Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 12:49

właśnie pielęgniarka mnie odwiedziła :-D popytała co i jak i poszłą,teraz wpadnie jeszcze raz koło roczku Milenki :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2011, 14:04

Dzieki dziewcyzny. Juz głowka nie boli-wypiłąm kawę i poszlismy na długi spacer z Mateuszem i wszysko przeszło więc pewnie z niedotlenienia ten ból był. Ja też najchętniej zostałabym w łóżku.
Maksiula też dupsko w góre podnosi już od dłużeszgo czas, ale nie potrafi w tym samym czasie rączek wyprostować, choć już raz udało mu się stanąć na czworakach :ico_brawa_01: Za to z siedzeniem coraz lepiej sobie radzi- usiedzi już stabilnie dłuższą chwilę i nawet sięganie z tej pozycji po zabawki mu wychodzi :ico_sorki:
U nas tak samo. W leżczku czy krzesełku do karmienia bez problemu się podciąga i siedzi. W łóżeczku też co raz częściej podciąga się na kółkach.
:ico_brawa_01: dla Milenki, Matuesz przestał gadać więc poewnie za jakiś czas nas zaskoczy czymś nowym.
Markotka to trzymam kciuki by Krzyś się nie zaraził. Wciągu 2-3 tyg. się przekonasz czy jest chory, oby nie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2011, 14:48

trzeba było się położyć razem z Krzysiem
zanim bym zasnęła, to młody zdążyłby wstać :ico_oczko: on ma krótkie drzemki teraz, nie śpi 2-3h tylko po 5 razy po ok. 1h
Maksio spał 2 godziny
Krzyś 1,5h :ico_oczko: i to też rzadkość
właśnie pielęgniarka mnie odwiedziła
to chyba tylko do mnie tak często przyłazi :ico_noniewiem:
Juz głowka nie boli-
to dobrze :-)
Wciągu 2-3 tyg. się przekonasz czy jest chory, oby nie
teściowa była u nas w poprzedni weekend, więc już 1,5tygodnia :ico_sorki:

Krzysiu znowu śpi, jak wstanie idziemy na spacer, zakupy i na pocztę, znowu się nadźwigam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 15:52

Murchinson, dobrze,że głowa nie boli,widać spacer był potrzebny :-D

markotka, widać,że pielęgniarka bardzo cię lubi :-D

Milenka na drugiej drzemce i tak się zastanawiam czy iść jak wstanie z dziećmi na spacer :ico_noniewiem: albo dzisiaj sobie odpuszczę a jutro do południa wyjdę z nimi na dwór a potem obiad bo i tak mam już dzisiaj posprzątane :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2011, 16:03

właśnie pielęgniarka mnie odwiedziła
to chyba tylko do mnie tak często przyłazi :ico_noniewiem:
Chyba tak. U mnie była raz i mówiła że bedzie jeszcze 2 razy-w okolicach grudnia i maja, ale kto ją tam wiem czy przyjdzie.
Murchinson, dobrze,że głowa nie boli,widać spacer był potrzebny :-D
Tak był i to bardzo. Mati 3 drzemkę ucina. Ja już bym nie szła bo zaraz ciemno się zorbi i nie miło się chodzi, jutro pójdziecie na dłuższy spacer.
Patrycja pozdrawia, Filip lepiej, wcozraj spał a dziś ma dzień bezż snu od 4 rano. Wyszedł jemu kolejny ząbek ale nie ten co miał pojawić się pod koniec sierpnia, dodatkowo przy gorączce skaza nasiliła sie jeszcze bardziej.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 17:01 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 16:05

Patrycja pozdrawia, Filip lepiej, wcozraj spał a dziś ma dzień bezż snu od 4 rano. Wyszedł jemu kolejny ząbek ale nie ten co miał pojawić się pod koniec sierpnia, dodatkowo przy gorączce skaza nasiliła sie jeszcze bardziej.
dzięki za info
biedny ten Filipcio :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2011, 18:36

widać,że pielęgniarka bardzo cię lubi
a daj spokój :-D i co, byłyście na spacerze?

Murchinson dzięki za wieści od Patrycji, oby Filipkowi szybko przeszło :ico_sorki:
A Ty doczekałaś się jakiejś przesyłki z ankiet?

My byliśmy na spacerze 2h, zakupy i poczta zaliczone, miałam pomoc przy wnoszeniu wózka, bo akurat sąsiad szedł :-D mój mąż może przyjedzie na weekend do domu, bardzo bym chciała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 18:54

i co, byłyście na spacerze?
za ciemno już
musiałabym iść po zakupy ale nie chce mi się tłuc z dziećmi na 10 min wyjścia a z 15 ubierania :ico_noniewiem: mąż poleciał jakiś pokój malować u faceta i o zakupach się zapomniało,ciekawe :ico_noniewiem:
mój mąż może przyjedzie na weekend do domu, bardzo bym chciała
to trzymam kciuki aby przyjechał :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2011, 18:59

A Ty doczekałaś się jakiejś przesyłki z ankiet?
Z nestle dostałam 2 saszetki kaszki z lipą (uczula małego) i kupony do rossmanna. Przyszło z bebilonu-próbki mleka i 2x z hippa-też mleko.

[ Dodano: 16-11-2011, 18:01 ]
Markotka, a dużo do zrobienia jeszcze we Wrocławiu ma mąż?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2011, 20:38

za ciemno już
my wracaliśmy po 16 to już szarówka niezła była :ico_sorki:
i o zakupach się zapomniało,ciekawe
zadzwoń i mu przypomnij :ico_oczko:
to trzymam kciuki aby przyjechał
dzięki :-D
a dużo do zrobienia jeszcze we Wrocławiu ma mąż?
w sumie to nie wiem, teraz z moim mężem łącznie jest ich tylko 4, więc dłużej wszystko trwa, wcześniej jeździło 9 pracowników, jak przyjedzie na weekend to pewnie cały przyszły tydzień jeszcze im zejdzie, a jak nie przyjadą, to może w środę by wracali. Czyli jednak jakieś paczuszki przyszły :ico_brawa_01: ja kuponów do rossmanna nie miałam, pewnie były z tych ankiet z drugiego pudełka, którego nie dostałam.

Krzysiu wykąpany, po kolacji i śpi :-) na spacerze nie spał wcale, ostatnio właśnie nie chce spać za bardzo na dworze a jeśli już to 30min, ciekawi go wszystko dookoła, rozgląda się na wszystkie strony, a najbardziej podobają mu się liście na drzewach :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość