Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

24 lip 2008, 15:01

W chwili wolnej wklejam foty z wakacji'08:

Morze i zdjęcia z festynu Rmf Max:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 lip 2008, 18:55

Hej hej!

Kajunia25, Śliczne foteczki :ico_brawa_01: Co do włosków to jakoś jak miał 18 mieisecy poszłam do fryzjera i mu ściełam na krótsze, włoski stały się wtedy mocniejsze i szybciej zaczęły rosnąć.

olala, Widzę, że w równym czasie robiłuyśmy fotki do paszpartów, u nas Borysek takjaby się trochę uśmiecha ale urzędniczka przyjęła fotkę. Ale Asiunia ma burzę włosków :ico_szoking: Swoją drogą złożyłaś już wniosek o paszport? Wiesz, że musisz iść razem z mężem? Jakby co to tylko tak piszę, żebyś nie musiała dwa razy stać w kolejkach:)

katelajdka Super nowa fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czasem trzeba drastyczniej przyciąć i wtedy człowiek się czuje bardzo odmieniony. Super!!!

Pisałam do Karols sms i odpisała, że mają piękną pogodę, opalają się na skwarki i zostają do Niedzieli :)

Wchodzenie z siebie heh, niestety i mi się zdarza, każda z nas ma słabszy dzień :(

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

24 lip 2008, 19:54

Napisałam posta i mi go skasowały dzieciaki!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Właśnie też Wam pisałam że macie pozdrowienia od KAROLAS :-D

Katelajdka fryzurkę masz reweeeeeeelacyjną!!!!! Bardzo mi się podoba i Tobie bardzo pasuje!!!!!!

lulu ja też mam dzisiaj gorszy dzień!!! Oni dzisiaj tak psocą ze po prostu mi ręce opadają :ico_placzek: Aż wyć się chce, a z nerwów żołądek tak mnie nagina że szok! Jakiejś cholernej kolki dostałam z tego wszystkiego!! :ico_olaboga:

olala no faktycznie zrobienie takiej fotki wymaga trochę gimnastyki. my też sie przymierzamy do paszportu dla Wojtka ale z robieniem fotki to sobie nie wyobrażam. Jak ten czort mały ani chwili nie siedzi na miejscu!

Kajunia śliczne foteczki!!! :ico_brawa_01:

Magdzinka no właśnie zaczynamy imprezki półtora roczkowe do Joasi :ico_brawa_01: Ale ten czas zasuwa :ico_olaboga: ani się nie obejrzymy jak będziemy komunie planować, a potem.... aż skóra cierpnie że nasze maluchy kiedyś będą dorosłe :ico_szoking: :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

24 lip 2008, 20:45

ellepati, jutro albo we wtorek idziemy rano. Godziny przyjmowanie wniosków są beznadziejne, bo mąż musi sie zwalniać z pracy. A powiedz mi czy tam na miejscu jest gdzie zapłącić to 30zł za paszport, jest tam jakas kasa? i długo trzeba czekać na paszport?

aga0406, przy zrobieniu takiego zdjęcia jest śmiechu kupa ale tez i duzo czasu sobie na to zarezerwuj.

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 lip 2008, 21:07

olala,aaa bo Ty w Poznaniu tak? Jest kasa PKO płaci się 2,50 prowizji. My czekaliśmy 30 minut, na podejście do urzędniczki ale różnie to bywa. Masz rację godziny są pasakudne mój mąż też musiał wziąć wolne. Asia musi być z wami i musisz mieć oryginał aktu urodzenia. A co do oczekiania na sam paszport to zalezy jaki wybierzesz w obu przypadkach cena jest ta sama czyli 30 zł. Na paszport tymczasowy czeka się 2 tyg ale jest on ważny tylko 12 miesięcy czyli jak dla mnie bezsens na całej linii a drugi ten co ja wyrobiłam biometryczny czeka się miesiąc i jest ważny 5 lat. Można sprawdzać na stronie www czy już jest do odbioru, z tego co wiem to moj brat już po 3 tygodniach mógł odebrać.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 22:07 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 lip 2008, 21:14

olala, jak slicznie Asiunia wyszła na tym zdjęciu, jakie cudne włoski

ja robiłam do paszportu kiedy miał Fillipek 10-11 miesięcy, to tak go ta łampa zafascynowała ze bez problemu za drugim razem udało sie zrobic fotke,
Ale wiadomo teraz nasze dzieciaczki juz dorosliejsze i ruchliwsze są

aga0406, ja dzis też wykonczona, moje dziecko zaczęło sie rzucac na ziemie :ico_olaboga: jakies diabel w nego wlazł :ico_olaboga:

Kajunia25, fajne zdjęcia. Ale Ty jaka ładna dziewczyna jestes , wogóle Wasza rodzinka sliczna :ico_brawa_01:

ja chce na morze tez

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lip 2008, 21:26

Hej

I ja sie przyłączam do mam mającyhc grosze dni ... W sumie jak dzieci mogę je mieć to dlaczego my nie ??????????

Moje dziecko przeszło dzis samego siebie :ico_zly: : Wojtuś rozwalił świecznik, potem wywalił cukiernice, wysypał cukier ciągnął na obrus- dobrze, że nic poza tym nie stało na stole, potem wyrwał rolete z okna :ico_szoking: -ale jak to zrobił nie mam pojęcia bo tylko na chwilkę wyszłamz pokoju :ico_szoking: - no i marudził i płakał cały dzień ..myślałam, że go "udusze" ...ale się opanowałam :ico_noniewiem: No a Martusia też pokazywała swoje różki ,ale temu, że ja byłam zdenerwowana ...

olalaFoteczki Asiuni prześliczne, no rzeczywiście wygląda na duża dziewczynkę !! Cudne włoski ..oh, ja się ie moge doczekac takich ... :ico_brawa_01:

Dziś mam stresa, bo dzieciaki się ciągle budzą, jestem sama na cały dom, bo wyszycy się gdzie ś ulotnili, rodzice do babci pojechali, brat jeż gdzieś pojechał ..a T. na nocce ..nienawidze być sama w takim dużym domu :ico_noniewiem: Boje się, mam nadzieje, że nie będzie burzy ..a co ja zrobie jak moje pociechy zaczną obie płakac.. matko ..juz chce żeby było rano ..ale ja panikara jestem :ico_olaboga:

Kajunia Ale Ty laska jesteś! Milenka urodę po mamusi odziedziczyła! Zdjęcia superowe!

Ide coś zjeśc bo padam...I zaraz spac pędze, bo wczoraj do 3 nad ranem grasowałam bo spac nie mogłam :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 22:26 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 2 razy.

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 lip 2008, 22:14

Witajcie wieczorową porą. Ja czekam na znajomych co z Wawy do nas jadą, niedawno pisali, że jeszcze 150km. Wszystkie siusiaki mi pozasypiały tak więc sama jedna kobietka ostałam się przed kompem. A dzieci dzisiaj rozrabiają przez pogodę!!! U nas jest wiatr ale przy tym jakieś takie bardzo ciężkie powietrze.

małgorzatka Co do żaluzji to witaj w klubie :ico_brawa_01: u mnie mąż rozwalił :-D A co do obrusów i wszystkich innych rzeczy na stole to u mnie już od dawna nic nie kładę bo chyba bym wyszła z siebie i stanęła obok :-D Rozsypany cukier to naszczęście!!!!

[ Dodano: 2008-07-24, 22:20 ]
Wreszcie mam chwilę, żeby te fotki z ZOO wstawić. Niestety mój Cezarek nie lubi ustawiać się do aparatu a Borysek całe ZOO przespał :)

Tutaj Cezarek pokazuje ptaszka :)

Obrazek

A tu mówi że kwa-kwa :)

Obrazek

W naszym ZOO jest wystwa poświęcona żabom i tutaj Cezar układał puzzle :

Obrazek

Miała być przejażdżka, ale niestety się wystraszył :(

Obrazek

A to jest to co Cezar lubi najbardziej: CZTEROKOŁOWCE!!!

Obrazek

A na koniec karazuela i naawet Borysek się obudził i się załapał :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 lip 2008, 23:09

Dzięki bardzo za komplementy!! Jesteście kochane!!
kajunia śliczne zdjęcia!! Wizde ze [pogoda chyba dopisała bo buźki ładnie opalone. A w jakiej miejscowości byliście??
ellepati super to wasze zoo. Piękne zdjecia. Fajnie ze macie takie miejsce gdzie możecie poójsć bo dzieci juz duże i byle czym sie nie zainteresują! Powiedz czy pamiętasz w jakiej miejscowości jest karolas?? Moja siostra jutro jedzie nad morze i nie mają nic zarezerwowanego. Tak w ciemno chcą jechać ale ja mysle że to zły pomysł. Coraz wiecej ludzi trafia teraz nad morze bo zapowiadają śliczna pogodę. Mogą mieć problem z miejscem albo dlugo szukać i tracić czas, a jadą tylko do poniedziałku więc szkoda każdej minuty. Chciałabym zadzwonić do karolas zeby spytała czy sa jakieś miejsca. A Iwonka to też jeszcze jest na wczasach?? Może ona też mogłaby coś pomóc?
qunick z przodu to moze nie widac tak bardzo że są krótkie włosy ale z tyłu to już bardzo. Dla mnie to spora zmiana, ciągle mam ochotę łapać włosy, hihih:))
wkleje zdjęcie:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-24, 23:14 ]
A tutaj Bartuś który "oszalał" na punkcie baniek mydlanych!!! Mój tata kupił taki pistolecik na baterie który puszcza bańki, oto bartuś na nocniczku przed banieczkami:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 lip 2008, 08:11

ellepati, a ile czasu czekałaś na odbiór paszportu? dwa tygodnie czy może był szybciej do odbioru?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość