emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2011, 10:28

my chyba kupimy malej taki stolik edukacyjny albo jakis pchacz

dla Marcela juz zamowilam dinozaura takiego jak chcial i gre zgadnij kto to, a wiem ze Tosi chrzestna kupila mu juz gre piggy pop - tez bardzo chcial

w ogole Marcel udaje ciagle ze jest dinozaurem, straszy i wydaje rozne dzwieki dinozaurowe :ico_oczko: jak spytam Tosie, jak Marcel straszy to robi aaaaa :-D

[ Dodano: 17-11-2011, 09:30 ]
ja chyba zrobie na obiad Kurczaka w porach i sosie curry, znalazlam szybki przepis w necie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2011, 10:33

ja chyba zrobie na obiad Kurczaka w porach i sosie curry, znalazlam szybki przepis w necie :ico_oczko:
Brzmi smakowicie :-)

My pchacza mamy od teściowej, więc nad jakaś zabawką edukacyjną musimy się zastanowić, muszę też wymyślić co moi rodzice mają mu kupić i mój brat bo już pytali :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lis 2011, 10:40

dziewczyny myslalyscie juz o prezentach dla dzieci? macie cos upatrzonego?
Tak, dziś D kupił-samochód na płozach, taki co wydaje dźwięki, a siedzenie jest z oparcie. Mały uwielbia się bujać i huśtać więc dla niego jak znalazł.
Emilia te kule mi się też podobają, oby Tosi się spodobała bo mój siostrzeniec to średnio był nią zainteresowany. Z pchaczem to poczekaj może jak Tosia zacznie próbować chodzić bo często trzeba dobrać je do wzrostu dziecka. Tu na forum gdzieś czytałam o nich. Piggy pop mam mój siostrzeniec i co chwila w to gra, a może w nią grać kilka osób na raz.
Koroneczka ja jeszcze tego mleka z hippa nie dawałam-dostałam ha2 i samą 2, podam jak zaczniemy przechodzić na zwykłe. Zastanawiam się czy młody będzie chciał je w ogóle pić bo on cały czas na bebilonie.

[ Dodano: 17-11-2011, 09:44 ]
w ogole Marcel udaje ciagle ze jest dinozaurem, straszy i wydaje rozne dzwieki dinozaurowe :ico_oczko: jak spytam Tosie, jak Marcel straszy to robi aaaaa :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja chyba zrobie na obiad Kurczaka w porach i sosie curry, znalazlam szybki przepis w necie :ico_oczko:
To może i ja zrobię to samo.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 17:26 przez Murchinson, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2011, 11:02

ja jeszcze tego mleka z hippa nie dawałam-dostałam ha2 i samą 2, podam jak zaczniemy przechodzić na zwykłe.
Ja tez nie dawałam, sama chciałam spróbować :ico_haha_01: Nie chcę Młodemu mieszać, bo od czasu do czasu jak nas nie ma dostaje bebilon. ALe jak czytałam skład to są bardzo zbliżone, ale to z hippa jakoś bardziej mi smakowało.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lis 2011, 11:19

Ja tez nie dawałam, sama chciałam spróbować :ico_haha_01:
U nas testowaniem mleka zajmuje się D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lis 2011, 11:26

hej kobietki

ja znowu jakąś noc do kitu miałam, Milena od około 1 co trochę się budziła,ale dawałam smoka i zasypiała,jadła dopiero po 7,ale i wtedy już wstała,teraz na drzemce jest :-)

u nas biało od mrozu :ico_sorki:
nie spytalam czy moge z Tosia wychodzic na spacer, jak myslicie?
malutka juz chyba dobrze sie czuje, tzn nie placze, ale kaszelek ma nadal
wydaje mi się,że tak
u nas doktórka mówi,że tylko temp jest przeciwwskazaniem do wyjścia i złe samopoczucie dziecka
dziewczyny myslalyscie juz o prezentach dla dzieci? macie cos upatrzonego?
dla Hani kupię ciuszki do lalki co ma,albo inną lalkę bo sama nie wie co chce :ico_haha_01: a Milenie nie wiem czy coś kupię :ico_noniewiem:
Aniu, i co dziś na obiadek robisz?
nic nie robię :ico_noniewiem: byłam w sklepie i kapusty nie ma a na nic pomysłu nie mam...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lis 2011, 11:34

nie spytalam czy moge z Tosia wychodzic na spacer, jak myslicie?
malutka juz chyba dobrze sie czuje, tzn nie placze, ale kaszelek ma nadal
wydaje mi się,że tak
u nas doktórka mówi,że tylko temp jest przeciwwskazaniem do wyjścia i złe samopoczucie dziecka
Nam też kazała wychodzić, mówiła by wstrzymać się ze spacerami jeśli mały będzie miał temperaturę albo na dworze będzie poniżej -5st.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lis 2011, 11:36

albo na dworze będzie poniżej -5st.
ja chodziłam z Hanią przy -15 i nie chorowała :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lis 2011, 11:42

cześć :-)

maż przyjeżdża na weekend :ico_brawa_01: jutro po południu będzie :ico_brawa_01: Krzysiu teraz śpi, a ja, aż wstyd się przyznać, w szlafroku jeszcze siedzę :ico_wstydzioch: u nas zimno, jeszcze godzinę temu na minusie było :ico_chory:
Krzysiowi pod choinkę jeszcze nic nie kupiliśmy i nie wiem co kupimy, ale na pół roczku mąż kupił mu wczoraj taki samochodzić fisher price z reklamy-jak potrząśnie się grzechotką to jedzie :ico_oczko:

później jeszcze zajrzę, teraz idę się trochę ogarnąć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

17 lis 2011, 11:54

Hej Kobietki
Ja z tych ankiet itp dostałam z bebilonu (śliniaczek, mleko 2 i kaszki na noc i jakąś 5 zbóż) z bobovity dostałam już dwie paczki w każdej kaszka słoiczek z hippa też słoiczek i herbatki... już nie pamiętam ale sporo tego na dostawałam

Na mikołaja jeszcze nie mamy pomysłu co kupić może któraś z was podsunie nam pomysł :ico_oczko:
Ja na obiadek zrobię filet z kurczaka w warzywach albo roladki schabowe z pieczarkami z patelni znalazłam ostatnio fajne przepisy i testuję :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość