Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 cze 2008, 11:07

Fintifluszka pisze:i On też ma całkiem długie włoski

on to ma tylko na czubku grzywkę a dalej są ale wytarte króciutkie, ale rzeczywiście na zdjęciach wygląda że są. Ja też lubię spać z moim facecikem małym w nocy zawsze po jedzeniu go do siebie biorę bo lubię, przykryję go jak się rozkopie i wogóle

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

30 cze 2008, 13:55

hey u nas ok!
no prawie. Krzysia dalej męczy katarale ogólnie jestw porzadku.


Nowe osiągnięcie Krzysia_ potrafi sam posiedziec pare minut jak sie go posadzi i jak jest oparty o poduszke tak na pół leżąco to też sam usiądzie!

Renia0601, super fotki i Arturek taki duży soie wydaje jak siedzi w tym samochodziku

Misia
ja też myśle że powinnać isc do lekarzaz małym po co sie ma męczyc - a może dostanie jakies kropelki na recepte i mu przejdzie

Justyna
no dobrze ze mu wychodzą - fajnie. Krzyska też męczą dzisła- ma takie napuchniete ale jeszcze sie nic nie przebiło na wylot.

K@tk@ - miłoże do nas zaglądasz!!! czekamy z niecierpliwością na dobre wiesci od Ciebie i oczywiście trzymamy kciuki


Madzia
wszystkiego naj dla Twojej ślicznotki na koniec 5 miesiączka!!! :597:


lece coś porobic!!!

[ Dodano: 2008-06-30, 13:59 ]
Obrazek

no i to mój siedzący Krzysiu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 cze 2008, 14:04

Cześć dziewczyny :-)
Wszystkiego najlepszego dla Martynki i Hani :-) :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
My już wrtóciliśmy do Wrocławia, ciężko się rano wstawało o 6, ale mus to mus.
Misia jeśli nie ma poprawy, myślę, że powinnaś iść z tym do lekarza, może mu się kanaliki zatkały. :ico_noniewiem:
madziarka81 pisze:Wy robicie na wodzie? Bo ja robie ze swoim mlekiem, nie ma problemu zeby odciągnąć, zajmuje mi to 5 minut.

Ja kupuję kaszkę mleczno-ryżową i robię na wodzie, nie bardzo mam czas i chęć na zabawy z laktatorem... :ico_wstydzioch:
Renia zdjęcia super, Arturek już rzeczywiście fajnie siedzi... a maleństwo przesłodkie :-)
Fintifluszka pisze:Gabrielowi ząbki idą, ale niestety nie tak łagodnie jak Ulci-w nocy nie dał spać... kwękał i stękał, wiercił się w końcu zaczął płakać, posmarowałam dziąsło i przytuliłam-jakoś pospał chwilę biedaczek...

Bidulek, gratulacje dla Niego, ze taki dzielny. Uli w sobotę wybił się już ten drugi ząbek, ale ja nie wiem co to ząbkowanie, zero płaczu, jest cały czas pogodna i uśmiechnięta.
Fintifluszka pisze:mimo wszystko ciężko mi przestać spać z synkiem-lubię gdy jest obok, czasami się śmieję, że bardziej ja Jego potrzebuję niż On mnie :ico_oczko:

Ja też uwielbiam Ulę mieć obok, coś z tymi statystykami chyba nie tak, bo jakoś się nie mówi, o tym, że dzieci umierają bo spały z rodzicami.... :ico_puknij: chcą odstraszyć czy co? Odkąd mam Ulę, to śpię bardziej czujnie i nie sądzę abym mogła ją przydusić.
Uciekam na razie, później zajrzę....

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

30 cze 2008, 14:12

Hejka ja tylko na chwilkę, bo mam dziś marudnego facecika ...
Marcia no czadowe to zdjęcie!!!
Znikam odezwę się wieczorkiem.pa!

[ Dodano: 2008-06-30, 14:13 ]
acha!!! no i najważniejsze...sto lat dla Martynki i Hani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 cze 2008, 15:52

zapomnialam sto lat dla Hani :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 cze 2008, 17:06

u nas właśnie się rozpadało, przypomniałam sobie w trakcie deszczu że mam wózek na dworze ale na szczęście dziadek go wniósł bo by się ładnie uprał, tak nagle zaczęło lać...
No to popisałam dzisiaj w domu też mam marudkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 cze 2008, 18:09

Czesc dziewczyny ja sie tylko melduje dalej nie mam internetu korzystam z kafejki mam nadzieje ze do tygodnia mi go zaloza no ale wiecie wczoraj hiszpania wygrala wiec pewnie beda swietopwac do ansteonych mistrzostw :ico_oczko:

Majka cale dnie spedza z babcia bo mamusia zaczela prace

wlasnie wracamy z plazy jest straszny upal

no to do poklikania mam nadzieje ze za tydzzien

[ Dodano: 2008-06-30, 18:18 ]
a i dalej u nas pustki w zebach a i majka caly czas chce na nogach stac i witam nowa dziewczyne pozniej was doczytam
juz mi sdie czas konczy to papa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

30 cze 2008, 19:05

iwona83, no witam, miejmy nadzieję że nie będą długo świętować i szybko założą Ci ten internet. Fajnie że wkońcu pracę dostałaś i babcia w domu to ma się kto zająć Mają :-)

Ależ się po tymdeszczu parno zrobiło, jakby wogóle nie padało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 cze 2008, 20:06

My już po kąpieli, Ula wciąga kaszkę aż jej się uszy trzęsą... hehehe :524:
iwona83, gratulacje pracy, czym się zajmujesz? Czekamy cierpliwie na Ciebie i miejmy nadzieję, że na neta nie będziesz musiała za długo czekać :ico_sorki:
Idę się zaraz wykąpać....

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 cze 2008, 20:18

my juz po kapanku jejku Amelka przez te zeby ma biegunke i strasznie sie odpazyla az mi jej zal no i plesniawki jej sie robia bo poprostu co zlapie to do buzki pcha.Puszcza sobie banki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość