę więcej bo Krzyś marudka coś mu dzisiaj dokucza.....

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 cze 2010, 12:52

Ja nawał dostałam jeszcze w szpitalu, tylko ta żółtaczka tak rozespała małą, że cmoknęła trochę i spała. Teraz jest o wiele lepiej. Nadal sporo śpi, ale przynajmniej poje sobie porządnie.
Faktycznie spory się urodził :) To teraz nie dziwi mnie jego obecne 5 kg :) hihi

[ Dodano: 2010-06-29, 13:07 ]
Karo, kliknęłam na NK w ikonkę wspólni znajomi i wyskoczyło mi, że masz w znajomych moją znajomą też z forum, ale z Damiankowego :) Czy to możliwe? :ico_haha_01: Ona jest z Warszawy i ma dwóch synów: Tymka i Ignasia :)
Ciekawa jestem czy faktycznie internet jest taki mały :D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

29 cze 2010, 16:16

Martalka, no to internet jest taki mały :ico_haha_01: Aż uwierzyć nie mogę! To jest moja była sąsiadka hehe. Pochodzi z tej samej miejscowości co ja, chodziłyśmy do tej samej podstawówki, tylko ona jest 3 lata starsza:) Na przeciwko nas mieszka jej siostra z mężem, dziećmi i rodzicami:) A Ania z Mężem już od paru lat mieszka w W-wie. No proszę jaka niespodzianka :ico_oczko:

A u mnie się pojawiły przekrwione upławy, jak zwykle dopiero po wizycie u lekarza, bo jakby inaczej :ico_oczko: Na razie czekam co będzie dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 cze 2010, 17:19

karo-22, no to sie cos dzieje :ico_brawa_01:
ciekawe jak tam u Samanty ?????
mialam cos jeszcze napisac ale z tego upalu juz nic nie wiem :ico_olaboga:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

29 cze 2010, 18:46

Kochaniutkie wpadam na chwilkę ;) w celu dostarczenia informacji ;)

KTG superowe, tzn. skurcze takie jak przy porodzie, tylko ja je czuję jak ruchy dzidzi ;) Idę do szpitala dzisiaj koło 20 i bez maleństwa nie wracam ;) brzuch stwardniał mocno. Mam tel do Tibby więc bedę informowała Was co i jak ;)
Ściskam mocno Was wszystkie i do sklikania...niebawem :ico_haha_02:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

29 cze 2010, 21:53

karo-22, Samanta, trzymam mooooocno kciuki za was, za wasze szybciutkie i bezproblemowe porody i czekamy na wspaniałe wieści tutaj na forum!!!! :-D Myślami jestem z wami!!! :ico_oczko:

Nic więcej nie napiszę, wybaczcie, jestem padła.... Krzyś dzisiaj wogóle nie spał w domku, może przez ten upał, ciagle na cycusiu wisiał, dopiero popołudniu na spacerze zasnął porządnie, a i Karol dzisiaj dał się we znaki. Do napisania jutro mam nadzieję ;-)

[ Dodano: 2010-06-29, 21:55 ]
aha, zapomniałabym... poleciłybyście mi jakieś dobre wkłądki laktacyjne?? Jak do tej pory używałam z Belli, i są do kitu, muszę je wymieniać dosłownie co godzinę bo przeciekają.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 cze 2010, 09:09

Samanta, karo-22, co tam Was jestem ciekawa czy juz tulicie malenstwa :)

slooowgirl, co do wkladek to z tych co sa w PL polecilabym Ci AVENTu

mi Amy tez wczoraj nie spala od 6 do 10 wieczoram :ico_olaboga: marudzila i ciagle cyca chciala :ico_noniewiem:
lece zrobic sniadanko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 cze 2010, 10:12

tak, aventu sa lepsze-grubsze znacznie :) ale i ciut mniejsze niz te belli.

[ Dodano: 2010-06-30, 10:25 ]
napisałam do Samanty sms'a.
jest w szpitalu. jutro będzie próba z oxy bo skurczy brak. bardzo nie może się doczekać i pozdarawia was wszystkie.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

30 cze 2010, 11:47

A u mnie bez zmian:) Czekamy:)

Co do wkładek, doświadczenia jeszcze nie mam :ico_oczko: ale sama mam też niestety belli, więc pewnie kolejne opakowanie kupię aventu.

Ależ upał...Też już bym wolała leżeć na porodówce! :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość