Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

12 lis 2008, 12:41

witam jestem kwietnióweczką 2009 i chciałabym poprosić was kochane o opinię na temat wózków. Może któraś z was ma bebecar vector at lub bebecar stylo at, zależy mi na wózku który najlepiej sprawdzi się na kamienistej drodze i żeby miał skrętne koła. Za opinie będę wdzięszna.
Ale wam zazdroszczę wy już niedługo będziecie miały w ramionach swoje maleństwa. gratuluję tym które już urodziły, a tym które maja to przed sobą życzę lekkich porodów.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lis 2008, 13:06

nastka, hej niestety nie moge ci pomóc, bo nie mam zielonego pojecia co to sa za wozki :-) :-) Ja mam taki dwa w jednym na pompowanych kołach, moze ktos inny bedzie w stanie ci pomoc.
Ja dzis sama z małym w domu, plakał całe rano i jakis niespokojny był ale naszczescie teraz spi oby dał mamusi odpoczac troszke :-D bo po południu znowu goscie sie szykuja.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

12 lis 2008, 13:20

Wiola85 - tak to juz jest z maluszkami, mają lepsze i gorsze dni. Moja Mela po ostatniej szalonej nocy, dzis jest do rany przyłóz - spi aniołeczek grzecznie, potem cycuje jak szalona, poogląda mamusie i swiat i idzie znowu spac :-D

nastka - i ja ci nie pomoge z tymi wozkami...przykro mi.

blumek - walcz dzielnie z cycusiem, na pewno sie rozkręci. Ja mimo początkowych kłopotów jakos wykarmiłam swoje krokodylki. Z pierwszym były najwieksze problemy ale trafiłam na bardzo mądrą położną, ktora mi powiedziała zebym jednak nie dokarmiała tylko przystawiała dziecko jak najczęsciej - i udało sie. Moze malutka wcale nie jest głodna tylko chce sie przytulac do cycunia bo to lubi? Są dzieciaczki ktore mają wyjątkowo duzą potrzebe ssania...

A co do usypiania wieczornego to pod tym względem byłam (i jestem) straszną jędzą!!! Od początku uczyłam dzieci ze po kąpieli idzie sie spac i koniec kropka, choc wcale nie jest to łatwe.
Blumek ja po prostu budziłam dzieci po południu, zeby przed kąpielą nie spały. Zabawiałam, nosiłam, pokazywałam rozne rzeczy ale nie pozwalałam spac. I teraz są nauczeni (chłopcy, bo małą dopiero ucze) ze o 20 jest spanko.

I nie przejmujcie sie kilogramami, spadną, tylko troche cierpliwosci dziewczyny..

Odprowadziłam starszaka do szkoły, fajnie sie jezdzi z całą brygadą. Sredniemu kupilismy taką platforme co sie przyczepia do wozka i on sobie na tym staje jak juz nie ma siły isc. Baaaardzo mu sie podobało!!!!

Ale sie rozpisałam.......

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

12 lis 2008, 14:31

Hej! Nie wiem czy już wiecie ale dzisiaj dołączy do Was kolejna mamusia z dzieciątkiem. Właśnie na blok pojechała #ania# lekarz zdecydował o cesarskim cięciu.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

12 lis 2008, 14:55

OOo ciekawe czemu Ania ma cesarkę....ale najważniejsze, ze dzis juz bedzie miała Maleństwo:)Ale fajnie:)
nastka, tez niestety nie pomoge z tymi wózkami, ja mam Chicco kupiony okazyjnie od znajomych i nie zajmowałam sie ta sprawą zbytnio...
Motylku jesli chodzi o mnie, to nie ide do szpitala aby mi wywołali, wiec nie wiem czy za tydzien juz bede miała Maleństwo na rękach....Ide tam bo mam za wysokie ciśnienie i tak lekarka zdecydowała....choc mi sie to wcale nie usmiecha...woalałabym aby ten dzien przyszedł gdy bede w domu, dlatego chciałabym aby to jeszcze nastapiło przed poniedziałekim...ale chyba marne szanse bo zadnych objawów nie mam:(wiola85, życze aby Maleństwo dało Mamuśce troszkę wypocząc:)

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

12 lis 2008, 14:57

DOŁĄCZY MAMUSIA Z DZIECIĄTKIEM SUUUPER.......
JA MAM OD RANA JAKIES SKURCZE MOZE TO JUZ JUTRO KTG WSZYSTKO SIE OKAŻE CZY MNIE ZOSTAWIA WKONCU W PONIEDZIAŁEK MINOL TERMIN A TU JUZ SRODA ... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
może faktycznie z tymi mdłosciamio to zwaistun porodu ... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
mam ochote na kopytka na słodko ide do kuch ni dziewczyny ,musze sie wiecej ruszac od paru dni nie byłam na polku moze dlatego ze sie nieruszam ale jestem przygotowana ogolona ukąpana spakowana tylko julka wychodzic nie chce ....lece do kuchni męzowi chce sie kapusniaku kurde lece skrobac ziemniaczki bede za pare godzin ...całuje kazda w czułko

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

12 lis 2008, 15:05

Mam zaszczyt Was poinformować że na świecie jest Nowy Obywatel. Jaś urodził się dzisiaj przez cesarskie cięcie. Więcej info niebawem.

#ANIU i PIOTRZE moje najserdeczniejsze gratulacje.
Niech się Jan Antoni chowa zdrowo.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 lis 2008, 15:11

najserdeczniejsze gratulacje :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

12 lis 2008, 15:19

nastka,
http://mamaija.pl/index.php?DepartmentI ... code%20785
mam taki wózio, ale jeszcze nie testowany na zewnątrz... nadal czekamy na naszego bąbelka... jak go wypróbuje to dam ci znać, jak się jeździ po ulicach...

#ania# gratulacje!!!!
Obrazek
WOW ale niespodzianka...
Jasienku przyjmij całuski od nas i rosnij zdrowo...

[ Dodano: Sro 12 Lis, 08 14:19 ]
Joanna24, dziękujemy za super informacje :ico_sorki: :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 21:12 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

12 lis 2008, 15:34

#ania# gratulacje!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moze ani cisnienie skakało bo miała z tym problemy.....Szkoda troche brzuszka, ale najwazniejsze ze Jas juz na swiecie. Suuuperrr. Sypią sie listopadóweczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość